Galaxy S10 imat će vlastiti novčanik za kriptovalu

poruka: 10
|
čitano: 3.436
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S10 imat će vlastiti novčanik za kriptovalu".
16 godina
offline
Galaxy S10 imat će vlastiti novčanik za kriptovalu

Prejako i premoćno!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Galaxy S10 imat će vlastiti novčanik za kriptovalu

Malo su zakasnili sa tim gadgetom.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy S10 imat će vlastiti novčanik za kriptovalu

Sada ce ljudi kupovati kriptose jer ce ih biti sramota da imaju prazan novcanik!

 

\o/

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Galaxy S10 imat će vlastiti novčanik za kriptovalu

Samsung skužio da su kriptosi dobre ovce pa da i oni malo iscjede, no kripto nacija se prvo mora izvuć iz minusa.

Oni trenutno nemaju za nokiu 3310 a ne za ovu zvijer.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 11:27 (Glavas_ZG).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Galaxy S10 imat će vlastiti novčanik za kriptovalu

Hajdemo sada malo za ozbač,  , koliko će takva “aplikacija” imati dugoročno sigurnu budućnost, ne uzimam u obzir sigurnost već samu po sebi funkcionalnost?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S10 imat će vlastiti novčanik za kripto
ATJLučko kaže...

Hajdemo sada malo za ozbač,  , koliko će takva “aplikacija” imati dugoročno sigurnu budućnost, ne uzimam u obzir sigurnost već samu po sebi funkcionalnost?!?! 

 

Pa u normalnim zemljama je sasvim uobičajeno plaćati kriptom, tako da je ovo korak u pravom smjeru

 

Nisu ni prvi

 

https://sirinlabs.com/

 

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 11:48 (segregator).
6 godina
offline
Re: Galaxy S10 imat će vlastiti novčanik za kripto
Kakva će tek biti zvijer S20...samo da ne bude..da S20 bude imao bateriju od 4000mA:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy S10 imat će vlastiti novčanik za kripto
segregator kaže...
ATJLučko kaže...

Hajdemo sada malo za ozbač,  , koliko će takva “aplikacija” imati dugoročno sigurnu budućnost, ne uzimam u obzir sigurnost već samu po sebi funkcionalnost?!?! 

 

Pa u normalnim zemljama je sasvim uobičajeno plaćati kriptom, tako da je ovo korak u pravom smjeru

 

Nisu ni prvi

 

https://sirinlabs.com/

 

U svakom slučaju sam elementarno upoznat kriptovalutama i trgovinom njima i sa njima. 

No, poanta mojeg posta je bila APLIKACIJA, kao i "njihova" kriptovaluta! 

 

Malo sam tuumač preskeptičan da će zaživjeti, onako dugoročno gledajući! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Galaxy S10 imat će vlastiti novčanik za kripto
ATJLučko kaže...
segregator kaže...
ATJLučko kaže...

Hajdemo sada malo za ozbač,  , koliko će takva “aplikacija” imati dugoročno sigurnu budućnost, ne uzimam u obzir sigurnost već samu po sebi funkcionalnost?!?! 

 

Pa u normalnim zemljama je sasvim uobičajeno plaćati kriptom, tako da je ovo korak u pravom smjeru

 

Nisu ni prvi

 

https://sirinlabs.com/

 

U svakom slučaju sam elementarno upoznat kriptovalutama i trgovinom njima i sa njima. 

No, poanta mojeg posta je bila APLIKACIJA, kao i "njihova" kriptovaluta! 

 

Malo sam tuumač preskeptičan da će zaživjeti, onako dugoročno gledajući! 

 

 

Čija kriptovaluta?

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy S10 imat će vlastiti novčanik za kriptovalu

Generalno je to hvalevrijedan potez iako kriptovalute trenutno ne bilježe neku popularnost. Ružan mi je notch na iPhoneu, ali ova rupica, ... no comment

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice