Greyp u rekordnom roku prikupio milijun i pol eura

poruka: 9
|
čitano: 1.663
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Greyp u rekordnom roku prikupio milijun i pol eura".
6 godina

Nisam citao sve ali mi nije jasno tvrtka je povezana sa Rimac Automobilima, osnivac je isti i sve, po cemu firma koja je prema SVIM medijima "perjanica hrvatskih tvrtki, startupova i slicno", firma koja posluje sa "svim" velikim proizvodjacima automobila i slicno, koja prijavljuje godisnje prihode u stotinama milijuna (pricamo o Rimac Automobilima) mora ici na Crowdfunding kampanju? Ili neka mi netko drugi objasni? 

0 0 hvala 0
7 godina
Re: Greyp u rekordnom roku prikupio milijun i pol
Gadgeti kaže...

Nisam citao sve ali mi nije jasno tvrtka je povezana sa Rimac Automobilima, osnivac je isti i sve, po cemu firma koja je prema SVIM medijima "perjanica hrvatskih tvrtki, startupova i slicno", firma koja posluje sa "svim" velikim proizvodjacima automobila i slicno, koja prijavljuje godisnje prihode u stotinama milijuna (pricamo o Rimac Automobilima) mora ici na Crowdfunding kampanju? Ili neka mi netko drugi objasni? 

da li bi ti radije trosio svoj novac ili od investitora?

niti jedna firma ne trosi svoj novac ako moze od kreditora/investitora

sasvim normalan nacin poslovanja

isto ti je i sa odgodom placanja, kupujes robu od nekoga i on ti da odgodu placanja 30, 60 dana, sto znaci da ti poslujes s njegovim novcima u tome razdoblju

kupis robu, prodas robu unutar 30 ili 60 dana, i nisi nista svojih novaca potrosio/ulozio, a napravio promet i uzeo profit

nema tu nista cudno, sasvim normalna stvar

10 godina

bit ce plača...

2 0 hvala 0

Stvarnim novcima/vrijednosnim papirima kupuješ nešto posve fiktivno vrijednosti identične svjetlucavim novčićima u candy crush saga. 

Javite mi se kad zaradite svoj prvi milijun eura ... pardon, šarenih novčića. Dajte i meni malo, očem bureka jest.

1 2 hvala 0
10 godina
Timo kaže...

da li bi ti radije trosio svoj novac ili od investitora?

niti jedna firma ne trosi svoj novac ako moze od kreditora/investitora

Kreditor i investitor su dvije sasvim različite stvari. Ako vjeruješ u svoj business i imaš kapital sigurno nećeš tražiti investitore, eventualno ćeš prihvatiti nekoga kao strateškog partnera. Zašto bi nekome dao udio u nečemu što vrijedi i donijet će profit ako ne moraš?

9 godina

Ja ne kužim jednu stvar - kao ovo je predbilježba ali kad krene prodaja možeš kupiti više ili manje. I šta onda prvi stavi milion (karikiram) i odnese sve i svi ostali koji imaju predbilježbu izvise? Šta nije predbilježba neka rezervacija, tipa možeš kupovati do tog iznosa a ako šta ostane onda još?

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2019 21:14 (Cro0707).

0 0 hvala 0
9 godina

700 špekulanata-vjernika u Rimčev PR i državnu pomoć. Pričekajmo...

1 3 hvala 0
7 godina

Svaka cast investitorima. A nevijerne Tome su uvijek u krivu, povijest to jasno pokazuje! 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2019 18:34 (LudaRajcica).

1 0 hvala 0
11 godina
ludizao kaže...

700 špekulanata-vjernika u Rimčev PR i državnu pomoć. Pričekajmo...

Je... ljudi su progutali udicu, dakle nisu ni mediji za bacit, mogu dobro pogurati... vjerujemd a je to ista ekipa koja je ulagala u minin rigove i kriptovalute, ali nakon što su dosegli vrhunac. Razlika je i ovdje što mislim da nisu skontali da ne kupuju udio u rimcu, nego skupim biciklićima. Pitam se koliko ih je uopće provjerilo financijske izvještaje kompanije koju kupuju.

LudaRajcica kaže...

Svaka cast investitorima. A nevijerne Tome su uvijek u krivu, povijest to jasno pokazuje! 

hehe, amen :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice