Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat i se

poruka: 30
|
čitano: 7.765
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat i se".
14 godina
offline
Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat i se

"Nema 3.5mm priključak..."

Znači ipak se 4a uzima. 

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
@ kratos, a da si kupis wireless 🎧?!
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 9:03 (Brk).
9 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat i se

Zasto wireless ne zelim wireless, zato cu uzeti mobitel na kojem imam izbor 3.5mm i bezicno,necu prigovarati ako netko ne pruza obadvoje.

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat i se

Da jedan Google sa svim silnim milijardama dolara nije u stanju napraviti donekle lijep telefon. Ovo je takva zalost pored dizajna koje imaju Huawei, Xiaomi, Samsung i dr. da izgleda kao da sam ga kupio u Konzumu na akciji za 199,99. Kakva je to plastika, na sto to lici? 

 
4 2 hvala 0
9 godina
online
Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat i se

Zašto su se prebacili na midrange SoC? Uz Samsungov šrot od Exynosa, Huawei i Google probleme, čovjek koji kupuje flagship je osuđen na ajfon ili 1+.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
Lil Dice kaže...

Zašto su se prebacili na midrange SoC? Uz Samsungov šrot od Exynosa, Huawei i Google probleme, čovjek koji kupuje flagship je osuđen na ajfon ili 1+.

 Zato je se flagshipa proda mala količina a najprodavaniji su uređaji do 3000 kn. Oni vole špijunirat pa im je potrebna masa, a u high end klasi i tako nemaju šanse.

15 godina
offline
Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat i se

Google te jednostavno tjera da ne kupiš njihov telefon.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
Ocito ce razlika bit u broju modula kamera...
Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
Tako je, jebeš plastiku, bolje kupovat huawei, samsung i ostale staklene mobitele sa zakrivljenim ekranima koje moraš umotat u kondom masku da bi ga zaštitio i bio siguran da nećeš morat vadit 2000 kn za ekran nakon prvog pada.

Daj mi mobitel od 140 mm s normalnim kućištem i nezakrivljenim ekranom i to je to, a to je Pixel.
6 godina
protjeran
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
=XFX=PlayHard kaže...

Da jedan Google sa svim silnim milijardama dolara nije u stanju napraviti donekle lijep telefon. Ovo je takva zalost pored dizajna koje imaju Huawei, Xiaomi, Samsung i dr. da izgleda kao da sam ga kupio u Konzumu na akciji za 199,99. Kakva je to plastika, na sto to lici? 

 ja isto kad kupujem mobitel gledam boju i izgled, nez kako ljudi mogu hodat sa ružnim mobitelom 😂😂

16 godina
offline
Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat i se

Yebe mi se za izgled, ionako ide ravno u crni gumeni Spigen

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
6 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
kbenzema kaže...
Tako je, jebeš plastiku, bolje kupovat huawei, samsung i ostale staklene mobitele sa zakrivljenim ekranima koje moraš umotat u kondom masku da bi ga zaštitio i bio siguran da nećeš morat vadit 2000 kn za ekran nakon prvog pada.

Daj mi mobitel od 140 mm s normalnim kućištem i nezakrivljenim ekranom i to je to, a to je Pixel.

 Ma jasno, pa zasto ne uzet od ovaca 1000-1200 eura i jos ga stavit u najjeftiniju mogucu plastiku koju su mogli nac. I uz ovakve kupce poput tebe kojima je to prihvatljivo, Google mora da se pita koji je k Samsungu i ekipi da uopce mare oko kvalitete izrade i dizajna telefona, kad ima ekipe poput tebe kojoj ide uvalit sto god pozelis. 

 

Sve bi to bilo uredu kad bi taj Pixel kostao 300-400 eura, ali kad imas cijenu u rangu ostalih flagshipa 1000 eura +, a nudis najjfetiniji i najzalosniji moguci srot kako bi izvukao maksimalni profit, onda je to ponizavajuce za inteligenciju svakog onog tko nesto takvo kupi... 

15 godina
offline
Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat i se

Pixel 5 ako ce sa ovim speckama imati cijenu u rangu Pixel 4a, jedno veliko DA ali ako će za ovo naplatiti apple maržu...onda ogromno NE. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
=XFX=PlayHard kaže...
kbenzema kaže...
Tako je, jebeš plastiku, bolje kupovat huawei, samsung i ostale staklene mobitele sa zakrivljenim ekranima koje moraš umotat u kondom masku da bi ga zaštitio i bio siguran da nećeš morat vadit 2000 kn za ekran nakon prvog pada. 

Daj mi mobitel od 140 mm s normalnim kućištem i nezakrivljenim ekranom i to je to, a to je Pixel.

 Ma jasno, pa zasto ne uzet od ovaca 1000-1200 eura i jos ga stavit u najjeftiniju mogucu plastiku koju su mogli nac. I uz ovakve kupce poput tebe kojima je to prihvatljivo, Google mora da se pita koji je k Samsungu i ekipi da uopce mare oko kvalitete izrade i dizajna telefona, kad ima ekipe poput tebe kojoj ide uvalit sto god pozelis. 

 

Sve bi to bilo uredu kad bi taj Pixel kostao 300-400 eura, ali kad imas cijenu u rangu ostalih flagshipa 1000 eura +, a nudis najjfetiniji i najzalosniji moguci srot kako bi izvukao maksimalni profit, onda je to ponizavajuce za inteligenciju svakog onog tko nesto takvo kupi... 

 

 

A da se malo informiraš? Di si pročitao da će koštat 1000-1200€? Misliš da je bez razloga slabiji cpu unutra? Idu na nižu cijenu, moguće oko 700$, uostalom to se vidi na 4a modelu koji će u Njemačkoj koštat 340€

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 13:51 (kbenzema).
15 godina
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
kbenzema kaže...
=XFX=PlayHard kaže...
kbenzema kaže...
Tako je, jebeš plastiku, bolje kupovat huawei, samsung i ostale staklene mobitele sa zakrivljenim ekranima koje moraš umotat u kondom masku da bi ga zaštitio i bio siguran da nećeš morat vadit 2000 kn za ekran nakon prvog pada. 

Daj mi mobitel od 140 mm s normalnim kućištem i nezakrivljenim ekranom i to je to, a to je Pixel.

 Ma jasno, pa zasto ne uzet od ovaca 1000-1200 eura i jos ga stavit u najjeftiniju mogucu plastiku koju su mogli nac. I uz ovakve kupce poput tebe kojima je to prihvatljivo, Google mora da se pita koji je k Samsungu i ekipi da uopce mare oko kvalitete izrade i dizajna telefona, kad ima ekipe poput tebe kojoj ide uvalit sto god pozelis. 

 

Sve bi to bilo uredu kad bi taj Pixel kostao 300-400 eura, ali kad imas cijenu u rangu ostalih flagshipa 1000 eura +, a nudis najjfetiniji i najzalosniji moguci srot kako bi izvukao maksimalni profit, onda je to ponizavajuce za inteligenciju svakog onog tko nesto takvo kupi... 

 

 

 

A da se malo informiraš? Di si pročitao da će koštat 1000-1200€? Misliš da je bez razloga slabiji cpu unutra? Idu na nižu cijenu, neće sigurno koštat ko Pixeli prije njega, uostalom to se vidi na 4a modelu koji će u Njemačkoj koštat 340€

 Ako bude toliko koštao, ja cu odmah uzeti cim bude predstavljen, toliko sam se do sada zagrijavao da uzmem Pixel telefon al svaka verzija odbije nečim, il je loša baterija il je visoka cijena za ono što daje.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
kratos091 kaže...

"Nema 3.5mm priključak..."

Znači ipak se 4a uzima. 

 Nekad je i meni manjak 3.5 mm bio dealbreaker, ali vise nije toliko jer sa prilagodnikom se to ok rijesi. Jedino sto ne mozes istovremeno punit i koristit slusalice. 

Svakako bolje da ima, ali ako i nema...

 

Sto se ocjene mobitela tice, treba pricekat cijenu. Za nekih 200-300 eura cini mi se kao dobar izbor 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
9 godina
odjavljen
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
malina22 kaže...
kbenzema kaže...
=XFX=PlayHard kaže...
kbenzema kaže...
Tako je, jebeš plastiku, bolje kupovat huawei, samsung i ostale staklene mobitele sa zakrivljenim ekranima koje moraš umotat u kondom masku da bi ga zaštitio i bio siguran da nećeš morat vadit 2000 kn za ekran nakon prvog pada. 

Daj mi mobitel od 140 mm s normalnim kućištem i nezakrivljenim ekranom i to je to, a to je Pixel.

 Ma jasno, pa zasto ne uzet od ovaca 1000-1200 eura i jos ga stavit u najjeftiniju mogucu plastiku koju su mogli nac. I uz ovakve kupce poput tebe kojima je to prihvatljivo, Google mora da se pita koji je k Samsungu i ekipi da uopce mare oko kvalitete izrade i dizajna telefona, kad ima ekipe poput tebe kojoj ide uvalit sto god pozelis. 

 

Sve bi to bilo uredu kad bi taj Pixel kostao 300-400 eura, ali kad imas cijenu u rangu ostalih flagshipa 1000 eura +, a nudis najjfetiniji i najzalosniji moguci srot kako bi izvukao maksimalni profit, onda je to ponizavajuce za inteligenciju svakog onog tko nesto takvo kupi... 

 

 

 

A da se malo informiraš? Di si pročitao da će koštat 1000-1200€? Misliš da je bez razloga slabiji cpu unutra? Idu na nižu cijenu, neće sigurno koštat ko Pixeli prije njega, uostalom to se vidi na 4a modelu koji će u Njemačkoj koštat 340€

 Ako bude toliko koštao, ja cu odmah uzeti cim bude predstavljen, toliko sam se do sada zagrijavao da uzmem Pixel telefon al svaka verzija odbije nečim, il je loša baterija il je visoka cijena za ono što daje.

 

We actually have a very strong piece of evidence to support the idea that the Google Pixel 5 will return to some old school Pixel pricing. A Google survey seeking to find out which hypothetical Pixel phone responders would buy strongly suggests that Google is planning on selling the Pixel 5 for $699 as a starting price.

 

Naravno to je cijena u SAD-u, ali Pixel se ionako kupuje na njemačkom ebayu jer tamo zna biti dobrih dealova.

 

Evo ja sam uzeo od kolege s foruma novi Pixel 2 za 3000 kn, 7-8 mjeseci nakon što je službeno izašao, tako da može se, samo treba pratit

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 13:58 (kbenzema).
16 godina
online
Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat i se

I ja sam naišao na glasinu da će cena biti $700 (tj $699) za američko tržište. To je dosta razumnije, mada po mom mišljenju i dalje visoko. Prema dostupnim informacijama, Pixel 5 izgleda kao blago nabrijani 4a, tako da mi se ravno duplo viša cena ne čini opravdanom za 20% brži SoC, podršku za 5G i pretpostavljam nešto bolju kameru. A ako se dostupne informacije ne ispostave kao potpuno netačne, na to će se svesti.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
Ivan(4) kaže...

I ja sam naišao na glasinu da će cena biti $700 (tj $699) za američko tržište. To je dosta razumnije, mada po mom mišljenju i dalje visoko. Prema dostupnim informacijama, Pixel 5 izgleda kao blago nabrijani 4a, tako da mi se ravno duplo viša cena ne čini opravdanom za 20% brži SoC, podršku za 5G i pretpostavljam nešto bolju kameru. A ako se dostupne informacije ne ispostave kao potpuno netačne, na to će se svesti.

 Slažem se, ako ovako ostane mislim da nije u redu da cijena bude duplo veća, i dalje se nadam da će za te pare staviti mnogo masniju bateriju i nesto od featura iz premium segmenata, 90hz ekran npr, mada i to polako silazi u srednji segment.

11 godina
online
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
Izgleda skroz ok, nešto je manji i konačno bez stupidarije od staklenog kućišta. Jedino je cijena previsoka
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat i se

Ljudima koji žele stock Android, Pixel je najbolja kupnja,

Nokia (sa Android One telefonima) predstavlja nove modele sa LCD ekranima i procesorima starim 2 godine.

A Xiaomi izgleda da neće izdati nasljednika (Android One) od Mi A3 modela.

 

Uz to su i posljednji solidan mobitel koji nije mrcinna sa preko 6" ekrana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
Još da ne košta kao da je kućište od zlata...
Samomrzeći hrvat
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
Entry Point kaže...
Još da ne košta kao da je kućište od zlata...

 Da, ljudi izgleda zaboravljaju da su nekad (ne tako davno) davali $400 za flagship pa im je ovo povoljno.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9
10 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
EricCartman kaže...

Ljudima koji žele stock Android, Pixel je najbolja kupnja,

Nokia (sa Android One telefonima) predstavlja nove modele sa LCD ekranima i procesorima starim 2 godine.

A Xiaomi izgleda da neće izdati nasljednika (Android One) od Mi A3 modela.

 

Uz to su i posljednji solidan mobitel koji nije mrcinna sa preko 6" ekrana.

 Cudno je to za nokiu, imaju ok mobitele, ali zastarjele, dok im je cijena sasvim suvremena. Imas osjecaj da su jos u 2018. ili 2019. 

Motorola također ima stock android.

Drugih opcija bas i nema, osim skupog one plus.

Steta za taj xiaomi mi a, kod nas se jako dobro prodavao. 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
6 godina
offline
Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat i se

Samo da ima wireless charging i ja sam prvi kupac. Ali nisam vidio mob da ima Snapdragon 7xx s wireless chargingom. (osim LG Velvet)

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
EZY-E kaže...
Entry Point kaže...
Još da ne košta kao da je kućište od zlata...

 Da, ljudi izgleda zaboravljaju da su nekad (ne tako davno) davali $400 za flagship pa im je ovo povoljno.

 Kad nekad? Sjecam se s2 otprilike 4300kn,godina prije wave 2 oko 3000kn. Ne isplati se govoriti kao nekad. Danas uzmes jeftiniji mobitel i "skoro isto te uslika" za Instagram. Haha 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
Sjeti nas kad je to flagship koštao 400$ onog trena kad se pojavio na tržištu.

Samo da napomenem da je 2007. godine N95 bila 560€ tak da ćeš morat tražit tamo oko 2000. godine, čisto da ti olakšam
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2020 6:15 (kbenzema).
12 godina
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
Sjećam se izloga u kojem je bila Nokia 3650 za 4999 kn tamo negdje 2003.g.
Zadnje nešto ispod čekića što je valjalo za 400 € je OP3.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
Brk kaže...
@ kratos, a da si kupis wireless 🎧?!

 U autu imam BT samo za razgovore, ne i glazbu. Ako ću već dati 3k za mob, ne želim davati još 3k za novi radio u autu. Ili kupovati nove sluške. Ili nove zvučnike. Ili <nastavi niz>...

Ne razumijem zašto izbacivati nešto što je standard već 40 godina... Učinit ću što mogu (neću podržati taj trend kupovinom uređaja bez 3.5mm).

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
7 godina
protjeran
offline
Re: Google Pixel 5: Snapdragon 765G, polikarbonat
Ivan(4) kaže...

I ja sam naišao na glasinu da će cena biti $700 (tj $699) za američko tržište. To je dosta razumnije, mada po mom mišljenju i dalje visoko. Prema dostupnim informacijama, Pixel 5 izgleda kao blago nabrijani 4a, tako da mi se ravno duplo viša cena ne čini opravdanom za 20% brži SoC, podršku za 5G i pretpostavljam nešto bolju kameru. A ako se dostupne informacije ne ispostave kao potpuno netačne, na to će se svesti.

 Imas OnePlus Nord sa skoro istim specifickacijama za $400. Ne znam bas da Google porez na telefon vrijedi $300.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice