Izašao trailer za drugu sezonu serije The Boys

poruka: 4
|
čitano: 4.389
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izašao trailer za drugu sezonu serije The Boys".
12 godina
offline
Izašao trailer za drugu sezonu serije The Boys

Serija je prava poslastica nakon overloada ispraznim Marvelovim superjunacima. Topla preporuka svima da je pogledaju (cak se i mojoj zeni svidjela )

Moj PC  
8 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Izašao trailer za drugu sezonu serije The Boys

Napokon tekst Mostarca s kojim se slažem.

Odlična serija, ugodno iznenađenje. Volim stripove Ennisa pa sam se nadao da bi serija mogla biti dobra. Casting odličan.

Preporuka svima koji žele malo drugačiji pogled na superheroje i njihovu humanizaciju.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Izašao trailer za drugu sezonu serije The Boys

Prvo sam pogledao seriju i bila mi je odlicna i onda sam procitao sve stripove u 3-4 dana i preporucam svima, totalno drugi level od serije. Ennis je majstor. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Izašao trailer za drugu sezonu serije The Boys

Upozorenje: ima nesto sitno spoilera u mom komentaru.

 

Po meni serija pocne super odlicno, originalna, zabavna, smijesna (ass bomb ), u kratko, svaka cast, ali nakon druge epizode, na moju veliku zalost, kola krecu punom brzinom niz brdo. Nakon te druge epizode serija upada u potpuni superherojski prosjek, a kraj mi je bio toliko besmislen i katastrofalan da sam odlucio da nema sanse da cu gledati drugu sezonu.

 

Nije mi jasno zasto su odlucili prijeci sa ass bomba i invisible cunt-a na nestalu zenu koja je rodila dijete onom maltene supermanu. Sa originalnosti i zabave su se prebacili na superherojsku obiteljsku dramu, nikako mi nije jasno zasto, ali ne brine me to ni malo jer drugu sezonu sigurno necu gledati.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice