Hrvatski Telekom u 2018. zabilježio velik porast d

poruka: 10
|
čitano: 3.378
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom u 2018. zabilježio velik porast d".
9 godina
offline
Hrvatski Telekom u 2018. zabilježio velik porast d

"Daljnje poboljšanje investicijskog okruženja temelj je za dodatni zamah novim investicijama važnim za digitalizaciju Hrvatske." Vidi se, zato pojedina mjesta a ni manji gradovi kao moj jos uvijek nemaju optiku. Rekoh ja to nece vidjeti ni moji praunuci a kamoli da ce nas pola dozivit to za svoga zivota.

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom u 2018. zabilježio velik pora
Optika, optika, optika. Pametovanje, pametovanje, pametovanje. Živim u ZG u širem centru. Imam dostupnost optike. Trebam li optiku. Ne. Imam VDSL od cca 45 Mbita. Više nego dovoljno. Starci u Slavoniji u manjem mjestu u kući imaju isto dostupan VDSL od 45. Važnija je dostupnost VDSL-a i podizanje brzina na paricama skraćivanjem petlje od optike koju većina ljudi ni ne treba.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatski Telekom u 2018. zabilježio velik pora
Al je zato skupo. Imam VDSL 50/10 i telefon za 230kn/mj malo je previše to
14 godina
offline
Hrvatski Telekom u 2018. zabilježio velik porast d

Oni se baziraju na investiranje u većim gradovima, dok je periferija još uvijek na 4/05Mbps. Isto tako neki gradovi sa starom infrastrukturom (bakar), kao npr. Dubrovnik imaju maksimum 20/1Mbps, naravno osim većih firmi koje su priključene na optiku, a koja za obične smrtnike nije dostupna u skoroj budućnosti-

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom u 2018. zabilježio velik pora
CroDexter kaže...
Optika, optika, optika. Pametovanje, pametovanje, pametovanje. Živim u ZG u širem centru. Imam dostupnost optike. Trebam li optiku. Ne. Imam VDSL od cca 45 Mbita. Više nego dovoljno. Starci u Slavoniji u manjem mjestu u kući imaju isto dostupan VDSL od 45. Važnija je dostupnost VDSL-a i podizanje brzina na paricama skraćivanjem petlje od optike koju većina ljudi ni ne treba.

Skraćivanje petlje je nekad neisplativije rješenje u odnosu na optiku. Npr. u općinama gdje je udaljenost kuća po nekoliko kilometara se ne islati raditi ormarić jer bi na taj ormarić bilo spojeno par kuća i on bi bio financijski neisplativ.  Istina, u tom slučaju je neisplativa i optika al tu je onda na općini da proba povući novac iz nekih fondova i izgraditi potrebnu infrastrukturu te je dati na korištenje telekomima.

nemam za potpis
14 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom u 2018. zabilježio velik pora
ivo454 kaže...

Oni se baziraju na investiranje u većim gradovima, dok je periferija još uvijek na 4/05Mbps. Isto tako neki gradovi sa starom infrastrukturom (bakar), kao npr. Dubrovnik imaju maksimum 20/1Mbps, naravno osim većih firmi koje su priključene na optiku, a koja za obične smrtnike nije dostupna u skoroj budućnosti-

 veće firme koje imaju optiku tamo gdje inače nije dostupna moraju plaćati cijeli vod.

nemam za potpis
15 godina
offline
Hrvatski Telekom u 2018. zabilježio velik porast d

dobra je ovo prigoda za uhljebljivanje stranačkih panjeva, a otpuštanje još malo preostalih koji nešto i znaju o tehnologiji komunikacija. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatski Telekom u 2018. zabilježio velik pora
Prije par mjeseci sam se prebacio na A1 optiku 500/125. S iptvom 244 kn mjesecno (lokacija Vrbovec, nije centar grada). Hvala A1, dovidenja (nadam se i zbogom) Tcom.
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom u 2018. zabilježio velik pora

Zavidim ti, meni ni jedan od operatera nema tu mogucnost za kraj u kojem sam ja, tj nema pokrivenosti. Al mi je doslovno smijesno kad odem u manji kraj do grada i doslovno usred nicega imam 4G na maksimumu a u centru grada niti pola te brzine lol.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatski Telekom u 2018. zabilježio velik pora
Sarenn kaže...

Zavidim ti, meni ni jedan od operatera nema tu mogucnost za kraj u kojem sam ja, tj nema pokrivenosti. Al mi je doslovno smijesno kad odem u manji kraj do grada i doslovno usred nicega imam 4G na maksimumu a u centru grada niti pola te brzine lol.

 Poprati https://www.a1.hr/poslovni/izvodenje-gradevinskih-radova

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice