Kako je Apple s američkom vladom radio na špijunsk

poruka: 10
|
čitano: 3.555
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako je Apple s američkom vladom radio na špijunsk".
15 godina
neaktivan
offline
Kako je Apple s američkom vladom radio na špijunsk

To je bilo daleke 2005, danas te može špijunirat svaki uređaj koji je spojen s intenetom.

scientia est potentia
 
10 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Kako je Apple s američkom vladom radio na špij
Ma nevjerujem.... nemoguće! Čista laž! To rade samo rusi i kinezi!!
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako je Apple s američkom vladom radio na špij
Bivsi zaposlenik.
Kaze jedan bivsi zaposlenik Podravke da je Podravka suradjivala sa Bill Gatesom na ugradnji 5g cipova u Vegetu davne 2001. godine. Navodno je u igri bila posebna paprika iz porodice Ljutomus Petgeantenus.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako je Apple s američkom vladom radio na špij
Ovo je lažna vijest koja za cilj ima skretanje pažnje sa onih koji to stvarno rade...komunjarske i bivše komunjarske zemlje...u land of Freedom to je NEMOGUĆE...stoga ne nasjedajte crvenima
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
15 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kako je Apple s američkom vladom radio na špij
Nadam se da je ovo bio sarkazam
15 godina
offline
Re: Kako je Apple s američkom vladom radio na špij
Naravno.
Ne mora se svugdje pisati /s, nekada sadržaj dovoljno govori za sebe.
7 godina
offline
Re: Kako je Apple s američkom vladom radio na špij
Ne da moze, nego to uglavnom i rade.
15 godina
offline
Re: Kako je Apple s američkom vladom radio na špij
alien kaže...

To je bilo daleke 2005, danas te može špijunirat svaki uređaj koji je spojen s intenetom.

 -po stilu rečenice 'ispravak' .. tj i tad je jednako mogao svaki uređaj tj to se tad već radilo, što danas čitamo (jer u medije cure info od prije recimo desetljeća, ne nove).

-uvjek, i danas, i jučer i 2005te .. ista 'pravila'. Niša ne može na tržište bez odobrenja-kontrole-pristupa unclesama. Važno je što istovremeno imaju u rukama sve poluge za kontrolu, vlasništvo nad internetom, čvorovima, it-kompanije, patenti-licence itd. iprimjer je npr hauwei tj što se desi kad netko želi mimo njih.

-iza face, google, ms, apple, twita, .. iza svakog servisa/usluge je nsa-ujko, kako i iza svakog mrežnog chipa, komada opreme od cisca ili bil koji drugi, intel itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
online
Kako je Apple s američkom vladom radio na špijunsk

Kako ovo nije krsenje NDA? Sumnjam da ekipa koja je radila u APpleu u to vrijeme nije potpisala NDA (ili mu je istek bio 15 godina)

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Kako je Apple s američkom vladom radio na špijunsk

U časopisu T3 broj 99 Kolovoz /Rujan 2012, stranica 40 , lijepo tamo piše Android Inc. su još davne 2003 godine osnovali Andy Rubin, Rich Miner, Nick Sears i Chris White s ciljem da razviju software za mobilne uređaje koji bi u obzir uzimali korisničke podatke i njihovu lokaciju Nakon dvogodišnjeg poslovanja u tajnosti , 2005 godine Google je odlučio kupiti Android, i onda na kraju članka pod podnaslovom ZAŠTO MRZIMO ANDROID  piše : " Android mrzimo što : 1. Google stalno prati kuda se krećemo , sputava Vašu privatnost te Vaše podatke prodaje drugima", pa ako želite, u internet tražilicu na svom Android telefonu napišite " My google activity " ukoliko ste dali sve dozvole lijepo ćete imati priliku vidjeti i čuti sve šta ste radili, kud ste se kretali, tipkali, zvali i govorili na i okolo vašeg Android telefona, to je strava . I onda kad si bolje razmislimo i vratimo se u prošlost, koliko smo prije slobodnije živjeli, pa se u istom časopisu na stranici 46 opisuje operativni sustav Symbian od Nokia, gdje piše :" Ne zaboravimo i svojevrsnu robusnost Symbian operativnog sustava koji je prilično dobro zaštičen,a nije hardverski zahtjevan te se izvrsno vrti". Pa kad se čovijek malo zamisli zašto je Windows kupio Nokiju a izgubio 8,9 miljardi dolara na čelu sa Stevenom Elopom koji je bio taj koji je zabio posljednji čavao na lijes Nokie, sramota. gdje bi Nokia bila danas da nije bilo Googlove Špijunaže,Windowsa i Stevena Elopa, ionako je prije par godina javno Google izjavio da kreće u uturku da sa mobilne scene izbaci Apple, što im za sad nije uspijelo. Nakon svega ovoga mučenja sa android mobilnim uređajima, nabavio sam potpuno novi mobitel Nokia 808 Pureview, koji pogoni operativni sustav Symbian Belle FP 2, sam uređaj ima Pureview kameru Carl Zeiss sa sedam staklenih leća senzor kamere 1/ 1/2 što je za današnje mobilne uređaje koji imaju po nekoliko kamera strašan senzor, uređaj sam otključao jer mu je u softveru 2016 godine izašla potvrda prodavatelja pa nisam mogao instalirati aplikacije , iznenadio sam se kojom brzinom uređaj radi, a kamera ima revolucionarnu kvalitetu slika, baterija traje po četri dana jedno punjenje, a uz sve uređaj ima izvrsnu glasovnu komandu na hrvatskom jeziku, i navigaciju od Nokia karte iz 2016 godine koje su me bez pol problema dovele na nekoliko zadanih mjesta, uz izuzetan senzor fotoaparata tu se nalazi i xenon bljeskalica a i led svijetlo za prilagodbu crvenih očiju, sam uređaj izvrsno podržava moj audio bluetooth sustav u autu, sve funkcije rade izvrsno, kvaliteta zvuka u razgovoru je veličanstvena, display je izvrstan Amoled sa omjerom kontrasta  4996:1 tako da na najačem suncu, izvrsno se vidi čitati na ekranu sve a tu je hub kabel, pomoću kojeg možete priključiti i vanjsku memoriju, tipkovnicu ili miš, što radi izvrsno, a tu se nalazi i micro HDMI konektor pomoću kojeg se bez ikakvog problema možete spojiti na bilo koji HDMI u full HD u, na bilo koji najnoviji tv i gledati filmove ili sa memorijske kartice ili sa interneta, još se tu nalazi i NFC resder i writter i podesivi FM transmitter koji fenomenalno radi i sa internet radiom Cube radio i sa muzikom sa sd kartice i Nokia riječnik svih eu jezika,i još podosta fenomenalnih funfcija, sve u svemu taj me telefon toliko oduševio da sam svoj android telefon bacio u drugi plan jer društvene mreže ne smatram previše važnim što na ovoj Nokia telefonu ne radi jer su i Whatapp i Viber pogasili svoje aplikacije bio je tu i waze i shazam i podosta toga što su pogasili, uređaj za komunikaciju ima sms, mailove i pozive sasvim dovoljno za poslovnu komunikaciju a ostale funkcije su mu revolucionarne i nema kontrole i špijunaže po telefonu. Sve aplikacije sam skinuo na aplikaciji  App list ili na internet stranici http://ovi.h1n.ru/ gdje možete naći sve za Symbian telefone a i store sa svim aplikacijama nakon što su zatvorili Nokia store. Za kraj to je telefon za svaku preporuku, te je prije dvije godine dobio titulu kolekcionarskog revolucionarnog mobitela.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice