HTC U19e i Desire 19+ su novi smartphoni srednje k

poruka: 4
|
čitano: 1.676
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC U19e i Desire 19+ su novi smartphoni srednje k".
15 godina
offline
HTC U19e i Desire 19+ su novi smartphoni srednje k

ma da! a nisu oni propali već jedno 176 puta? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
HTC U19e i Desire 19+ su novi smartphoni srednje k

Cak izgleda i simpaticno naspram drloga sto su radili zadnjih par godina. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC U19e i Desire 19+ su novi smartphoni sredn
Ma nisu ni mobiteli tolko krivi koliko im je pederska politika radi koje ljudi i bježe od njih
Svaka akcija ima svoju reakciju.
7 godina
protjeran
offline
HTC U19e i Desire 19+ su novi smartphoni srednje k

To je istina - update dobija 3 mjeseca, obecaju novu verziju, a ono sipak.

Tako se ne moze.

 

Zato svaka cast OnePlus i Nokia (HMD) mobitelima, njihove rijeci nisu samo vjetar.

OnePlus ima relativno lagan posao, jer ima premium hardware, pa je manje brige oko

optimiziranosti, jer mobiteli su im uvijek "pile", dok Nokia ima svasta, od flagshipa,

do entry modela sa ispodprosjecnim performansama, ali svejedno dobijaju update (AndroidOne program).

 

Google nije nikad smio dozvoliti tako olako s licencama droida - trebali su se drzati kao i Microsoft,

minimalno 3 godine update za uredjaj je obavezan - onda nebi bilo tako lose zasicenje sa zastarjelim

softwareom... a i mozda bi vise proizvodjaca islo i na Windows uredjaje. Tko zna, ljudi su cudni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice