Kada idete spavati?

poruka: 25
|
čitano: 6.493
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kada idete spavati?".
15 godina
offline
Kada idete spavati?

da vas cucak svako jutro digne u tri za spremanje i odlazak na jarun (prije 5 smo vani), i vi bi zaćorili već oko pol 21 + bar vuru kad se vratite. bjuti slip. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
7 godina
offline
Kada idete spavati?

Kad me preveć pijače prevrne...

 

Kruha i igala...
 
13 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kada idete spavati?
Ajar kaže...

da vas cucak svako jutro digne u tri za spremanje i odlazak na jarun (prije 5 smo vani), i vi bi zaćorili već oko pol 21 + bar vuru kad se vratite. bjuti slip. 

Ahahaha, svi su isti...

Moj švabski špic točno zna kad delam pa nas probudi u prigodno vrijeme.

Točniji je od budilice, i kad vidi da je vrijeme lijepo se digne, protegne šape i lijepo pred ulazna vrata od sobe i čeka.

Ako se ne probudimo, onda nas on probudi da ne prespavamo.

Pravi pas...

 

(normalno, pazi i kad idemo zaspat pa prigovara ak nije sve po peesu)

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 12:30 (fer-de-lance).
14 godina
neaktivan
offline
Kada idete spavati?

Vec zadnjih dvije godine u 21h spavanje i 5h budenje.

Najbolja promjena ikad. Fino se probudim u 5, odradim trening, otusiram se, pojedem bez ikakvih ometanja mobitela, ukucana...
I onda imam cijeli dan za produktivnost. U 20h gasi sve, nema vise tehnologije, eventualno knjiga ili neko istezanje do spavanja u 21h.

 

EDIT: Plus ptice koje su me uvijek budile svojim vrištanjem u 5 mi sad više ne smetaju

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 12:36 (Jakic007).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kada idete spavati?
Šteta život protraćiti spavanjem.
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Kada idete spavati?

Ja sam patio od Insomnie. Koliko god se umorim, tijelo bih htjelo u san ali mu um ne da. Tko nije doživio ne zna da gore bolesti - nema.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 12:59 (Envy).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Kada idete spavati?

Oko 23h, ali zato se "rano" dižem, oko 7h... Volim imati 8h beauty sleepa.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Kada idete spavati?

kad pročitam wyksa i baksu

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
 
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kada idete spavati?

Imam tu srecu da si mogu priustiti to da ne ovisim o nicemu. Dakle, radim sto hocu i kad hocu, tako nemam ni nikakva pravila. Odem spavat kad hocu i dizem se kad hocu, svaki dan razlicito bez ikakve rutine.. ali obicno kad drugi spavaju ja budan i obrnuto!

I`m not Jesus, but He`s my son..
14 godina
offline
Re: Kada idete spavati?
BMT kaže...
Šteta život protraćiti spavanjem.

 Steta je zivot provesti spavajuci previsee dugo. Treba spavati onoliko koliko je covjeku dovoljno. Mlad covjek moze dugo spavati, ali takodjer ima previse tog raditi kad ne spava. Dok stariji covjek nee moze spavati dugo, a isto tako nema sta posebno raditi.

 

Inace kad sam radno obavezan, vecinom idem spavati oko 23, ustajem u 6. Sasvim mi dovoljno. Vikednom se pomjera granica i to je to.

16 godina
offline
Kada idete spavati?

Fali opcija - nema pravila

 

bilo bi super kada bi mogao svaku vecer u isto vrijeme na spavanje, ali bar se budim u isto vrijeme :)

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Kada idete spavati?
Rijetko prije 2 ujutro, zivot je prekratak, budenje oko 7,30.
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Kada idete spavati?

I ja sam patio od insomnie. 

 

Onda sam se prestao drogirati.

 

Edit: Preko tjedna, kad radim, onda se svaki dan na silu trudim bit budan, do 11, do 12 jer moram još nekaj vidjet na internetu, jer moram pogledat epizodu serije do kraja pa onda opet vidjet nekaj na Njuškalu i tako cijeli radni tjedan do petka. A budilica 20do6.

 

Onda u petak, kad se ne ustajem drugi dan idem spavat u 9 ili 10... 

 

Spavam već godinama 6 sati, 7 ponekad i to loše. 

 

Ne pamtim kad sam zadnji put zaspao i probudio se drugi dan onak jebeno naspavan, odmoran da mi niš nije jasno 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 20:49 (gocc01).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kada idete spavati?

Sve ovisi o okolnostim: više fizičke aktivnosti - ranije u krevet; više pive - ranije u krevet; sutra radim - ranije u krevet. U prijevodu, ako sam u nedjeljelju bio na zahtjevnijem izletu i popio koju pivu (za opustiti mišiće), a u ponedjeljak nije neradni dan, obično se jedva uspijem otuširati i iz ruksaka izvaditi ono što bi se inače usmrdilo dok sutradan dođem s posla. S druge strane, trijezna subota na večer se obično odulji do 1, ako ne i kasnije.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 21:13 (MrBlc).
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Kada idete spavati?

U dva ujutro.

 
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Kada idete spavati?

kad mi se spava 

 
6 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Kada idete spavati?

Ako želite brzo zaspati i probuditi se odmorni, isključite svu aparaturu, posebice TV ili laptop koji vam blješti.

 

Kad se spava onda se spava.

 

 

 

Naravno, ja sam jako pametan pa vam mogu ovo srati, iako se istog ne pridržavam, te se svaki dan probudim kao da me vlak pregazio. Leći u 23, zaspati iza 2 ujutro, probuditi se u 7:30. 

Zbog laptopa koji mi pravi društvo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Kada idete spavati?

Ja legnem  u pola 12..zaspim u poslije 1 ,a do tad...u određenim trenucima zatvorim oči i  ondaa se mozak sjeti svih mogućih stvari kojih se nije sjetio tokom dana  i tad ga baš zanima da se to proštudira 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Kada idete spavati?

Pošto se budim u 5 ujutro, pokušavam otići u krevet oko 23h. Vikendom se to obično promjeni. A spava mi se uvijek, koliko puta zaspem u krevetu dok gledam nešto na mobitelu.

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kada idete spavati?
Louis Pluto kaže...

kad pročitam wyksa i baksu

 Otkad gledam Baksinu politiku na tubeu oka nisam sklopila, imam glavobolje u rukama i nogama, poveco mi se kamenac, srce slabije tuce i losije vidim!

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Kada idete spavati?

Evo sada , ujutro u pola sest ustajem.

edit: Najlude sto sam ikad napravio peglao AoM do 4ujutro , legao u krevet , probudio se u 9 , peglao opet do 4 ujutro , spavaj do 9 i tako 3 dana zaredom.Cetvrti dan je glavobolja zapocela tu je bilo ende.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2020 1:43 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kada idete spavati?

Da, baš. Svaki dan idem u isto vrijeme na spavanje.

Jučer sam zaspao kad sam klince uspavljivao, valjda negdje oko 20...

Danas izgleda oko 2...

 

Laku noć svima.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Kada idete spavati?

Odoh i ja spavat

Laku noć

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kada idete spavati?
Oko 23:00
SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada idete spavati?

kad popijem normabel, praxiten ili neku drugu roza tableticu

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice