Galaxy S9 bez skenera otiska prsta i audio konekto

poruka: 6
|
čitano: 3.322
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S9 bez skenera otiska prsta i audio konekto".
12 godina
offline
Galaxy S9 bez skenera otiska prsta i audio konekto

pa na twittu pise ´no screen fingerprint sensor´ valjda nece imati unutar ekrana kako su svi očekivali da će biti na S9

 

 

no dobro, samsung je to, ne bi me iznenadili da bude na kraju kako se vec prica da ce izbaciti 3.5hj i fp sensor. pravo je cudo da su ovoliko i dogurali sa ovim

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S9 bez skenera otiska prsta i audio kon

no screen se spominje jer se govorilo da ce imati fp senzor ispod ekrana. Kao i za iphone.... Da se kladimo da ga nece izbaciti....

15 godina
offline
Galaxy S9 bez skenera otiska prsta i audio konekto

Baterija, snaga?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy S9 bez skenera otiska prsta i audio konekto

ovo se zove pripremanje podloge za s10....zamislite kad najave za godinu dana "vasoj muci dosao je kraj, s 10 od sada sa skenerom otiska prsta sto s 9 nije imao...", a sto bi tek bilo kad bi uz to jos najavili "ako vam je dosta dosadnih adaptera za slusanje glazbe putem slusalica, s 10 ima rjesenje za vas...3,5 mm utor za slusalice koje s 9 nije imao"...u sustini to ce i biti 2 najvece promjene na s10...kako je to sve postalo komicno

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy S9 bez skenera otiska prsta i audio konekto

Osobno čekam dan kad će izbaciti ekran s mobitela.

 

Bez 3.5mm priključka ja mobitel ne kupujem... 

 

Također ovo stanjivanje ispod 8mm donosi samo probleme (savijanje, pregrijavanje, zapaljivanje, neadekvatnu bateriju). Radije kupim mobitel od 8.5mm s "muškom" baterijom i 3.5mm priključkom nego mobitel od 7mm zato jer je to "cool".

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2017 13:49 (lllnuclearlll).
Moj PC  
11 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S9 bez skenera otiska prsta i audio kon
Nisam ukljucio slusalice u mob ima 2 godine. Tako da mene to ne sekira, koga sekira nek kupi mob koji to ima a izbor je širok. Al izbacivanje fp bi me je iznenadilo.
 
0 4 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice