Deseta sreća: Google priprema još jednu chat aplik

poruka: 9
|
čitano: 3.166
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Deseta sreća: Google priprema još jednu chat aplik".
16 godina
offline
Deseta sreća: Google priprema još jednu chat aplik

Još nism prežalio Google Talk 

Znam, star sam. 

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Deseta sreća: Google priprema još jednu chat aplik

Google, firma čije mobitele s svijetu koristi valjda milijardu ljudi, nisu uspjeli progurati ni jedno svoje softversko rješenje za online komunikaciju!

 

Stvarno trebaš biti antitalent :D

Možda je vrijeme da otpuste tim zadužen za dizajn i/ili marketing.

Pa tek onda da rade na (već desetoj) aplikaciju....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.1.2020 11:46 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
5 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Deseta sreća: Google priprema još jednu chat a
Vozaju šarena bicikla, igraju se, ljuljaju, jedu i piju koliko žele, novac dobar dolazi ionako, većina zaposlenih štedi i planira prijevremenu mirovinu...koga briga za googletove propale projekte...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Deseta sreća: Google priprema još jednu chat a
Nista nije falilo google talku. U zadnjim verzija je si mogao i nazvati preko njega.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Deseta sreća: Google priprema još jednu chat a
Drzte se vi OSa a app prepustite drugima
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Deseta sreća: Google priprema još jednu chat a
Ova je the one. 100%
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Deseta sreća: Google priprema još jednu chat a
Memphis kaže...
Drzte se vi OSa a app prepustite drugima

Ma i OS više pravi problema nego šti ne pravi (problema u smislu kada treba da nadogradite Flagship sa 7-ce na 10-tku). Razlika iz verzije u verziju sve je manja. A ogroman broj ne loših uređaja (primjerice tableta sa 4.4.4) bačen je na koljena, što zastarom samog OS-a i što aplikacije postaju sve teže, loše optimizirane i sl.
Vjerujem da hoće da kopiraju Apple i Microsoft (Apple sa Max OS X) a MS sa Windows 10, pa možda za nas i bolje da na Q verziji androida zadrže se par godina.

Ne znam zašto ne odriješe kesu i od japanaca ne kupe Viber kad im je već WhatsApp pred nosom kupio Facebook.

Hint: Tko se sjeća kada je u pozivima iz FB-a pisalo by Skype? Sada otvoriš WhatsApp, Instagram a ispod su fino posložili by Facebook.
Od Googla mi je ostala Tražilica i YouTube i ne znam da li od njih više išta korisitm. 


15 godina
offline
Re: Deseta sreća: Google priprema još jednu chat a
bnaci kaže...
Nista nije falilo google talku. U zadnjim verzija je si mogao i nazvati preko njega.

Ma nije falilo ništa što je google napravio. Problem je kada to fali onda kada više - ne postoji. Ja evo razmišljam i pitam se u kojem pravcu ide google? Koji je njihov cilj? Ne kontam (ali možda što me i ne zanima).

13 godina
offline
Deseta sreća: Google priprema još jednu chat aplik

Google treba napraviti ekvivalent WhatsAppu. Trenutno su započeli nešto s RCS, ali to još nije to. RCS je dostupan tek u nekoliko država, nema enkripcije i koristi se više aplikacija umjesto jedne zadane.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2020 13:35 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice