Google prestaje sa sumnjivom praksom izbjegavanja

poruka: 9
|
čitano: 3.075
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google prestaje sa sumnjivom praksom izbjegavanja ".
6 godina
offline
Google prestaje sa sumnjivom praksom izbjegavanja

Sve te američane koji kukaju na cijene u vlastitoj zemlji bi poslao da godinu dana žive hrvatskoj s prosjećnom plaćom.

Pa da ih vidimo kad budu litru goriva plaćali deset kuna a ne tri puta manje....hebote kuna više vridi u americi nego u hrvatskoj s obzirom na maloprodajne cijene...to je naša borba dala

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 9:26 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Google prestaje sa sumnjivom praksom izbjegavanja

Ili da pošalješ Hrvata u Kongo pa da ga onda pitaš što se žali jer ima platju 4500kn...

Mislim, ono.... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
7 1 hvala 0
14 godina
offline
Google prestaje sa sumnjivom praksom izbjegavanja

Šta vi pričate, pa mi imamo plaću 8000 eura, gdje toga još ima

 
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Google prestaje sa sumnjivom praksom izbjegava
Ti misliš da je Kongo jeftiniji od Amerike:

https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=Congo

Možda, ako ćeš jesti samo kašu od brašna u slumu i živjeti ispod najlona.
6 godina
protjeran
offline
Google prestaje sa sumnjivom praksom izbjegavanja

tko bi rekao, a ja baš pogodio prstom u .... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Google prestaje sa sumnjivom praksom izbjegavanja

meni je ta praksa nesumnjiva a u rvata i uobičajen dio folklora (posebito u većijeh tvrtkaka). ne kužim kaj je sumnjivo u tome - ne daš lovu i amen. dok ti je ne otmu, ni zrna žita neprijatelju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Google prestaje sa sumnjivom praksom izbjegava
bugovac222 kaže...
Ti misliš da je Kongo jeftiniji od Amerike:

https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=Congo

Možda, ako ćeš jesti samo kašu od brašna u slumu i živjeti ispod najlona.

 Nego, prije nekoliko mjeseci sam čitao intervju s jednim Kongoancem (razmjena studenata) na nekom srpskom portalu gdje lik govori da si 5% ljudi može priuštiti npr život prosječnog građanina Srbije a znamo da su u Srbiji prosječne plaće negdje 40% niže od naših.

navodno je svinja u repulici Kongo legalno sredstvo plaćanja, tko ima pet svinja taj je kulak, itd...tako da mi baš ta tablica nije jasna....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
4 godine
protjeran
offline
Google prestaje sa sumnjivom praksom izbjegavanja

Normalne prodavnice po gradovima u Africi nisu ništa jeftinije, često su skuplje nego u Americi. Ovisi kojim standardom i gdje želiš živjeti. Ako ćeš kupovati jeftinu hranu po slumovima kako to radi većina lokalnog stanovništva i tamo živjeti, možeš proći jeftinije. Ako želiš živjeti standardom kao u Americi, nećeš proći puno jeftinije. Ok, imat ćeš jeftinu radnu snagu ako ti zatreba graditi i počistiti kuću, a ne trebaš plaćati ni grijanje. Samo trebaš zaraditi novce.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Google prestaje sa sumnjivom praksom izbjegava
@ abf

A ja sam, pak, načuo od dvije prijateljice koje su pričale s babom koja je čula za Kongo (i Afriku, općenito). Kažu da je u Kongu živi užas. Kažu i da su im političari dosta korumpirani. Kažu i da imaju struju, ali je skupa. A kažu i da im je litra goriva 1,5 dolara od čega im država uzima 90% na ime carina i trošarina.
E, da, kažu i da im je PDV jebenih 25%. Ma, ono, užas totalni.

Komentar ti je (i opet) debilan. Ne kužim koji se kurac stalno trpaš?!
Pis on ju, tu :P
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice