Geneva Touring/S+ - Retro, a moderan

poruka: 4
|
čitano: 2.316
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Geneva Touring/S+ - Retro, a moderan".
15 godina
offline
Geneva Touring/S+ - Retro, a moderan

uz napombu da JBL-ov košta 50% manje (799,00). a izvrstan je. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Geneva Touring/S+ - Retro, a moderan
450 KM zvučnik ili 230 €, mislim daj molim vas, ovo niti je smješno niti je tragikomično.

Prosto ne mogu da vjerujem, jer nikada nisam kritizirao Bug, ali možda je vrijeme da počnem.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Geneva Touring/S+ - Retro, a moderan
Envy kaže...
450 KM zvučnik ili 230 €, mislim daj molim vas, ovo niti je smješno niti je tragikomično.
Prosto ne mogu da vjerujem, jer nikada nisam kritizirao Bug, ali možda je vrijeme da počnem.

Dobra recenzija i zgodan uredjaj ali mislim da je niša onih koji bi dali preko 200 eura za desktop zvucnike mala, a kamoli za uredjaj koji bi prema snazi i prkaticnosti mogao biti tek kuhinjski radio, onaj na nocnom ormaricu ili za neki sigurniji izlazak u prirodu - jer je preskup i preosjetljiv za plaže i sl.

 

Tražio sam nedavno kvalitetniji glazbeni player koji bi frendici bio lavni uredjaj u stanu. Iznenadio sam se koliko su uredjaji koji podrzavaju internet radio i DAB+ skupi

Sva vrhunska rjesenja su preskupa - onima iz srednje klase redovito fali neka opcija, pa se na kraju vise isplati kupiti neki android tablet i solidan par zvucnika.

 

Nesto sto ocekujem za 300eura je informativni ekran pristojne velicine, Bluetooth, Internet i Dab+ radio i usb/card utore, pristojan daljinski.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: Geneva Touring/S+ - Retro, a moderan
Ajar kaže...

uz napombu da JBL-ov košta 50% manje (799,00). a izvrstan je. 

 Uz napomenu da Ching-Ming na aliexpressu košta 70% manje od JBL-a a jednako je loš ko JBL i ko ovo čudo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice