Huawei P30 Pro u Zackovim rukama

poruka: 7
|
čitano: 3.033
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei P30 Pro u Zackovim rukama".
10 godina
suspendiran
offline
Huawei P30 Pro u Zackovim rukama

Sta silujete s tim debilom, lik ne dokazuje doslovno nista niti negovi uradci icemu sluze osim da se ljudi zgroze kad vide kako tip unistava skupockeni komad tehnologije. 

Moj PC  
4 6 hvala 0
14 godina
offline
Huawei P30 Pro u Zackovim rukama

Dosadno!

 

Eventualno je zanimljivo kada ih rastavlja, pogotovo radi periskopske kamere. Sve do toga je manje-više isto na svim mobitelima koji su rađeni od istih materijala (spoileri: koji šok da se ekran grebe pri tvrdoći od 6, bočne strane su od metala kako je proizvođač i naveo).  Možda je koristan i bend test, ali opet...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P30 Pro u Zackovim rukama
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Sta silujete s tim debilom, lik ne dokazuje doslovno nista niti negovi uradci icemu sluze osim da se ljudi zgroze kad vide kako tip unistava skupockeni komad tehnologije. 

Po navodima proizvodjaca, oni sami uniste nebrojeno uredjaja ili dijelova kako bi proveli unutarnju kontrolu kvalitete.

 

Opet, tek se iza Nelsonovog testa moglo vise cuti o tome kako iPad Pro ima konstrikcijsku manu, gdje su pojedini otvori na rubovima metalne kosntrukcije postavljeni bas na sredini, tj na najslabijoj tocki gdje pri jacem savijanju moze veoma lako doci do pucanja stakla i totalnog unistenja uredjaja.

 

Bendgate je pokazao da su iPadi pro jako osjetljivi uredjaji, no njegov video je pokazao da se bez propisne zastite uredjaj ne bi smio nositi u ruksaku gdje ti u prepunom busu ili metrou netko laktom slucajno moze unisiti 1500$ vrijedan uredjaj.

 

Pixeli 3 i neke verzija iPhonea imali su boju koja se veoma lako mogla oljustiti, doslovno laganim prelaskom kljuceva po njima - sto je normalno koristenje, jer svatko tu i tamo stavi mobitel u prostor sa kljucevima, kovanicama i sl. Takve informacije su mi korisnije od 5-minutnog videa Apple dizajner koji govori o predanosti kvaliteti.

 

Neovisan test je uvijek dobrodosao, tako da bi trebali biti zahvalni da se netko time bavi.

 

Ne zanovijetas jer netko radi crash testove automobila? Ipak se unisatava milijun dolara vrijedan Ferrari?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
5 godina
offline
Re: Huawei P30 Pro u Zackovim rukama

Pogotovo jer unistava svoj telefon a ne moj....

Jednostavno ne gledas i to je to... Barem na YT imas videa za sve ukuse.....

15 godina
offline
Re: Huawei P30 Pro u Zackovim rukama
Posmatrač kaže...

Pogotovo jer unistava svoj telefon a ne moj....

Jednostavno ne gledas i to je to... Barem na YT imas videa za sve ukuse.....

 Ne zaboravimo da je 5 najgledanijih YT tech reviewera nedavno unistilo Galaxy Fold jer su skinuli dio ekrana misleci da je naljepnica za zastitu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
5 godina
offline
Re: Huawei P30 Pro u Zackovim rukama

Ne krivim ih ;) To rade svaki dan i mahinalno su to uradili....

12 godina
offline
Re: Huawei P30 Pro u Zackovim rukama
A kad će Zack-a neko propustit kroz ruke , da vidimo njegovu točku pucanja ?
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2019 17:03 (mGT).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice