Essential Phone 2 otkazan, budućnost kompanije nes

poruka: 8
|
čitano: 3.363
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Essential Phone 2 otkazan, budućnost kompanije nes".
16 godina
offline
Essential Phone 2 otkazan, budućnost kompanije nes

Nazalost, postoji samo Apple i Samsung. Ostalo je sve na staklenim nogama. Kupis telefon i odjednom nemas nikakve podrske... Mislim da je Apple ipak ovdje najbolji. Iako su im telefoni skupi, ali podrska za telefone stare cak vise od 5 godina. 

 
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Essential Phone 2 otkazan, budućnost kompanije

ne treba trčati pred rudu, da su ga predstavili godinu poslije tj. poslije iphona X imali bi uspješnu prodaju. Druga stvar možda je služio za ispitivanje trzišta. 

8 godina
offline
Re: Essential Phone 2 otkazan, budućnost kompanije
Jim Carrey kaže...

ne treba trčati pred rudu, da su ga predstavili godinu poslije tj. poslije iphona X imali bi uspješnu prodaju. Druga stvar možda je služio za ispitivanje trzišta. 

 Nije uopće stvar u proizvodu već u prodaji. Operateri, distributeri, 99 posto ljudi ne prati internetske forume i najave već kupi ono što je ponuđeno u dućanu. Na taj nedostatak su im se zaredali problemi, neispunjena obećanja... bok Šuštinjo

Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: Essential Phone 2 otkazan, budućnost kompanije

nisam ni napisao proizvodnja nego prodaja. Zašto onda oneplus može prodati par milijuna komada, a Essential prodao oko 150k. Isitna imali su problema na početku, ali to nije razlog zbog tako malog prodanih mobitela. Nego jer većina bila skeptična prema novom dizajnu. Kada je apple lansirao onda je novi val te se ljudi prikljuće. Taj mobitel nije ni bio cilj prodati na desetke milijune, nego baš kao što oneplus sa prvim modelima za posebnu grupu ljudi. 

8 godina
offline
Re: Essential Phone 2 otkazan, budućnost kompanije
Jim Carrey kaže...

nisam ni napisao proizvodnja nego prodaja. Zašto onda oneplus može prodati par milijuna komada, a Essential prodao oko 150k. Isitna imali su problema na početku, ali to nije razlog zbog tako malog prodanih mobitela. Nego jer većina bila skeptična prema novom dizajnu. Kada je apple lansirao onda je novi val te se ljudi prikljuće. Taj mobitel nije ni bio cilj prodati na desetke milijune, nego baš kao što oneplus sa prvim modelima za posebnu grupu ljudi. 

 Nisam ja spominjao proizvodnju već proizvod, stvar i da nije problem u njemu već u umijeću prodaje. Nije im išlo ni nakon Appleovog notcha tako da je razlog u nečemu drugom, ja mislim da ne znaju kako funkcionira tržište. Rubin je tip za tehniku, ko Wozniak koji bi bez Jobsa bio potpuno nepoznat; lokalni genijalac koji se odao alkoholu :)

Ja rekoh
16 godina
moderator
offline
Essential Phone 2 otkazan, budućnost kompanije nes

Šuštić na aparatima 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Essential Phone 2 otkazan, budućnost kompanije
Davor kaže...

Šuštić na aparatima 

 Taman htio napisati. Što će biti s Android nadogradnjama za jedinicu?

16 godina
moderator
offline
Re: Essential Phone 2 otkazan, budućnost kompanije
Paolo Maldini kaže...

 Taman htio napisati. Što će biti s Android nadogradnjama za jedinicu?

 

Nitko ne zna ništa, ali /r/essential gori  Android P bi svakako trebao stići, čisto jer je izdan već drugi dev preview. A nakon toga - nemam pojma, no sumnjam da ću mariti, jer postaje sve manje vjerojatno da ću do kraja godine još uvijek biti korisnik Essentiala.

 

To je ono o čemu sam već pisao: investicija u startup uvijek može ići either way, čak i kad se radi o nečemu vrlo "ozbiljnom" i naizgled obećavajućem. Nažalost za mene, svaki startup kojem sam dosad dao pare je brutalno fejlao  

 

Za zainteresirane: https://www.reddit.com/r/essential/

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 10:19 (Davor).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice