Huawei Mate 30 Pro s dva 40-megapikselna senzora n

poruka: 9
|
čitano: 3.429
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Mate 30 Pro s dva 40-megapikselna senzora n".
10 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro s dva 40-megapikselna senzora n

Potencijalni nasljednik mog Honora 

Samo me zanima hoće li biti na Androidu ili onom njihovom OS-u kojem se imena ne mogu sjetiti? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro s dva 40-megapikselna senzora n

Dođe ti na isto. I Xiaomijev MIUI je također kao nešto posebno, a radi se o tipičnom androidu.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro s dva 40-megapikselna senzo
Korny1603987 kaže...

Dođe ti na isto. I Xiaomijev MIUI je također kao nešto posebno, a radi se o tipičnom androidu.

 Ne dođe na isto jer su MIUI i EMUI samo Android UI tj. launcheri dok je Hongmeng zaseban OS (temeljen na ASOP(Android Open Source Project)) bez pristupa Googleovim uslugama, kao što su npr. Play Store, Google Maps, Gmail... Za sada bi se tim uslugama moglo pristupati kroz web sučelje (nije to - to) no pitanje je kad bi ih Google mogao blokirati i na taj način.

Uglavnom, ako bude Android i ako budu ispravljene sve greške s Mate 20Pro bit će to ok mobitel. Ako bude Hongmeng (mislim da nema šanse) onda je u Europi skoro neupotrebljiv.

15 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro s dva 40-megapikselna senzo
nicky.sl kaže...

Potencijalni nasljednik mog Honora 

Samo me zanima hoće li biti na Androidu ili onom njihovom OS-u kojem se imena ne mogu sjetiti? 

Biti će na Andoridu a MengOS ili ArkOS kako se zove nećeš vidjeti nigdje jer je to njihov OS za testiranje (koga čega i navodno kao alternativni scenariji).

 

Lijepo su rekli da njihove telefone vide isključivo sa Androidom i ni sa čim drugim. Zabrana je već sada zaustavljena za obzirne tvrtke u USA-u a uskoro će potpuno nestati.

13 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro s dva 40-megapikselna senzora n

A neki bolji senzor na telephoto kameri ostavljaju za neki drugi put?

U tamnijim uvjetima bez svjetla ne smiješ koristiti zoom jer dobiješ bolje rezultate bez njega...

A i hibridni zoom 50x bi bio bolji da je umjesto 8MP,  40MP (po mogučnosti sa RYYB filterom boja)  

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro s dva 40-megapikselna senzo
Byron kaže...

A neki bolji senzor na telephoto kameri ostavljaju za neki drugi put?

U tamnijim uvjetima bez svjetla ne smiješ koristiti zoom jer dobiješ bolje rezultate bez njega...

A i hibridni zoom 50x bi bio bolji da je umjesto 8MP,  40MP (po mogučnosti sa RYYB filterom boja)  

 

 Koliko sam shvatio krivo je prepisan leak, nece bit varijabilni otvor blende vec je nepoznato jel f/1.4 ili 1.6, te se takodjer radi o speckama vanilla Mate 30, moguće je da će Pro verzija dolazit sa boljom kamerom.

Ali da, tipično je da na Mate/power user ciklusu malo poboljšaju kameru a značajno SoC.

 

Teško ti je metnut senzor veličine 1/3"+ kao telephoto radi žarišne daljine, a pogotovo 1/1.7" kao taj 40MP.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro s dva 40-megapikselna senzo
@BlueMax koje tocno bugove na Mate 20 pro? Ja nisam cuo za nista drugo sem "gluegate". Zanima me jer ssam jucer kupio jednog.:-)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro s dva 40-megapikselna senzo
Prvo, vi ste obiljan tehnoloski portal i nema smisla da se vise dogovori ds mobitel ima kameru sa 5x optickim zoomom.navedite da ima kameru od npr. 30mm i drugu sa teleobjektivom od 150mm. Nema tu zumiranja nego digitalnog izmedu to dvoje. Drugo najvažnija stvar kada mogitel ima 40MP ksmeru jeste da li je moguce smanjiti rezoluciju da fotografije ne uzimaju toliko memorije jer ni lece nisu tokiko savrsene sa kofu proicirati precizno svjetlo na tako mali senzor a tako gusto postavljenim senzorima za svjetlo. Da ne govorim o drugim problemima koji se javljaju
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro s dva 40-megapikselna senzora n

Ono najbitnije, hoće li imati 3.5mm jack za slušalice?

Ili ćemo morati čekati verziju mate 50 pro da ga ubace "jer korisnici to žele"

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice