Ove godine bi konačno mogao stići 17" XPS laptop

poruka: 8
|
čitano: 2.740
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ove godine bi konačno mogao stići 17" XPS laptop".
Ove godine bi konačno mogao stići 17" XPS laptop

Uhh, ultraportable laptop koji nije portable. Dakle ultra laptop :)

 

Ma daj, imam doma 17 inchni laptop, to je stvarno preveliko za bilo sto osim da je sklopljen i spojen na monitor, dakle da se koristi kao desktop racunalo. Samim time laptop gubi svoju svrhu. Kao prijenosnik preglomazan, a kao samostalni laptop za radni stol ima premaleni monitor, cak je i najmanji 21 inchni monitor daleko laksi za koristenje od njega. Pa eto, samo mojih 5 lipa.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Ove godine bi konačno mogao stići 17" XPS laptop

meni je laptop zamjena za desktop tamo gdje nema mjesta za kante, monitore, bla te, shodno tome, igračke ne smatram alatom. 17 inača je nakakav minimum za takvo što. šteta jedino da takvi laptopi koštaju k'o svetog petra kajgana. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ove godine bi konačno mogao stići 17" XPS lapt
Ja isto gledam poslovni 15, kućni 17"

17" za multimediju i gaming služe puno bolje od 15", ima više mjesta za komponente, bolji cooling itd.
"Velik" je nebitno, stoji mi ispod stola, kad sam na kompu, a žena treba nešto, 20 sekundi joj treba da ga izvadi i upali, još 30ak sekundi do desktopa... cca minuta od spremljenog do "radim". Sa druge strane kad idem na put mogu se igrat, gledat film, a ovisno a lolaciji i hdmi na telku.

Sa druge strane kad putujem sa poslovnim škiljim u sve stalno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ove godine bi konačno mogao stići 17" XPS laptop

Meni je laptop "nuzno zlo" jer desktop je preglomazan da bi se prenosio.

Kad je vec tako, i jedina funkcija imanja laptopa je lakoca prenosivosti, onda je 15 ok.

15 ili 17 svejedno, ako mu je konkurencija skoro dvostruko veci monitor za desktop koji kosta poput jeftinijeg laptopa.

 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Ove godine bi konačno mogao stići 17" XPS lapt
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ma daj, imam doma 17 inchni laptop, to je stvarno preveliko za bilo sto osim da je sklopljen i spojen na monitor, 

To sta ti imas veliku kantu od 17" laptopa ne znaci da su svi takvi.

Baci oko na LG Gram 17, ima 17" ekran i to 16:10 omjera stranica u kucistu velicine prosjecnog 15.6" laptopa i s masom manjom od prosjecnog 14" laptopa - 1.34kg 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Ove godine bi konačno mogao stići 17" XPS lapt
Nije na prvi pogled loš ovaj LG Gram, ali staviti SATA interface na SSD je za mene deal-breaker jer svaka imalo zahtjevnija diskovna operacija ubija performanse računala
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
protjeran
offline
Re: Ove godine bi konačno mogao stići 17" XPS lapt
southy kaže...
Nije na prvi pogled loš ovaj LG Gram, ali staviti SATA interface na SSD je za mene deal-breaker jer svaka imalo zahtjevnija diskovna operacija ubija performanse računala

A je pretjerujes, koje su to "zahtjevnije" operacije? A i nije ovo neki mobile workstation nego vise multimedia/biznis laptop...

14 godina
neaktivan
offline
Ove godine bi konačno mogao stići 17" XPS laptop

Nije mi jasno zakaj izvode pizdarije s tipkovnicama tak da bezobzira na wasted space od Funkc. tipki doslovno ostaje "Del" i "Fn", a kladim se da ce 17" verzija imat istu takvu tipkovnicu.

Pobogu, jel toliko tesko dodat jos jedan SKU tipkovnice sa ekstra stupcem fn. tipki sa strane i strelicama normalne velicine kako su to elitebookovi prije radili (vidi sliku)?

Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice