FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere

poruka: 12
|
čitano: 2.794
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere".
16 godina
odjavljen
offline
FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere

Kad me jednog dana u buducnosti djeca ili unuci sa podsmjehom budu pitali "jesu racunala stvarno tako izgledala u to vrijeme?". Jesu djeco, ali moje nije...

Freak Show Inc.
 
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere

Hej čuješ, kučište izgleda okej i jednako kao naša dok ne upališ rainbow show!

 

Ti možeš izvadit ove RGB ventove i poklonit oduševljenoj ekipi koja koristi rasvjetu, a sebi montiraš Noctua ventove i opet imaš klasik!!

coffe,coffe,coffe.....
15 godina
offline
FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere

Inženjeri bi se ponovno trebali početi drogirati... 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere

Nije problem u RGB-u, već u načinu na koji se koristi. Svi proizvođači reklamiraju RGB na način da upale rainbow mode i to izgleda u najmanju ruku glupo. A uvijek možeš odabrati jednu boju, da ne blješti toliko i imati normalan "build"...Ne mora se imati komp koji potiče epilepsiju.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere
Promster kaže...

Nije problem u RGB-u...

 problem je u pola milimetra između prednjeg stakla i ventova... rgb možeš i isključiti

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
7 godina
protjeran
offline
FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere

Prije 30 godina je ovo bio "RGB":

https://www.aliexpress.com/item/10-PCS-LOT-GDT-5-Colors-LED-Case-Brushless-Cooling-Fan-80mm-80-80x25mm-8025S-DC/1800970632.html

(model sa 4 razlicite LED-ice)

 

 

Al tad nije bila bitna ni buka u racunalu, samo da upuhuje i ispuhuje, jer Floppy i HDD-ovi su bili tako glasni,

da su ventilatori bili umirujuca buka. A i kad vise ne bljesti, znas da ga trebas ispuhati.

 

Inace, simpaticno kuciste, ali gledam ovu Power/RGB tipku, malo krivo stisnes i iskljucis racunalo. Glup dizajn

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2019 11:51 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere
Friday ima ventove u boji govneta, kako ce tek to ruzno zvucati za 30g😂🤠
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere

To je boja zimzelenih suma, koje su simbol Austrije.

 

Stvari koje ne znate o Austriji, a zanimljive su:

1. Pola povrsine Austije su sume - ugrubo 4 Mil. hektara

2. Svake sekunde u Austriji naraste 1 kubicni metar sume

3. Vecinski dio Austrijskih suma je u privatnom vlasnistvu - te od sume radi, zivi i zaradjuje preko 350.000 ljudi

4. Od svih drveca, 80% je zimzeleno iglicasto drvece, dok je 20% listopadnih drveca

5. Suma je zaduzena za odrzavanje konstantne klime i smanjenja CO2 - 3,6 Milijardi tona CO2 godisnje uklanjaju sume, sto je 40% od ukupnog CO2 u zraku u AT

6. Vecina poduzeca koja se bavi obradom i prodajom drveta je obavezna zasaditi bar 50% vise drveca nego sto ih srusi - tako da vecina poduzeca zasadi duplo vise stabala nego sto ih porusi

 

I zato je Noctua obojala ventilatore u boju koja predstavlja Austriju. To nije nista lose.

Moj PC  
0 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere

Ko je rekao da je loše, ružno mi je samo za PC. :)

Uopče nije tech boja, dok onaj redux stil već može!

 

Ali naprotiv, cijenim ih radi performansi osobito, a i posebni su definitivno. Ekipa koja ih voli vjerojatno je avangarda, a ja sam monokromatski seljo. Nema beda!

coffe,coffe,coffe.....
7 godina
protjeran
offline
FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere

Ja se drzim svabe - BeQuiet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: FSP CMT340 - RGB kućište za gejmere
Stjepanj kaže...
Friday ima ventove u boji govneta, kako ce tek to ruzno zvucati za 30g😂🤠

 

Samo 2 trenutno, jos 3 su u planu. Ostatak je Corsair, bijeli

Freak Show Inc.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice