FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen broj

poruka: 12
|
čitano: 3.282
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen broj".
7 godina
offline
FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen broj

evo kako izgleda situacija okolo otprilike Hrvatske, skoro cjele Italije i Bosne u zadnjih mjesec dana.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 23:06 (dabar_solta_V2).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen broj

Ova vijest me zapravo veseli. Ipak možemo bez tolikoga putovanja raditi online. Masovni turizam mi je ionako bio ogavan, a najdivnije su mi destinacije one na slikama bez ijednoga čovjeka.

 
8 6 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen
BarbaVeli kaže...

Ova vijest me zapravo veseli. Ipak možemo bez tolikoga putovanja raditi online. Masovni turizam mi je ionako bio ogavan, a najdivnije su mi destinacije one na slikama bez ijednoga čovjeka.

 Jebiga sad. Ti ces vidjeti tu sliku s jednom covjekom i tako njih 100000 jos. U nekom razvijenom dijelu svijeta ode covjek sa zenom na takvo mjesto i bez da je Direktor ili kriminalac. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen
Na koji način napravi taj lajk, ili onaj što je kurac letio tokom testiranja.
Nije to mal prostor da se možeš lagano orijentirat
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen broj

Koliko se sire strah i panika putem medija ocekivao sam da je broj letova pao na 10% u odnosu na all time high, a ne na 40%. Zakljucak je da se i dalje jako puno leti UNATOC svim preporukama i zabranama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen
kerum kaže...

Koliko se sire strah i panika putem medija ocekivao sam da je broj letova pao na 10% u odnosu na all time high, a ne na 40%. Zakljucak je da se i dalje jako puno leti UNATOC svim preporukama i zabranama.

 Zbog ekonomskih razloga SAD, Velika Britanija, Svedska i mnoge druge se nisu zatvorile.

2 su puta, spasavanje zivota i zatvaranje, ili spasavanje ekonomije sa sto manje ogranicenja.

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
9 godina
neaktivan
offline
Re: FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen
kerum kaže...

Koliko se sire strah i panika putem medija ocekivao sam da je broj letova pao na 10% u odnosu na all time high, a ne na 40%. Zakljucak je da se i dalje jako puno leti UNATOC svim preporukama i zabranama.

 Avioni lete prazni jer moraju imati slijetanja u svoje time slotove na najvećim svjetskim aerodromima jer inače ti slotovi se oduzmu kompaniji i daju na aukciju. Većina tih aviona su vjerojatno gotovo potpuno prazni samo sa posadom unutra. Možeš samo zamisliti koliko je kompanijama vrijedno očuvati premium time-slotove na Heatrowu ili sličnim zračnim lukama, jedan takav time-slot vrijedi na desetke i stotine milijuna dolara.

texas.bug kaže...

 Zbog ekonomskih razloga SAD, Velika Britanija, Svedska i mnoge druge se nisu zatvorile.

2 su puta, spasavanje zivota i zatvaranje, ili spasavanje ekonomije sa sto manje ogranicenja.

 Čitaj vijesti malo, i Velika Britanija je u karanteni i stalno postrožavaju mjere jer vide da je vrag odnio šalu. Ne možeš očuvati ekonomiju sam na svijetu, pogotovo ne kad ti zaraza plamti u državi. U Švedskoj isto rast broja zaraženih kreće prema eksponencijalnoj skali i samo je pitanje vremena kad će i tamo morati zaustaviti sve. Ako čuvaš ekonomiju zaraza će buknuti i to će ti doći na naplatu dva-tri mjeseca kasnije. Nema bijega od toga.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 10:43 (JozoBozo121).
9 godina
offline
Re: FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen
JozoBozo121 kaže...
kerum kaže...

Koliko se sire strah i panika putem medija ocekivao sam da je broj letova pao na 10% u odnosu na all time high, a ne na 40%. Zakljucak je da se i dalje jako puno leti UNATOC svim preporukama i zabranama.

 Avioni lete prazni jer moraju imati slijetanja u svoje time slotove na najvećim svjetskim aerodromima jer inače ti slotovi se oduzmu kompaniji i daju na aukciju. Većina tih aviona su vjerojatno gotovo potpuno prazni samo sa posadom unutra. Možeš samo zamisliti koliko je kompanijama vrijedno očuvati premium time-slotove na Heatrowu ili sličnim zračnim lukama, jedan takav time-slot vrijedi na desetke i stotine milijuna dolara.

texas.bug kaže...

 Zbog ekonomskih razloga SAD, Velika Britanija, Svedska i mnoge druge se nisu zatvorile.

2 su puta, spasavanje zivota i zatvaranje, ili spasavanje ekonomije sa sto manje ogranicenja.

 Čitaj vijesti malo, i Velika Britanija je u karanteni i stalno postrožavaju mjere jer vide da je vrag odnio šalu. Ne možeš očuvati ekonomiju sam na svijetu, pogotovo ne kad ti zaraza plamti u državi. U Švedskoj isto rast broja zaraženih kreće prema eksponencijalnoj skali i samo je pitanje vremena kad će i tamo morati zaustaviti sve. Ako čuvaš ekonomiju zaraza će buknuti i to će ti doći na naplatu dva-tri mjeseca kasnije. Nema bijega od toga.

 Hmmmm i onda se krivnja zbog klimatskih promjena prebacuje na obicnog covjeka i baaam ajmo povecat porez na budale.. pardon CO2 porez

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 11:25 (Zemljanin).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen
Zemljanin kaže...

 Hmmmm i onda se krivnja zbog klimatskih promjena prebacuje na obicnog covjeka i baaam ajmo povecat porez na budale.. pardon CO2 porez

 Neću komentirati tvoju izjavu ali u ovom slučaju su vlade trebale narediti suspenziju takvih praksi. Inače su ti avioni puni.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
offline
FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen broj

Redovito pratim flightradar i vidi se da je promet slabiji. Jedino iznad iznad velikih čvorišta je i dalje gužva, no sve ostalo je prazno. 

 

Inače, što se tiče letova bez putnika i slotova, EU će suspendirati navedeno pravilo. Nisam previše istraživao kolika je tu mogućnost EU, a koliko je u pitanju dobra volja zračne luke koja dalje slotove. 

 

https://www.consilium.europa.eu/hr/press/press-releases/2020/03/20/covid-19-council-agrees-its-position-on-helping-airlines-by-suspending-slot-requirements/ 

 
1 0 hvala 1
14 godina
online
Re: FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen
BarbaVeli kaže...

Ova vijest me zapravo veseli. Ipak možemo bez tolikoga putovanja raditi online. Masovni turizam mi je ionako bio ogavan, a najdivnije su mi destinacije one na slikama bez ijednoga čovjeka.

 Vjeruj mi i meni je drago da nam jedne godine turizma bude malo manje budući da sam i sam iz okolice Splita i znam iz iskustva koliko znaju biti gadljivi turisti.

Ali sa ekonomske strane će nam biti užas ova godina jer nema toliko grana u državi ovisi o turizmu, tko zna možda nas ovo malo i trgne pa se okrenemo proizvodnji a ne samo uslužnim djelatnostima.

Swedish latin super funk.
10 godina
online
FlightRadar u petak zabilježio rekordno malen broj

Bitno da ono prdljivo govno od CA Dasha još uvijek leta svaku večer. Ko da mi MiG prelijeće iznad glave svaki dan, još nad nama počne usporavat tak da doživljaj bude potpun. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice