Deutshce Telekom na MWC-u pretvorio 5G u stvarnost

poruka: 10
|
čitano: 3.691
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Deutshce Telekom na MWC-u pretvorio 5G u stvarnost".
14 godina
offline
Deutshce Telekom na MWC-u pretvorio 5G u stvarnost

Trebao bi i HT dobit pohvale, ipak im posudio novac 

 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Deutshce Telekom na MWC-u pretvorio 5G u stvar
Gdje u Austriji je pusten 5G i koji uredjaji ga mogu koristiti? Na netu nalazim kontradiktorne informacije (cak i na T-mobile AT stranici), negdje pise da je Gmünden prvi grad sa 5G a drugi izvori pak tvrde da je to Innsbruck.
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Deutshce Telekom na MWC-u pretvorio 5G u stvar
Kod nas bi 5G u Rijeci trebo biti UP jer se tamo vrse testiranja sa jedne bazne u stvarnim uvjetima.

Sve ostale bazne stanice se prebacuju na ericsson opremu.

Dobar dio ih je vec spremno da se sa par naredbi u CLI upali 5G
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
online
Deutshce Telekom na MWC-u pretvorio 5G u stvarnost

Koliko se ja kužim u geometriju, neki dan sam razgovarao sa čovjekom “sa terena”, obzirom sam prijavljivao kvar na komunikacijama preko antena, da bi najranije iza mjeseca kolovoza u Hrvatskoj krenuo 5G 

Nadam se da on mene nije nenamjerno prevario?! 

 

Jedno pitanje za one koji znaju odgovor; koji operateri funkcioniraju u Švicarskoj, obzirom sam u posjedu informacije da tamo nema T-Com ili T-Mobile kao operator prisutan?!?! 

Unaprijed zahvalan na svim konkretnim odgovorima !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Deutshce Telekom na MWC-u pretvorio 5G u stvar
PC - stručnjak kaže...
Kod nas bi 5G u Rijeci trebo biti UP jer se tamo vrse testiranja sa jedne bazne u stvarnim uvjetima.

Sve ostale bazne stanice se prebacuju na ericsson opremu.

Dobar dio ih je vec spremno da se sa par naredbi u CLI upali 5G

 

Kako to da su odabrali Ericsson a ne Huawei?

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
12 godina
neaktivan
offline
Re: Deutshce Telekom na MWC-u pretvorio 5G u stvar
E to je veliki upitnik, ali do sad je sva oprema bila Nokia Siemens sa Kathrein antenama.

Sad ide ericsson oprema, antene mislim da su od iste firem, ali to moram provjerit.

A opet ta ericsson radio oprema se spaja na HUAWEI MPLS ove jer sva oprema u cor mrezi HT je HUAWEI i Juniper, nesto malo ima CISCO i to je uglavnom to
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
10 godina
offline
Deutshce Telekom na MWC-u pretvorio 5G u stvarnost

ljudi 5g uvode, dok mi u bosni jos uvijek 4g ili cak stabilan 3g sanjamo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Deutshce Telekom na MWC-u pretvorio 5G u stvarnost
Koji ce mi k 5G - 10G ako ce mi promet biti limitiran....... pa spreman sam i platiti vise ali nek nam daju pravi flat konacno.
Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Deutshce Telekom na MWC-u pretvorio 5G u stvar

Ali pravog flata nema čak ni na žici

15 godina
offline
Deutshce Telekom na MWC-u pretvorio 5G u stvarnost

Da, ali za pokrivanje 5G treba bar 5x više antena, a kod nas se svaki susjed bori da mu ne bude antena blizu. Dok god imamo relativno blizu bazne stanice, njihova emitirana snaga je manja, a u slučajevima 5G će trebati biti pokrivanje sa još više frenkvencijskih spektara koji će morati biti bliže korisniku što sada nije slučaj. I onda će agencija zbog susjeda natjerati operatere da gurnu baznu postaju dalje, pa se susjed kreće žaliti na signal i onda operater fino podeblja snagu antene i eto super - dobio je dalje antenu s koje dobije nekakav 4G, ali je ozračen više nego što bi bio da mu je antena bliža

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice