Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

poruka: 36
|
čitano: 11.120
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn".
14 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen

 Amazon obožava takve ko HP. Skolopi se dobar ugovor (za Amazon naravno), postavi se par odrednica da HP plaća miljunsku odštetu za izgubljene i zakašnjele pakete i svi sretni zadovoljni (naravno HP menađment s pinkom negdje u poreznoj oazi udaljenoj par kilika mišem).

16 godina
neaktivan
offline
Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

Očito HP daje dobre cijene ovima izvana koji žele surađivati s njima jer i FedEX-ovi paketi završe kod HP-a. Nedavno sam imao malo veći paket (20-ak kg, kabasto) koji je poslan FedEX-om i HP mi je (kombijem) dostavio obavijest da mogu pokupiti u njihovom uredu tako da ispada da je valjda jedini kriterij cijena. HP uredi u Hrvatskoj su koma, osim tehničke zaostalosti, većina ih nema adekvatne uvjete da skladišti zahtjvniju robu te da njome manipulira, sve se radi na "mamlazni" pogon. Baš me zanima kako ažuriraju tracking statuse, a svoje trackinge daju iz mape sa unaprijed odštampanim naljepnicama.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen

Pozdrav,

 

granica ti je 7500 kn dnevno. Jučer sam isprobao, sve sam napisao na blogu, ako te zanima https://mojkripto.com/kako-sam-prodao-ether-hrvatskoj-posti/

 

 

14 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
southy kaže...

Očito HP daje dobre cijene ovima izvana koji žele surađivati s njima jer i FedEX-ovi paketi završe kod HP-a. Nedavno sam imao malo veći paket (20-ak kg, kabasto) koji je poslan FedEX-om i HP mi je (kombijem) dostavio obavijest da mogu pokupiti u njihovom uredu tako da ispada da je valjda jedini kriterij cijena. HP uredi u Hrvatskoj su koma, osim tehničke zaostalosti, većina ih nema adekvatne uvjete da skladišti zahtjvniju robu te da njome manipulira, sve se radi na "mamlazni" pogon. Baš me zanima kako ažuriraju tracking statuse, a svoje trackinge daju iz mape sa unaprijed odštampanim naljepnicama.

 

lako im je nuditi nisku cijenu kad svu razliku i sve bonuse pokrivamo mi porezni obveznici.

PSN - darklydexter
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Pa čak ne mora ni to biti slučaj nego za njih ne vrijede tržišna pravila već su u povlaštenoj poziciji pred ostalima (kao npr. mogućnost da im se omogući harač na besplatne pakete). Lako je s tuđim k***em mlatiti po koprivama.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
online
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen

Tocno isto iskustvo. Ne mogu mi dat paket koji je na moje ime jer je poslan na moj obrt (kojem mogu dokazat vlasnistvo, ali nemam pecat uz sebe) dok mi istodobno postar ostavlja paket susidi i tvrdi da se ona potpisala umisto mene a zena je nepismena... Sprdnja od kompanije.

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice