Dođite na Brave New World 2018 - besplatan tehnolo

poruka: 3
|
čitano: 1.440
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dođite na Brave New World 2018 - besplatan tehnolo".
15 godina
offline
Dođite na Brave New World 2018 - besplatan tehnolo

još od vremena profesoriranja na veleučilištima razvio sam neku vrst alergije na opću amerikanizaciju i anglizaciju u rvata. možda zbog toga jer mi je prevođenje posao pa mi je engleskog već pun qqkuruz, kao i amričke dominacije bez stvarne podloge. zbog čega se ove stvari ne bi mogle nazvati: vrli novi svijet (ako je prema huxleyu), zagrebački sajam tehnologije, sve o tehnologiji blockchain (ova se riječ uvukla u hrvatski i još nema domaću varijantu tipa lanac blokova), doručak uz umjetnu inteligenciju, iskustva veterana pokretanja poslova i razgovor stručnjaka. ili je to sve namijenjeno milenijalcima, koji ionako o materinjem i faterinjem jeziku pojma nemaju ili samo prekenjavanje? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 19:33 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Dođite na Brave New World 2018 - besplatan teh
Ajar kaže...

još od vremena profesoriranja na veleučilištima razvio sam neku vrst alergije na opću amerikanizaciju i anglizaciju u rvata. možda zbog toga jer mi je prevođenje posao pa mi je engleskog već pun qqkuruz, kao i amričke dominacije bez stvarne podloge. zbog čega se ove stvari ne bi mogle nazvati: vrli novi svijet (ako je prema huxleyu), zagrebački sajam tehnologije, sve o tehnologiji blockchain (ova se riječ uvukla u hrvatski i još nema domaću varijantu tipa lanac blokova), doručak uz umjetnu inteligenciju, iskustva veterana pokretanja poslova i razgovor stručnjaka. ili je to sve namijenjeno milenijalcima, koji ionako o materinjem i faterinjem jeziku pojma nemaju ili samo prekenjavanje? 

 Prekenjavanje, pa bugovci su zanatska piva zvali craft. Nisu krivi milenijalci za pad kulture. Ako te tjesi nije ni u zapadu Europe bolje iako se neke drzave jos drze.

6 godina
neaktivan
offline
Dođite na Brave New World 2018 - besplatan tehnolo

Naziv je, da tako kažemo, simboličan...

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice