Jurassic World Evolution - Pretpovijesne atrakcije

poruka: 3
|
čitano: 2.156
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jurassic World Evolution - Pretpovijesne atrakcije".
7 godina
protjeran
offline
Jurassic World Evolution - Pretpovijesne atrakcije

Kao i svaki Zoo Tycon, zvuci zanimljivo. Al bezobrezno je da odmah u startu nemas sve zivine, dok ne platis za "Deluxe" verziju.

Dakle rascjepkaj igru i prodaj u komade. Odvratno nesto.

 

Cekam da izadje na GOG-u, cijela u jednom komadu (ako ikad izadje). Ne volim DRM Steam. Makar je dobar, najbolje je bez DRM-a.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Jurassic World Evolution - Pretpovijesne atrak

Iako igram "kefir" verziju,koja nema nikakav pridjev deluxe/ultimate/gold version,cini mi se da i nije igra tako bazirana.

Niti ne mozes na pocetku imati sve zivine,jer moras istraziti ograde,zgrade...za jace zivine.Isto tako,moras i fosile istrazivati koji ti se nude tek na sljedecim otocima,kako igras igru.

 

Meni je igra za sada zanimljiva,ali sam malo zapeo na otoku di su dinosauri divlji-pušteni da šetaju.

Zanima me taktika malo starijih igraca na tome otoku:

-Ograditi one divlje biljoždere i tako lootati lovu?

-Uhvatiti onoga Spinosaura i na njemu lootati?

-Ili porokati te divljake pa uzgojiti svoje dinosaure?

 

Probao sam prvu opciju,ali cesto mi popizdi jedan od biljozdera i porusi sve i pobije turiste!

Imam feeling da druga opcija ce imati isti efekt kao i prva?

Treca opcija,imam feeling da ce mi divljaci izvana opet doci u park i napraviti sranja?

Ne vjeruj ženi koja laže!
12 godina
offline
Jurassic World Evolution - Pretpovijesne atrakcije

Isprika na duplome postu,ali izgleda da sam nasao rijesenje za taj problematicni otok!

 

-Treba napraviti cvrstu ogradu za Spinosaura,uhvatiti ga i prebaciti u ograđeni dio!

-Treba odmah ograditi svoje podrucje od upada divljih zveradi(imaju samo 2 mala strateska mjesta između planina!

-Prezivjeti oluju,pohvatati divlje stegosaure i prodati ih-sve!

 

Ova taktika pali,uz Spinosaura(za sada),i ostalu infrastrukturu(gift,toy...)zarada je ljepa i brza!

Ne vjeruj ženi koja laže!
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 17:47 (Milka30).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice