Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU za p

poruka: 13
|
čitano: 4.181
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU za p".
16 godina
offline
Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU za p

Nedostaje glavni podatak:

 

da li sadrži Intel ME?

Volim prirodu i znanost, mrzim računala. Programer od rođenja.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU

-identične jezgre = identičan sadržaj.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
protjeran
offline
Re: Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU

Kad AMD stisne, onda i Intel sa i3 prebije proslogodisnji i7 U procesor.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU
PaleRider kaže...

Nedostaje glavni podatak:

 

da li sadrži Intel ME?

 

A zbog cega je to glavni podatak?

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU
Friday kaže...
PaleRider kaže...

Nedostaje glavni podatak:

 

da li sadrži Intel ME?

 

A zbog cega je to glavni podatak?

Pa možda ne svima.. Ali u zadnje vrijeme Ameri (a i Litva odnedavno) se bune kako ih špijuniraju Rusi i Kinezi.

 

Nakon malo guglanja shvatio sam da je Intel ME od 2008. u svim Intelovim procesorima pa je tako sigurno i u ovom,

otkrih da i AMD ima sličnu stvar od 2013.

 

Znači Ameri nas mogu špijunirati od 2008.

Volim prirodu i znanost, mrzim računala. Programer od rođenja.
11 godina
offline
Re: Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU
PaleRider kaže...

Znači Ameri nas mogu špijunirati od 2008.

 nema druge nego na velebit... toljaga, luk i strijele, obavezno pećina jer imaju i satelite

16 godina
offline
Re: Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU
picajzla0707 kaže...
PaleRider kaže...

Znači Ameri nas mogu špijunirati od 2008.

 nema druge nego na velebit... toljaga, luk i strijele, obavezno pećina jer imaju i satelite

 

Da, to je za sad opcija, ali zbog takvih ignoranata to će postati nužna realnost uskoro.

3. svj. rat dolazi a ljudi čak i to ignoriraju - htio ili ne htio završit ćeš u pećini - prije mene.

Volim prirodu i znanost, mrzim računala. Programer od rođenja.
11 godina
offline
Re: Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU
PaleRider kaže...

 završit ćeš u pećini - prije mene.

 to je zato jer mi je velebit bliže nego tebi, sa imanja u lici imam čitavih 5 minuta do cerovačkih spilja

jbga, ja sam razmišljao ranije i sve pripremio 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU
picajzla0707 kaže...
PaleRider kaže...

 završit ćeš u pećini - prije mene.

 to je zato jer mi je velebit bliže nego tebi, sa imanja u lici imam čitavih 5 minuta do cerovačkih spilja

jbga, ja sam razmišljao ranije i sve pripremio 

 

 

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU
PaleRider kaže...
..

 

Znači Ameri nas mogu špijunirati od 2008.

 :) mogu +50 godina. Mogu od početka the mreže, mogu jer sve ključne komponente kontroliraju i nema chipa koji nije (zlo)upotrebljen.

btw, ako te zabrinjava neki CPU/OS.. što s ostatkom, chip/chipset, router, standardi kao SSL.. sve, baš sve je odavno (od početaka) tu, pod kontrolom velikih-jakih. Abandaju se samo kad druga strana dođe do 'rupe'.. no već je zamjenjena novom generacijom 'rupe' o kojoj ćemo čistati za par desetljeća ili nikad.. ovisno kad se otkrije i/ili abanda u korist novjeg fičera-rupe.

 

po čemu je to drugačije od npr 900.000 (službena cifra) tcomovih 'inficiranih' routera po EU.. fičer-bug-slučajnost..? (backdoor za ddos/zombie), pri čemu ti baš ništa ne pomaže, ni OS, ni zaštita ni sve moguće administracijske regule koje ti padnu napamet, antivirus-antimalware.. i sl. jer je kao i sve 'prave stvari' na sasvim drugom fizičkom layeru, nedohvatljivo običnim smrtnicima, u chipu (neovisno gdje je zalemljen, na cpu, mbo, mrežna..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 13:50 (ihush).
6 godina
protjeran
offline
Re: Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU
picajzla0707 kaže...

to je zato jer mi je velebit bliže nego tebi, sa imanja u lici imam čitavih 5 minuta do cerovačkih spilja

jbga, ja sam razmišljao ranije i sve pripremio 

Jesi li ju obložio alu folijom.

Ja svoj podrum jesam...

Inače ne vrijedi.

Prate nas pomoću EM valova.

Da, JA lično i osobno !
16 godina
offline
Re: Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU
ihush kaže...

 :) mogu +50 godina. Mogu od početka the mreže, mogu jer sve ključne komponente kontroliraju i nema chipa koji nije (zlo)upotrebljen.

btw, ako te zabrinjava neki CPU/OS.. što s ostatkom, chip/chipset, router, standardi kao SSL.. sve, baš sve je odavno (od početaka) tu, pod kontrolom velikih-jakih. Abandaju se samo kad druga strana dođe do 'rupe'.. no već je zamjenjena novom generacijom 'rupe' o kojoj ćemo čistati za par desetljeća ili nikad.. ovisno kad se otkrije i/ili abanda u korist novjeg fičera-rupe.

 

po čemu je to drugačije od npr 900.000 (službena cifra) tcomovih 'inficiranih' routera po EU.. fičer-bug-slučajnost..? (backdoor za ddos/zombie), pri čemu ti baš ništa ne pomaže, ni OS, ni zaštita ni sve moguće administracijske regule koje ti padnu napamet, antivirus-antimalware.. i sl. jer je kao i sve 'prave stvari' na sasvim drugom fizičkom layeru, nedohvatljivo običnim smrtnicima, u chipu (neovisno gdje je zalemljen, na cpu, mbo, mrežna..).

 

standardi, SSL? Pa SSL je protokol - nema tu tajni, tajan je sadržaj čija sigurnost se povećava duljinom ključa, ne znam na što aludiraš? Šta je to kod standarda pod kontrolom velikih??

 

ruter - Isključivo me zanima sigurnost i tajnost podataka na osobnom računalu a tome mi ruter ne može pristupiti bez nekakve rupe na hw-u ili OS-u računala, a to podrazumijeva konspiraciju proizvođača rutera i ovog ostalog (daj mi dokaz za to).

 

Kad već spominješ stvari nedohvatljive običnim smrtnicima - ja NISAM sklon vjerovanju u konspiracije - vjerujem u ono što je okriveno i potvrđeno da postoji a to je Intel ME.

 

Nabroji mi točno sve ostalo da ZNAŠšto postoji na tipičnom pc-u na nekom fizičkom layer-u nedostupnom korisniku.

Volim prirodu i znanost, mrzim računala. Programer od rođenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.12.2017 11:41 (PaleRider).
11 godina
offline
Re: Intel predstavio ekonomični Core i3-8130U CPU
Anđeo bez falinge kaže...

Jesi li ju obložio alu folijom.

Prate nas pomoću EM valova.

 ovakve vukojebine, gdje je prvi susjed na 10 kilometara, nitko ne prati

to je samo za odmorit dušu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice