HAKOM upozorava na novu vrstu prijevare putem SMS-

poruka: 6
|
čitano: 3.227
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HAKOM upozorava na novu vrstu prijevare putem SMS-".
8 godina
offline
HAKOM upozorava na novu vrstu prijevare putem SMS-

Sve i ako niste preuzeli neku od malicioznih aplikacija, nije zgorega provjeriti koje aplikacije korisnici Androida smatraju lošima– pogotovo što se na popisu nalaze i neke najpopularnije – poput ES File Explorera, Clean Mastera, GO Launchera i dr.

Bravo Stjepane, fino si FUD uvalio u završnu misao ćlanka.

Neodgovorno širenje panike!

Da, i ja smatram npr ES Fille Explorer lošim, no dobio sam ga predinstaliranog i nije malware i nema ali nikakve veze sa malicioznim programima koji su tema ćlanka.

ES je loš prije svega jer je naporan adware u free verziji i zato ga ljudi smatraju lošim, prvenstveno. No ako ga platiš postaje regularna, dapače funkcionalna aplikacija.

Windows 10 su za mnoge korisnike ANdroida najpopularniji OS, ali ujedno loš i također prepuni adware-a. Za razliku od gore navedenih, mogu biti temelj za malware. Po istoj logici si mogao i Windowse strpati u članak!

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
HAKOM upozorava na novu vrstu prijevare putem SMS-

većina nas još pada na stare vrste prijevare koje se sve mogu sumirati jednom rječju: marketing (npr. uporaba kozmetike u žena). do novih prijevara još nismo niti došli. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
HAKOM upozorava na novu vrstu prijevare putem SMS-

HAKOM trenutno obavlja inspekcijski nadzor u vezi s ovim slučajem. Više o slučaju možete pročitati na službenim stranicama HAKOM-a.

 

-inspekcijski nadzor? tko-što/gdje/itd.. oče'l bit' nekih infoa, priopćenja ili rezultata nadzora.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HAKOM upozorava na novu vrstu prijevare putem
Najbolji lijek je nemati pretplatu.

Blaženi VIPme je garancija da mogu izgubiti samo onoliko koliko imam na računu.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
HAKOM upozorava na novu vrstu prijevare putem SMS-

Mom starom su nedavno počele stizati nekakve poruke sa 80xxx broja, odma delete, a mene su počeli nazivati iz Londona, no nisam se javio. Pročitao sam gdje ljudi navode da se radi o ljudima iz Srbije koji nude nekakve ugovore ili tako nešto, ulgavnom treba to sve ignorirati i blokati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HAKOM upozorava na novu vrstu prijevare putem SMS-

Ja sam prije cca mj dana na to već nasjeo... Čista glupost, ni ne sjećam se šta sam to skinuo i instalirao i odmah mi je došla poruka i ja pogledam kad ono poslana poruka bez mog znanja da se pretplaćujem na šta već.. Ja ipak poslao "stop"  i odjavilo mi je uspješno. Stim da mi je dodalo 10 kn na pretplatu... Platio ja to i ćao

Usput prijavio aplikaciju...

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.2.2018 21:27 (24v).
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice