Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju trgov

poruka: 19
|
čitano: 4.343
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju trgov".
13 godina
offline
Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju trgov

U jednu ruku, pun mi je kufer toga da moram imati "mali milijun" launchera da bi igrao igre: uplay, origin, steam, epic, etc...

 

S druge strane, drago mi je da netko konkurira valvu i steamu jer je zadnji par godina pretrpan smećem: Šrot igrama, scamovima, early access cash grabovima, etc...

Ako Epic store daje više developerima i ima samo provjerene naslove na store-u to može biti samo dobra stvar.

Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju trgov

Dolaze Playstation eksluzive na PC. Bravo za Epic

 
7 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
quickr kaže...

U jednu ruku, pun mi je kufer toga da moram imati "mali milijun" launchera da bi igrao igre: uplay, origin, steam, epic, etc...

 

S druge strane, drago mi je da netko konkurira valvu i steamu jer je zadnji par godina pretrpan smećem: Šrot igrama, scamovima, early access cash grabovima, etc...

Ako Epic store daje više developerima i ima samo provjerene naslove na store-u to može biti samo dobra stvar.

 Da, ali ono neovlašteno kopiranje podataka o useru sa Steama baš ne diže povjerenje, kao ni objašnjenje zašto to rade. S druge strane možda se do neke mjere mora igrati prljavo da bi se konkuriralo steamu, ali iz korisničke perspektive ne vidim problem u Steamu - je pretrpan svačim ali tak i onak znam što me zanima i ignoriram sve ostalo. Popusti su i dalje nenadmašivi.

 

P.S. Epic ne donosi PS ekskluzive na PC, Quantic je već pred par mjeseci najavio da više neće raditi igre samo za PS.

6 godina
protjeran
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
Chronosus kaže...

 

P.S. Epic ne donosi PS ekskluzive na PC, Quantic je već pred par mjeseci najavio da više neće raditi igre samo za PS.

 Rekli su da ubuduće neće više raditi PS ekskluzive a ne da će donijeti svoje stare igre na druge platforme.

16 godina
offline
Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju trgov

Samo Bug, samo Epic store!

 

\o/\o/\o/

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
Kant kaže...

Samo Bug, samo Epic store!

 

\o/\o/\o/

 rulaju nadmoćno ili rokaju na najjače? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
Ajar kaže...
Kant kaže...

Samo Bug, samo Epic store!

 

\o/\o/\o/

 rulaju nadmoćno ili rokaju na najjače? 

 

Da

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 13:56 (ChupaviM).
16 godina
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
Ajar kaže...
Kant kaže...

Samo Bug, samo Epic store!

 

\o/\o/\o/

 rulaju nadmoćno ili rokaju na najjače? 

 

rulaju nadmoćno i rokaju na najjače i apsolutno sve izdominirali!

 

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
13 godina
neaktivan
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
Volim Steam , ali kada vidim kako gube naslove i kako se tjera PC igrače da koriste više launchera i trgovina sve mi je draži PlayStation store i Eshop.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
Chronosus kaže...

... iz korisničke perspektive ne vidim problem u Steamu - je pretrpan svačim ali tak i onak znam što me zanima i ignoriram sve ostalo. ...

 S ovim se potpuno slažem. Pre bi mi zasmetalo da se previše zaigraju uređivanja i krenu da odbacuju igre koje po nekom njihovom mišljenju nisu dovoljno dobre, dovoljno zanimljive širokoj publici itd. Early access preskačem, kada kupujem igre, obično znam šta želim pre nego što se ulogujem na Steam, ono nešto igara za koje sam tamo saznao pa kupio su uglavnom bile ok...

 

Konkurencija je dobra stvar, ali mi fragmentacija tržišta deluje kao malo manje dobra. Načelno mi ne smeta mi toliko što imam i Steam i Origin i Uplay i Capsule. Zauzimaju nešto sitne prostora na hardu i ne zauzimaju druge resurse osim ako ih ne pokrenem. Uplay bi mogao da sredi chat i neke druge stvari (član sam grupa gde se organizuju ljudi koji igraju MP u nekim starijim naslovima, a ne vidim kako da ukinem notifikacije za njih).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
13 godina
neaktivan
offline
Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju trgov

Budućnost gaminga su streaming platforme sa neograničenom hardverskom podrškom i pretplatom na korištenje igara. Kada internet veze (svugdje) postanu dovoljno brze za glatko igranje, kupovanje grafičkih kartica, ostalog osobnog hardvera ali i trajno kupovanje samih igara postat će prošlost.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
Rootsman kaže...

Budućnost gaminga su streaming platforme sa neograničenom hardverskom podrškom i pretplatom na korištenje igara. Kada internet veze (svugdje) postanu dovoljno brze za glatko igranje, kupovanje grafičkih kartica, ostalog osobnog hardvera ali i trajno kupovanje samih igara postat će prošlost.

 Samo što ta budučnost nedonosi ništa povoljno za korisnika samo veči stupanj kontrole za korporacije.

gramatika bljak
9 godina
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
Zamislite koliko ce tek onda biti cheatera.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
Rootsman kaže...

Budućnost gaminga su streaming platforme sa neograničenom hardverskom podrškom i pretplatom na korištenje igara. Kada internet veze (svugdje) postanu dovoljno brze za glatko igranje, kupovanje grafičkih kartica, ostalog osobnog hardvera ali i trajno kupovanje samih igara postat će prošlost.

 Možda jesu budućnost ali vrlo daleka. Teško mi je zamisliti da će svaka rupa imati optiku u vrijeme kada u centru opatije nisu u stanju ponuditi više od 20 megabita.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
Gogy7 kaže...
Zamislite koliko ce tek onda biti cheatera.

 0

 

jer nemaš kontrolu nad igrom i nemožeš nikaj haknuti ako si se nadovezao komentarom na streaming platforme.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2019 17:31 (XXX).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
bubimir5 kaže...

 Možda jesu budućnost ali vrlo daleka. Teško mi je zamisliti da će svaka rupa imati optiku u vrijeme kada u centru opatije nisu u stanju ponuditi više od 20 megabita.

 Pa ni u jednoj državi nema "svaka rupa" optiku tako da to ne treba ni očekivati, u USA su daleko od toga da svi imaju optiku pa se te streaming platforme guraju i reklamiraju na veliko. Ali kako čujem čak ni na optici nisu baš bajno iskustvo te streaming platforme zasad.

A i šta se žališ kad vam je Dujmić nedavno povukao eu fondove za optiku...čak će i Veprinac imati opasne brzine. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
Motorino kaže...
bubimir5 kaže...

 Možda jesu budućnost ali vrlo daleka. Teško mi je zamisliti da će svaka rupa imati optiku u vrijeme kada u centru opatije nisu u stanju ponuditi više od 20 megabita.

 Pa ni u jednoj državi nema "svaka rupa" optiku tako da to ne treba ni očekivati, u USA su daleko od toga da svi imaju optiku pa se te streaming platforme guraju i reklamiraju na veliko. Ali kako čujem čak ni na optici nisu baš bajno iskustvo te streaming platforme zasad.

A i šta se žališ kad vam je Dujmić nedavno povukao eu fondove za optiku...čak će i Veprinac imati opasne brzine. 

 Ovo je meni super vijest, nisam znao za ovo. Nadam se da je istina i da će novac stvarno ići u tu svrhu.

14 godina
offline
Re: Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju t
Rootsman kaže...

Budućnost gaminga su streaming platforme sa neograničenom hardverskom podrškom i pretplatom na korištenje igara. Kada internet veze (svugdje) postanu dovoljno brze za glatko igranje, kupovanje grafičkih kartica, ostalog osobnog hardvera ali i trajno kupovanje samih igara postat će prošlost.

 

 

 

Daleko je to.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
5 godina
protjeran
offline
Epic najavio cijelu hrpu ekskluziva za svoju trgov

Ma strasno, uzmes 7000kn karticu i igras 5 godina s ultra na high, mozda i med-high, uzimati pretplate da ovisis o njima sto ce kasnije biti hoce li propasti, kakve su veze itd nema sanse. Imas 20mb dl pokusaj igrati na takvom servisu, prvo ti ode brzina na samu vezu tebe i streaming platforme, a druga izmedu streaming i servera igre, pa pokusaj igrati igru s takvom vezom i recite mi da necete imati visok ping.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice