Dijelimo tri White Shark gamerska paketa

poruka: 10
|
čitano: 3.518
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dijelimo tri White Shark gamerska paketa".
10 godina
offline
Dijelimo tri White Shark gamerska paketa

Dužnost je izvršena. 

Code se unosi, netom čim mi BUG dospije u ruke, te prvom prilikom kada sam pri compu.

 

Tko ne igra, nemre ni da dobije.

 

Mada, istini za volju, onaj tko čita BUG uvijek je na dobitku. Sa BUG-om se ne može pogriješiti, osim da ga se ne čita.

Ako te još pritom božica Fortuna pomiluje, gdje ćeš više sreće.

Ne zbog vrijednost same nagradačnje, ne zbog toga što si to dobio od strane svojeg najdražeg magazina.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dijelimo tri White Shark gamerska paketa
PzKpfw kaže...

Dužnost je izvršena. 

Code se unosi, netom čim mi BUG dospije u ruke, te prvom prilikom kada sam pri compu.

 

Tko ne igra, nemre ni da dobije.

 

Mada, istini za volju, onaj tko čita BUG uvijek je na dobitku. Sa BUG-om se ne može pogriješiti, osim da ga se ne čita.

Ako te još pritom božica Fortuna pomiluje, gdje ćeš više sreće.

Ne zbog vrijednost same nagradačnje, ne zbog toga što si to dobio od strane svojeg najdražeg magazina.

 ček malo. hoćeš reći da bug roka na najjače ili da rula nadmoćno

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Re: Dijelimo tri White Shark gamerska paketa
PzKpfw kaže...

Tko ne igra, nemre ni da dobije.

 That's some serious shit.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
9 godina
offline
Re: Dijelimo tri White Shark gamerska paketa
PzKpfw kaže...

Dužnost je izvršena. 

Code se unosi, netom čim mi BUG dospije u ruke, te prvom prilikom kada sam pri compu.

 

Tko ne igra, nemre ni da dobije.

 

Mada, istini za volju, onaj tko čita BUG uvijek je na dobitku. Sa BUG-om se ne može pogriješiti, osim da ga se ne čita.

Ako te još pritom božica Fortuna pomiluje, gdje ćeš više sreće.

Ne zbog vrijednost same nagradačnje, ne zbog toga što si to dobio od strane svojeg najdražeg magazina.

 Zasto ne podjelis sa forumasima sto koristis, pa da svi budemo optimisticni. Ovako imas tvoje komentare i potoke gorcine, ne budi sebican.

14 godina
offline
Dijelimo tri White Shark gamerska paketa

Kao što rekoše oni prije mene, dužnost izvršena. Igram nagradne igre od kako postoje u BUG-u, sa 100% istim rezultatom - 0% uspjeha. Možda jednom, kad budem imao 100 godina i uspijem. Nije mi toliko bitno da ovo dobijem, jer već godinama nemam miša i tipkovnicu na žicu nego bežičnu, pa sam se odvikao od kablovinja po stolu, tako da bih puno više cijenio jedan dobar bežični komplet. Svejedno, ako kojim slučajem dobijem, naći ću im namjenu.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 16:31 (učo).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dijelimo tri White Shark gamerska paketa

meni se zivo j...  za nagradne igre 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dijelimo tri White Shark gamerska paketa
učo kaže...

Kao što rekoše oni prije mene, dužnost izvršena. Igram nagradne igre od kako postoje u BUG-u, sa 100% istim rezultatom - 0% uspjeha. Možda jednom, kad budem imao 100 godina i uspijem. Nije mi toliko bitno da ovo dobijem, jer već godinama nemam miša i tipkovnicu na žicu nego bežičnu, pa sam se odvikao od kablovinja po stolu, tako da bih puno više cijenio jedan dobar bežični komplet. Svejedno, ako kojim slučajem dobijem, naći ću im namjenu.

 Znaš šta je tvoj problem ?

 

Kupuješ krivi Bug.

 

Drugi put kupi pravi Bug sa pravim brojevima i onda ćeš dobiti.

14 godina
offline
Re: Dijelimo tri White Shark gamerska paketa
E, vi'š, vi'š, ima tu nešto.... Još mi samo kaži koji je pravi broj i nema frke, naručujem ga specijalno iz tiskare.
dolazim odmah - Godot
12 godina
offline
Re: Dijelimo tri White Shark gamerska paketa
učo kaže...
E, vi'š, vi'š, ima tu nešto.... Još mi samo kaži koji je pravi broj i nema frke, naručujem ga specijalno iz tiskare.

 Ne mogu, prave brojeve čuvam za sebe.

14 godina
offline
Re: Dijelimo tri White Shark gamerska paketa
DarthMarkus kaže...
učo kaže...
E, vi'š, vi'š, ima tu nešto.... Još mi samo kaži koji je pravi broj i nema frke, naručujem ga specijalno iz tiskare.

 Ne mogu, prave brojeve čuvam za sebe.

 E jesi kolega forumaš... Dobro, onda barem ti dobij, ja ću kada bude neka bolja nagrada

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice