Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji

poruka: 15
|
čitano: 8.903
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji".
8 godina
neaktivan
offline
Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji

Kad ćemo više vidjet sat koji ima sve ovo + e-sim i water resistant do 200m (da bude prikladan za vode sportove)...

 

Jel to uopće netko proizveo? Samsung, Huawei, Apple, Garmin, Nixon...?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji

Dugmadi? Mozda tipki, makar znam da ce google translate prevesti "buttons" na "dugmad",

jer njima je "button(s)" i dugme i tipka i prekidac i sklopka i ... I nije dugme nego je tipka,

dugme je ono sto imas na kosulji, hlacama, i mnogim drugim odjevnim predmetima (dugme, puce).

http://www.hir.hr/hr/products/dugmad

 

Na upravljackoj elektronici i na instrumentima su tipke, na visokonaponskim mrezama su sklopke i prekidaci,

na odjeci je dugme/dugmad. Manje google translate, vise sam pisati tekst, ne samo copy/paste nation.

 

Proslo je doba kad je HR imala dobre novinare koji su sami pisali. Kraj 90ih i pocetak 00ih je bio jos OK.

Dugo nakon Gorana Zeca nisam citao ni jedan clanak koji bi mi fluidno bio citljiv i uzbudljiv,

te bas onako gramaticki te stilski ispravan i korektan.

 

Mislim iritira me to, jer odmah znam da je clanak od nekud prepisan. Makar dio clanka,

ne mora bit cijeli, ali dio je kopiran i preveden sa google translateom.

Moj PC  
6 7 hvala 0
16 godina
offline
Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji

Još mu samo fali solarno punjenje, a to dolazi ove godine :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji
Velika stvar kod Garmin satova su aplikacije koje se besplatno mogu skinuti s njihovog 'dućana'. S ovako jadnim ekranom većina tih aplikacija neće raditi.

Inače, njihov uvjerljivo najtanji sat Vivoactive (8 mm) izdrži preko tri tjedna s jednim punjenjem, što nijedan kasniji (a svi su puno deblji, ovaj skoro duplo) ne uspijeva.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji
Brat kupio Garmin fenix 5 safir prije 3 godine...priko 5000kn platio....DVA miseca nakon isteka garancije od 2 godine...crkla matična...pojeo vuk magare...za cijenu od 5000kn i više ako garancija nije 5 godina...je RUGANJE s kupcima
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
offline
Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji

ne nosim ovakvo što jer:

- preskupo

- uređaj bi mi stalno pokazivao da sam pogrešna osoba na pogrešnom mjestu u pogrešnom trenutku (to znam i bez uređaja)

- tlakovi su mi ionako previsoki (no živim u državi idiota pa bi to bilo razumljivo)

- odbacio sam sve vrste kićenja satovima (ili bilo čime, manje-više) još prije desetak godina i nimalo mi ne nedostaju

- koliko god koraka načinio dnevno s psom, uvijek je premalo (obojici) za napredak no previše za izdržljivost

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 12:50 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji

 

Za početak, da pohvalim odličnu recenziju uređaja koju je napisao Drago.

Sve u njoj piše, kao i za one koji imaju već Garmine, kao i oni koji nemaju, poput mene.

Sviđa mi se ta mala masa, te što  postoji ta opcija kaj nas vraća na početno mjesto (TracBack). Da, nas ne pojedu vukovi i da se ne izgubimo.ž

 

Cijena je sama po sebi takva, te je više-manje na razini svijeta svuda jednaka. Tj. cijene su svjetske, ali kod nas nije tako visok standar kao negdje vani, pa eto nije baš svakome dostupno po pristupačnoj cijeni.

Sat koji ne treba tako olako izuzeti iz obzira kada tražimo ćuku za aktivnosti na otvorenom (trčanje, planinarenje, plivanje, gym....)

 

 

 

@Čitatelj

Frende, morati ćemo pisati nove riječnike zbog tebe, jer oni nemaju pojma.

Ajd, ovo pročitaj za dugme.

Odnosno:"metalni ili plastični taster kojim se na pritisak ili okretanjem upravlja raznim automatima, aparatima i sl."

 

Krivo pišeš, te se pozivaš na neka stara vremena, kao da BUG nije nekada, prije, sada, a i u buduće imamo svoju kvalitetu. 

BUG je vječno kvalitetan. Drago isto tako.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji
Igračka za decu. Skupa
 
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji
Igračka za decu. Skupa
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji
PzKpfw kaže...

 

Za početak, da pohvalim odličnu recenziju uređaja koju je napisao Drago.

Sve u njoj piše, kao i za one koji imaju već Garmine, kao i oni koji nemaju, poput mene.

Sviđa mi se ta mala masa, te što  postoji ta opcija kaj nas vraća na početno mjesto (TracBack). Da, nas ne pojedu vukovi i da se ne izgubimo.ž

 

Cijena je sama po sebi takva, te je više-manje na razini svijeta svuda jednaka. Tj. cijene su svjetske, ali kod nas nije tako visok standar kao negdje vani, pa eto nije baš svakome dostupno po pristupačnoj cijeni.

Sat koji ne treba tako olako izuzeti iz obzira kada tražimo ćuku za aktivnosti na otvorenom (trčanje, planinarenje, plivanje, gym....)

 

 

 

@Čitatelj

Frende, morati ćemo pisati nove riječnike zbog tebe, jer oni nemaju pojma.

Ajd, ovo pročitaj za dugme.

Odnosno:"metalni ili plastični taster kojim se na pritisak ili okretanjem upravlja raznim automatima, aparatima i sl."

 

Krivo pišeš, te se pozivaš na neka stara vremena, kao da BUG nije nekada, prije, sada, a i u buduće imamo svoju kvalitetu. 

BUG je vječno kvalitetan. Drago isto tako.

 Svatko moze da napise sto hoce na svojoj dugmaonici, ali nekad i treba pocistiti dugmad jer se inace pisu gluposti.

7 godina
protjeran
offline
Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji

PzKpfw - Tvoje poruke ne shvacam ozbiljno, jer se u 99% slucajeva radi o ronjenju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji
..... fenix 5 je model star ni dvije pune godine, a tko ga je kupio prije 3 i platio prIko 5 iljada nek se javi tvornici u Kambodji koja ga je proizvela.... ae....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji

Kupio Instinct i malo sam iznenađen jer visinomjer je sve samo ne precizan. Ja ne znam dali sam ja dobio sat u banani,ali to luduje nenormalno. Probao ga kalibrirat sa GPS, rucno upisat nadmorsku visinu ,iskljucit automatsko kalibriranje i nista. Evo sad isao prosetat i opet nenormalne visine baca.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji
Pu52 kaže...

Kupio Instinct i malo sam iznenađen jer visinomjer je sve samo ne precizan. Ja ne znam dali sam ja dobio sat u banani,ali to luduje nenormalno. Probao ga kalibrirat sa GPS, rucno upisat nadmorsku visinu ,iskljucit automatsko kalibriranje i nista. Evo sad isao prosetat i opet nenormalne visine baca.

 Vidi u postavkama da mu možda nije za računanje visine u aplikaciji postavljen altimetar umjesto GPS-a... Altimetar je jako neprecizan kad je vani nestabilno vrijeme, tipa bura, jugo, promjenjivo vrijeme itd. A kad ga kalibriraš preko GPS-a jel ti pokaže točnu visinu?

Sve Vas Volim
4 godine
neaktivan
offline
Garmin Instinct - Garmin, ali još bolji

Nemam pojma, na visinomjeru nemam neke opcije,nudi mi automatsko kalibriranje,da sam upisem nadmorsku ili da je nađem preko GPS-a. Na barometru mi nudi 3 nacina rada sata- automatski,visinomjer i barometar. Meni se cini isto da barometar zeza,jer imam i Garmin Vivoactive a tamo mi je tocna visina.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice