Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

poruka: 110
|
čitano: 21.656
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?".
8 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
Problem s psihopatijom je što se zakonski ne može protiv nekoga ništa poduzeti dok nije napravio krivično djelo, a liječnička etika zabranjuje da se daje tuđa dijagnoza. Dakle, liječnik-psihijatar će vidjeti da je netko psihopat, ali o tome ne smije nikome ništa reći. Onda ostaje laicima da se snalaze, sami postavljaju dijagnoze svojih šefova, bračnih drugova i sl., a onda im nitko ništa ne vjeruje jer kažu da tračaju. Koja pak korist od ovakvih testova poput ovog opisanog u ovom članku? Nemojte misliti da će se psihopat htjeti testirati, a kada se testira da će testu vjerovati. Jedan takav, psihopat i teški neurotičar (maligni narcist) kaže da je bio kod psihijatra, a ovaj da mu je rekao da je posve normalna osoba! Ako ja kažem da nije, tko će mi vjerovati? A što se tiče zaštite ljudskih prava i sloboda (kao u slučaju psihopata), mogu reći da je najveću slobodu imao zatočenik u njemačkom konc-logoru: tamo je naime bilo zabranjeno nekoga spašavati od samoubojstva. Ako čovjek, primjerice, napravi omču da se objesi, nitko ga u tome (da objesi samoga sebe) nije smio spriječiti. (Volio bih da se opet ne nađe netko tko će ovu moju tvrdnju o slobodi u konc-loguru uzeti za ozbiljno.)
 
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Psihopatija i Sociopatija se u modernoj psihijatrijskoj terminologiji zovu stručno ASPD odn.. antisocijalni poremećaj osobnosti... dok je sama Psihopatija empirijski konstrukt.

Teško ili nikako će psihijatar napisati dijagnozu psihopat ili sociopat već je sve to utrpano u ASPD (korektnije je). 

 

Poznato je da su jedna psihologinja i jedan psihijatar pustili na "vikend" poznatog luđaka (kako ga ljepše nazvati) Srđana Mlađana i poznato je što je napravio... na "vikendu".

Nisu ni psihijatri uvijek savršeni u svojim zaključcima.

 

Koga zanima nešto ozbiljnije pročitati o tomu ovo je lako štivo... https://repozitorij.erf.unizg.hr/islandora/object/erf%3A38/datastream/PDF/view

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 9:28 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

sve što želim znati o sebi pročitam na internetu. eo smo nuncij-testove obavili pa sad možemo praviti paklene planove. dakle, kad narastem/budem bogat/učlanim se u stranku/zaredim se, želim biti: 

 

1 čuđenje u svijetu
0 mama sigmunda freuda
1 programer klase A++
1 psihometalurg
0 precjetnik drž've
0 samozatajni ekstrovert
0 dio problema a ne rješenja
2 anto pavlović (video!)
1 sajko čikn, kes k se, fa fa fa
4 ukazanje na jakuševcu
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 15:11 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
Kaze stari psihijatar. " nema zdravih, ima samo nepregledanih"
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 12:49 (Hostile).
 
7 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Ujutro u 5 - score 34,

poslije jutarnjeg sranja i dorucka, dakle oko 6 - score 22.

Podne, 11:50, prije rucka - score 32,

a poslije rucnka u 13:10 - score 23.

 

Iz prilozenog se moze zakljuciti - dok je zeludac prazan, svatko je psiho.

A poslije praznjenja crijeva je svakome u zivotu - lakse.

Moj PC  
10 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
fer-de-lance kaže...

 jesi li pokušao riješiti autism test? kaže, kad pričam s ljudima ponekad mi je teško shvatiti što osjećaju? sometimes, osjećam se konfuzno oko toga što drugi ljudi očekuju od mene? sometimes, ne znam što reći kada ljudi oko mene čavrljaju... ovo zadnje me ubija, ako mi se od ičega sere je small talk, apsolutno me nije briga koga marica nije pozdravila kad je išla baciti smeće, jel' se đuro izrigao sinoć nakon sedamnaeste pive i ko je kome jebao majku... nikad mi nisu išla čavrljanja, prijeđi na stvar i nemoj me zajebavati s vremenom, pozdravima, porukama i čestitkama, uzmi telefon pa ga pozdravi sam

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
7 godina
online
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Upravo to, isti problemi, premda sam cijeli život svjestan da sam autističan (a i drugi su mi to nabijali na nos često ).

Premda, ova tri pitanja koja te bune pogotovo budu izašla na vidjelo kad nađeš neku žensku, na njoj nemreš skužiti kaj osjeća, kaj misli, kaj očekuje od tebe, i nikad ne budeš znao kaj reći, a ni nema veze, ionak bude vikala na tebe i kriv budeš za sve, tak da onda i druge strane autizma dobro dođu, i samo se skriješ u kut i šutiš i trpiš dok se situacija ne stiša 

Jer svi smo mi autistični, ovisno o situaciji.

 

P.S. išao sam riješiti test anoreksije, i kaj reći osim da sam se zabrinuo jer imam malo preveliki score za čovjeka od 110 kila 

 

E da, i aleksitimija je uznapredovala kod mene 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 14:46 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Psycho 32

Socio 23

Depression 23

 

Gdje da se javim?

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
CalvinRi kaže...

Psycho 32

Socio 23

Depression 23

 

Gdje da se javim?

 imaš oglase u novom listu (tihi obrt) pa ... sam pazi da vas ne ufate. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
odjavljen
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Uz rizik da zvučim paranoično, mislim da su ovi testovi navlakuše sponzorirane od strane psihologa - izgleda da možda imam sve poremećaje, čak i one koji su dijametralno suprotni...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
MrBlc kaže...

Uz rizik da zvučim paranoično, mislim da su ovi testovi navlakuše sponzorirane od strane psihologa - izgleda da možda imam sve poremećaje, čak i one koji su dijametralno suprotni...

 zanimljivo ja sam kroz testove svoj poremećaj sebi potvrdio, idiot , neću reći koji poremećaj iako se to da zaključiti iz onog što pišem (valjda)... jedino ukoliko me i moj psiho vara 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 20:34 (Louis Pluto).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Neke stvari je potvrdilo s manje ili više preciznosti, ali neke stvari su totalno off.

 

Nakon prošlog posta sam odlučio malo testirati test. Kako ipak nisam ni psiholog ni psihijatar, odlučio sam se na nešto gdje su poznate društvene predrasude, pa sam uspoređivao utjecaj odgovora koji su u skladu s predrasudama na rezultat gay testa. Rezultati su kao da ih Željka Markić ocjenjuje. Primjerice, sportašu koji se zbog bavljenja sportom depilira, povremeno uživa u šopingu (što može uključivati kupovinu opreme za sport kojim se bavi), nije ga potpuno briga za modu (što je opet poprično subjektivno, nekima to znači praćenje trendova, a nekima tek držanje do sebe), za manje od pola sata se spremi za izlazak, a za srediti zaležanu kosu potroši ujutro više od jedne minute, test će reći da postoji mogućnost da je gay ili bi, bez ikakve druge naznake. Jedino ima smisla ako se išlo od pretpostavke da će takav sportaš lagati jer će misliti da primjerice zbog depilacije ispada gay ako se izvadi iz konteksta. Međutim, test koji bi se temeljio na takvoj pretpostavci bi bio poprilično nepouzdan jer je veća šansa da će lagati latentni homoseksualac nego onaj tko je siguran u svoju seksualnost i zna da ono što radi nema veze s orijentacijom.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
7 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
MrBlc kaže...

Neke stvari je potvrdilo s manje ili više preciznosti, ali neke stvari su totalno off.

 ovo o laganju mi je nejasno, u stvari za koga su uopće ti testovi? nema smisla lagati sam sebi ukoliko ćeš ih rješavati za svoj info, potvrdu, radi znatiželje... čine mi se prekratki i nedovoljno preispituju osobnost da bi bili osnov za nekakavu dijagnozu, niti se dijagnoze tako postavljaju, te testove smatram na pola puta između razbibrige i nekakvog infoa, trenutka introspekcije i ništa više

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
Louis Pluto kaže...

u stvari za koga su uopće ti testovi?

 Pa onaj tko rješava test 'jeste li gay' vjerojatno ima svoje razloge. 

Znam, znam, svi baš taj test rješavaju samo da vide koliko je točan. 

Iako je svatko od nas uglavnom išao rješavati ono što je mislio da je.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
Louis Pluto kaže...

čine mi se prekratki i nedovoljno preispituju osobnost da bi bili osnov za nekakavu dijagnozu, niti se dijagnoze tako postavljaju, te testove smatram na pola puta između razbibrige i nekakvog infoa

Pa u osnovi sam ih tako percipirao, ali kad čitao komentare koje su drugi rezultate dobili, pogotovo varijacije ovisno o dobu dana, onda sam posumnjao da je ipak bliže razbribrizi, što je test i pokazao.

 

@Visak, one za koje sam imao dobar razlog sam izbjegao u širokom luku. Ipak je lakše lagati sam sebi...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

I sto smo na kraju zakljucili ? Jel' psihopat ili nije ? Steta sto nije bila neka anketica nakon teksta. Meni vise vuce na sociopata.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
MrBlc kaže...

Međutim, test koji bi se temeljio na takvoj pretpostavci bi bio poprilično nepouzdan jer je veća šansa da će lagati latentni homoseksualac nego onaj tko je siguran u svoju seksualnost i zna da ono što radi nema veze s orijentacijom.

 Postoje ozbiljniji testovi gdje se lako može utvrditi nečija latentna homoseksualnost ili tolerancije na frustraciju, anksioznost, emocionalna zrelost itd...na kojima ne možeš "lagati", a ti testovi nisu dječje pitalice poput, mislite li, jeste li kad i sl.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

eo i jedan ozbiljan test za sve koji nisu na čistu sami ili sa sobom

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 9:33 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
Meni je 16 bodova, i piše da sam možda "drama queen", što nine daleko od istine😁🤣
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
SamoPitam3 kaže...

I sto smo na kraju zakljucili ? Jel' psihopat ili nije ? Steta sto nije bila neka anketica nakon teksta. Meni vise vuce na sociopata.

Lik nije ni psihopat ni sociopat već je samo pokazatelj koliko su scenaristi dobro proučili definiciju psihopata i sociopata i onda uvrstili sve "simptome" u karakter lika. Ono ajmo ispritat listu i stavljat kvačice za svaku karakternu crtu koju smo stavili da ne izostavimo koju. 

 

A što se tiče ovih testova ni oni sigurno nisu pokazatelj dal' je netko psihopat ili nije već samo da osobu koja odgovara i dobije pozitivni rezulat nešto muči. Pitanja su preopćenita da bi ukazivala na točno određeni problem. Npr odgovori na prvo pitanje "I get irritated and angry by minor issues" da te nije lako iziritirati i rezultat padne za 3 boda. Isto pitanje samo malo preobličeno se ponavlja još 3 puta. Odgovori na svako potvrdno i automatski se rezultat penje za 12 bodova što te vrlo lako može prebacili u "ladicu" psihopata a zapravo se vrlo lako može raditi o tome da je netko imao loš dan, period kad ga svi zajebavaju od kuće do posla. Upravo zbog toga su meni osobno te fore  "riješi 10 pitanja i reći ćemo ti u koju skupinu spadaš" ili "kako držiš kruh u ruci reći će kakva si osoba" smiješne . Nismo komadi papira određenih dimenzija, debljine i boje da bi nas se moglo trpati u točno određene ladice za točno određene vrste papira i ako ne odgovaraš po svim parametrima nisi za tu ladicu.

 

Tipičan primjer ladice je i ovaj test za depresiju na istoj toj stranici u kojem sam ja položila sa visokim ocjenama. Nakon testa je moja šašavija polovica izjavila "ma nisi ti depresivna ti si non stop živčana"  jer sve po svud čitamo o tome kako su depresivni ljudi tužni, bezvoljni i nikakvi i kako može onda netko tko je stalno živčan biti i depresivan.Uz "uobičajene" simptome jesam, ja sam i živčana. Nadrkana sam i sama sebi idem na jetra između ostalog zato što sam non stop umorna. Spavala 3,8 ili 12 sati isto mi je budim se strgana, ko da sam dan prije trčala maraton. Sve me umara, stvari koje su me prije veselile me apsolutno ne intersiraju, sve počnem do pola napravim i izgubim volju. Doma ima hrpa "projekata" koje sam počela i stoje nedovršeni što nije moja karakterna osobina jer inače sve što počnem ja moram završiti taj dan ili idući i strašno me nervira kad nešto ne završim. I sad te stvari stoje na pola gotove okolo i iritiraju me nenormalno a kad ih uzmem nemam volje napraviti pa sam opet još više živčana. Nemam volje za nikakve dnevne obaveze i sve odrađujem robotski. Pa sam živčana jer "moram" a "moram" jer ukoliko nešto ostavim za "kasnije" jednostavno zaboravim, potpuno mi ishlapi iz glave. Onda se drugi na mene ljute što nisam nešto napravila pa se ja žderem jer nisam to odradila i onda sam opet živčana. Evo upravo sam se u toku pisanja sjetila da sam trebala skenirat i poslati mail da tatu naručim na kontrole- još prije mjesec dana.  Počela sam pisati po papirima stvari koje moram napraviti, kupila sam i memo papireke da ih okolo po kući poljepim. I to me sve živcira jer inače nisam takva, pamtim ko slon i obično se uvijek mene pitalo gdje šta stoji i kad nešto treba napraviti jer sam uvijek zapamtila. Sad praznina u glavi, zapravo nije praznina nego šum gluposti i idiotskih misli koje potope bitne informacije. Onda mi od silne živčanosti poiskaču plikovi, dishidroze, dermatitisi, fleke i pizdemilematerine koje me nerviraju još više a usput i deprimiraju jer me sram izaći van i pružiti teti na kasi novce dok mi prsti izgledaju ko da sam gurnula ruke u neku kiselinu pa su mi poiskakale mjehuri i fleke. Pa se onda zatvorim u kuću gdje onda razmišljam o glupostima. U zadnje vrijeme aktualna puno kiše je palo a kuća je na brijegu pa mi se po glavi počnu motat klizišta koja počnem sanjati, koje me počnu plašiti a ne mogu van pa sam onda nadrkana jer me i vlastita kuća živcira i na kraju se počneš osjećati kao da si na moru u čamcu na naphavanje koji pušta i histerično krpaš rupe koje te sve više živciraju jer se stalno rade nove i čamac se pomalo prazni a ti ne znaš plivati. 

 

Ono što želim reći je, ladičanje ljudi je razlog zbog kojeg danas imamo toliko ljudi sa problemima koje nitko ne vidi i koje primijetimo tek kad se desi sranje. Tek kad se svakoj osobi počne pristupati individualno kako u psihlogiji tako i u medicini općenito ćemo se maknuti s mjesta. Do tad ćemo i dalje gledati ubojice koji se ne uklapaju u profile kako ubijaju, naizgled sretne ljude koji si oduzimaju živote, živčane depresivce i divne porodične ljude iza kojih se kriju psihopate i luđaci.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
11 godina
protjeran
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Ok, 47 ... znam da imam problema, ali .... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
jedino mi ovaj dio bug.hr zadnja dva dana super sporo radi
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
HCMAA kaže...
jedino mi ovaj dio bug.hr zadnja dva dana super sporo radi

 Ma to neki ruski sajko haker ubacio maliciozni link pred izbore, klasika...otkrio bug u bugu pa iskoristio.

6 godina
protjeran
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
ddarknessfairyy kaže...

 

 

Tipičan primjer ladice je i ovaj test za depresiju na istoj toj stranici u kojem sam ja položila sa visokim ocjenama. Nakon testa je moja šašavija polovica izjavila "ma nisi ti depresivna ti si non stop živčana"  jer sve po svud čitamo o tome kako su depresivni ljudi tužni, bezvoljni i nikakvi i kako može onda netko tko je stalno živčan biti i depresivan.Uz "uobičajene" simptome jesam, ja sam i živčana. Nadrkana sam i sama sebi idem na jetra između ostalog zato što sam non stop umorna. Spavala 3,8 ili 12 sati isto mi je budim se strgana, ko da sam dan prije trčala maraton. Sve me umara, stvari koje su me prije veselile me apsolutno ne intersiraju, sve počnem do pola napravim i izgubim volju. Doma ima hrpa "projekata" koje sam počela i stoje nedovršeni što nije moja karakterna osobina jer inače sve što počnem ja moram završiti taj dan ili idući i strašno me nervira kad nešto ne završim. I sad te stvari stoje na pola gotove okolo i iritiraju me nenormalno a kad ih uzmem nemam volje napraviti pa sam opet još više živčana. Nemam volje za nikakve dnevne obaveze i sve odrađujem robotski. Pa sam živčana jer "moram" a "moram" jer ukoliko nešto ostavim za "kasnije" jednostavno zaboravim, potpuno mi ishlapi iz glave. Onda se drugi na mene ljute što nisam nešto napravila pa se ja žderem jer nisam to odradila i onda sam opet živčana. Evo upravo sam se u toku pisanja sjetila da sam trebala skenirat i poslati mail da tatu naručim na kontrole- još prije mjesec dana.  Počela sam pisati po papirima stvari koje moram napraviti, kupila sam i memo papireke da ih okolo po kući poljepim. I to me sve živcira jer inače nisam takva, pamtim ko slon i obično se uvijek mene pitalo gdje šta stoji i kad nešto treba napraviti jer sam uvijek zapamtila. Sad praznina u glavi, zapravo nije praznina nego šum gluposti i idiotskih misli koje potope bitne informacije. Onda mi od silne živčanosti poiskaču plikovi, dishidroze, dermatitisi, fleke i pizdemilematerine koje me nerviraju još više a usput i deprimiraju jer me sram izaći van i pružiti teti na kasi novce dok mi prsti izgledaju ko da sam gurnula ruke u neku kiselinu pa su mi poiskakale mjehuri i fleke. Pa se onda zatvorim u kuću gdje onda razmišljam o glupostima. U zadnje vrijeme aktualna puno kiše je palo a kuća je na brijegu pa mi se po glavi počnu motat klizišta koja počnem sanjati, koje me počnu plašiti a ne mogu van pa sam onda nadrkana jer me i vlastita kuća živcira i na kraju se počneš osjećati kao da si na moru u čamcu na naphavanje koji pušta i histerično krpaš rupe koje te sve više živciraju jer se stalno rade nove i čamac se pomalo prazni a ti ne znaš plivati. 

 

 

 a bit će da si bipolarna.... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
ddarknessfairyy kaže...

 

Tipičan primjer ladice je i ovaj test za depresiju na istoj toj stranici u kojem sam ja položila sa visokim ocjenama. Nakon testa je moja šašavija polovica izjavila "ma nisi ti depresivna ti si non stop živčana"  jer sve po svud čitamo o tome kako su depresivni ljudi tužni, bezvoljni i nikakvi i kako može onda netko tko je stalno živčan biti i depresivan.Uz "uobičajene" simptome jesam, ja sam i živčana. Nadrkana sam i sama sebi idem na jetra između ostalog zato što sam non stop umorna. Spavala 3,8 ili 12 sati isto mi je budim se strgana, ko da sam dan prije trčala maraton. Sve me umara, stvari koje su me prije veselile me apsolutno ne intersiraju, sve počnem do pola napravim i izgubim volju. Doma ima hrpa "projekata" koje sam počela i stoje nedovršeni što nije moja karakterna osobina jer inače sve što počnem ja moram završiti taj dan ili idući i strašno me nervira kad nešto ne završim. I sad te stvari stoje na pola gotove okolo i iritiraju me nenormalno a kad ih uzmem nemam volje napraviti pa sam opet još više živčana. Nemam volje za nikakve dnevne obaveze i sve odrađujem robotski. Pa sam živčana jer "moram" a "moram" jer ukoliko nešto ostavim za "kasnije" jednostavno zaboravim, potpuno mi ishlapi iz glave. Onda se drugi na mene ljute što nisam nešto napravila pa se ja žderem jer nisam to odradila i onda sam opet živčana. Evo upravo sam se u toku pisanja sjetila da sam trebala skenirat i poslati mail da tatu naručim na kontrole- još prije mjesec dana.  Počela sam pisati po papirima stvari koje moram napraviti, kupila sam i memo papireke da ih okolo po kući poljepim. I to me sve živcira jer inače nisam takva, pamtim ko slon i obično se uvijek mene pitalo gdje šta stoji i kad nešto treba napraviti jer sam uvijek zapamtila. Sad praznina u glavi, zapravo nije praznina nego šum gluposti i idiotskih misli koje potope bitne informacije. Onda mi od silne živčanosti poiskaču plikovi, dishidroze, dermatitisi, fleke i pizdemilematerine koje me nerviraju još više a usput i deprimiraju jer me sram izaći van i pružiti teti na kasi novce dok mi prsti izgledaju ko da sam gurnula ruke u neku kiselinu pa su mi poiskakale mjehuri i fleke. Pa se onda zatvorim u kuću gdje onda razmišljam o glupostima. U zadnje vrijeme aktualna puno kiše je palo a kuća je na brijegu pa mi se po glavi počnu motat klizišta koja počnem sanjati, koje me počnu plašiti a ne mogu van pa sam onda nadrkana jer me i vlastita kuća živcira i na kraju se počneš osjećati kao da si na moru u čamcu na naphavanje koji pušta i histerično krpaš rupe koje te sve više živciraju jer se stalno rade nove i čamac se pomalo prazni a ti ne znaš plivati. 

 

 prepoznam tu i sebe no ne čini mi se niš neuobičajeno. prvo, vrijeme vani je suludo pa smo i cucak i ja. kad odeš van, na ulicama i cestama isto. u dućanima još gore. ujutro na jarunu većina ljudi s psima isto. svi nadrkani i neki im je q. a ja smajl i bmk. drugo, živciranjem se niš rješava. postavim se da mi je sve svejedno i ... sve ostane isto a meni ok, a onda i cucku - odrazu mojeg ponašanja. prvi korak rješavanja problema je svijest o njegovu postojanju. drugi: ignorirati sve oko sebe. što sam manje u ozračju, bolje sam i mirnije spavam. pas je nezamjenjiva terapija kad zagusti (osim u doba pucanja - tad sam ja njemu). dakle, probaj preskočiti sumanuto razdoblje baveći se onim kaj ti paše (osim onim kaj moraš ili "moraš"). ja se igram s cuckom ili na kompu. čitam ponovo neke dobre stare sf-e. gledam 4. sezonu man in the high castle (čitava emirana i skinuta odjednom). ako dođe kakakv posao, odradim uz mjuzu. tu i tam zagadim forum komentarom. i - ide. preuređena izreka bila bi: ako ignoriraš zmaja, neće nestati ali će odustati (na iscrpljivanje). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 19:14 (Ajar).
7 godina
online
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Sad ti bude odgovorila da sam ti to ja očito poslao na pp motivacijsko pismo da postaš, i da prestanemo srat s tim zen sranjima 

 

 

Kruha i igala...
12 godina
neaktivan
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Tekst mi je odličan, a testovi su poprilično ''meh'' - kao razonoda su ok, samo ih nemojte odveć ozbiljno shvaćati :D. 

 

Ozbiljniji instrumenti, poput MMPI testa, zahtijevaju puno više vremena (preko 500 čestica/pitanja) i stručnjaka za scoring i tumačenje. 

Tread softly because you tread on my dreams.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 20:53 (ElektričnaOvca).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
fer-de-lance kaže...

Sad ti bude odgovorila da sam ti to ja očito poslao na pp motivacijsko pismo da postaš, i da prestanemo srat s tim zen sranjima 

 

 

 nedužan sam i priznajem samo sud svoje partije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

jel to do mene, ili 2. stranica ove teme ne radi?

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
ShadoW kaže...

jel to do mene, ili 2. stranica ove teme ne radi?

 ni meni ne radi...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice