Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

poruka: 1.608
|
čitano: 686.072
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni".
14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Revolut - friški link za gratis karticu i 55kn. Vrijedi do 12.11.2019. Kontakt na PM.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2019 9:50 (Rebas).
 
0 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Pozdrav, javljam se za pozivnicu. Hvala

6 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Je možda po novome da treba s fizičkom karticom negde baš obaviti plaćanje za ovih 55 jer već tjedan dana prošlo od kad sam se registrirao na nekoga i obavio transakciju na web shopu s karticom iz aplikacije i ništa?

16 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Baš sam došao postaviti to pitanje. S tim da sam ja na fizičkom prodajmom mjestu platio i isto nisam ništa (još) dobio... Jedino što je uplata na Revolut bila preko kreditne kartice. Navodno mora biti preko IBAN-a.

www.petvolta.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Možda vam je iznos još uvijek u rezervaciji, prodajno mjesto još uvijek nije povuklo uplaćeni iznos. Ako je na ikonici uplate mali sat s desne donje strane, uplata je još uvijek u rezervaciji. Kada se u Revolutu klikne na transakciju, vide se detalji o njoj, a izvod se može ispisati na pisaču. Sve vrste uplata na Revolut su jednakovažeće, samo što neke treba čekati i platiti naknadu da sjednu na račun.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Piše mi completed, ne vidim ništa osim crvene ikonice tipa torbe s lijeve strane od transakcije. 

 

Da li je dobio tko u ovoj rundi tih 55 opće i ako je kako? 

 

edit: ovo što gore piše da mora biti preko ibana ne vjerujem jer im piše kad ideš raditi pozivnicu u app "adds money via bank transfer or card"

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2019 17:55 (protest431).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Ja sam dobio kao davatelj poveznice. A i sada dolazi vikend, pa Revolutovci ne knjiže transakcije do ponedjeljka. Još jedan potencijalni Revolutovac čeka na ispunjenje svih zahtjeva da bi dobio 55 kn. Možda baš netko od vas. Pričekajmo da se klupko odmota.
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Transakcija se treba završiti - nije instantno.

Bonus: We’ll give them 55 HRK, too! They just need to make their first card payment and wait for it to appear in the app as Completed, which can take up to 7 days.


Imam i ja revolut pozivnice s novcima i besplatnom dostavom, pa slobodno se javite.

Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2019 20:48 (Elles D.).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Također ako nekome treba neka slobodno se javi u PM, 55 kn + free delivery.

 
0 0 hvala 1
16 godina
online
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Bitno je da si dio za brisanje quotao. Vidiš problem?

Imam i ja revolut pozivnice s novcima i besplatnom dostavom, pa slobodno se javite. | Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Elles D. kaže...

Bitno je da si dio za brisanje quotao. Vidiš problem?

 Nema problema, lako obriše i moj post.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Moderatori foruma uzeli vikend. Pazite da vas ne kazne kad se vrate.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

predlažem da se od sad pozivnice šalju u drugu temu:

https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/revolut-pozivnice/271540.aspx

predlažem da admin tamo dozvoli i referal linkove, kako bi se onima koje to stvarno i zanima olakšao pristup.

Svaki put vidim novu poruku u ovoj temi i mislim da je neka korisna informacija a kad tamo: "ako netko želi..." ma 'ajte kvragu! 

Moj PC  
8 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Njubarsko pitanje - Mogu li Revolut karticu koristiti za PayPal, Alixpress, eKupi i sve druge servise gdje plaćam karticom? Čini mi se kao najjednostavniji način da budem maksimalno siguran pri online plaćanju jer na Revolut računu nikad neću držati neke veće iznose kao na tekućem računu, već ću prebacivati po potrebi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2019 13:08 (wiksi94).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Naravno da možeš. Koristi se kao bilo koja debitna kartica. Za dodatnu sigurnost možeš i iz aplikacije potpuno isključiti internet transakcije kad ih ne koristiš. 

4 godine
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Pozdrav ekipa,

 

Koristim Revolut i prezadovoljan sam.
Cijela aplikacija koja ima hrpu mogućnosti je predobra.
Uvid u transakcije i analitika istih.
Najviše mi se sviđa brzina u transakcijama, jednostavna podjela računa/transakcije na više dijelova sa vašim prijateljima, bezprovizijsko dizanje love na bilokojem bankomatu, sekundna uplata love na Revolut i još puno toga.

Super mi je što se može linkat na Google Pay, pa mogu plaćat sa smartphonom beskontaktno ili smartwatchom.

Ma sve u svemu super debitna kartica i aplikacija.

 

Ako nekome treba link za napravit Revolut a da dobije 55 kn na računu i besplatnu karticu, molim Vas da se javite u PP da Vam pošaljem.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
apowe kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Koristim Revolut i prezadovoljan sam.
Cijela aplikacija koja ima hrpu mogućnosti je predobra.
Uvid u transakcije i analitika istih.
Najviše mi se sviđa brzina u transakcijama, jednostavna podjela računa/transakcije na više dijelova sa vašim prijateljima, bezprovizijsko dizanje love na bilokojem bankomatu, sekundna uplata love na Revolut i još puno toga.

Super mi je što se može linkat na Google Pay, pa mogu plaćat sa smartphonom beskontaktno ili smartwatchom.

Ma sve u svemu super debitna kartica i aplikacija.

 

Ako nekome treba link za napravit Revolut a da dobije 55 kn na računu i besplatnu karticu, molim Vas da se javite u PP da Vam pošaljem.

 

Ali ti u Hrvatskoj na WearOS-u radi Google Pay? Ja imam Fossil GEN4 i ne radi, jer GooglePay na WearOS nije dostupan još u Hrvatskoj. 

#HŽV
4 godine
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

sardax 

 

U pravu si, iznio sam činjenicu sa nekakvom svojom logikom da je GPay dostupan na smartwatchu, mislio sam da kako primjerice ima SaPay da je i GPay lako dostupan na smartwatchu kod nas.
Moja greška

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

apowe nema frke, već sam se pripa da samo meni ne radi :) 

Mislim, i ja sam kreten, radi NFCa i GPaya sam ga u biti i uzea, a ne radi ... EPIC! 

#HŽV
10 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Što se tiče registracije dobro bi bilo registrirati se kad je neka akcija, možda i pričekati jer svako malo nude nešto..

Dakle, kad se nudi ili dodatne kune na računu prilikom registracije ili možda metal kartica, ili besplatno slanje kartice na adresu..

 

Ako kome treba referal za prijavu može zatražiti na pm moj link..

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Evo ljudi ako ima netko dobra srca da mi omoguci besplatni Metal na 12 mjeseci. Trebam petero ljudi koji su voljni, svaki dobije 75kn od mene i free karticu od Revoluta. Vise informacija i refferal link na PM! Hvala. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Nakon najnovije nadogradnje Revolut se srušio. A vama?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

na IOS-u radi normalno.

8 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Meni radi normalno na Androidu.

 

 

 

Ako netko želi na Revolut, neka javi da mu pošaljem link

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 15:19 (Antoniio22).
8 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Ako nekoga zanima, neka ode na Revolut stranicu, pod opcijom HELP ima System status i tamo može vidjeti koji servisi rade. Meni radi, pa kome ne radi tamo može vidjeti ima li neki problem.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Evo trik kako bez nakande (inače je oko 7.5kn) prebacivati novce sa Revoluta na HR tekuči račun.

Instalirate si aplikaciju KEKS Pay i dodajte Revolut karticu za slanje novca, onda instalirajte jos jednu instancu KEKS Pay aplikacije na drugi uređaj koj ima drugi mobilni broj.

Na tom drgom uređaju dodajte HR tekuči račun za primanje novca. Sad šaljete novce sa prve app. na dugu besplatno ali po limitima koje ima KEKS Pay, a to su trenutno: 1000kn limit po transakciji, max. 2000kn dnevno i max 20000 kn mjesečno. Novci kod ovakvog postupka sjedaju drugi radni dan na tekuči.

Plačati režije ovako bi bilo moguče ali i ne bas praktično jer u KEKS Pay aplikaciji nema sekcije za upisati model i poziv na broj, nego samo opis plačanja.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

A brate mili za 7.5 kn uštede toliko zajebancije.

10 godina
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Kome treba pozivnica... poklon 55kn na računu i besplatna dostava, na PM

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

imam i ja još pozivnica sa 55kn bonusa, vrijede još 4 dana.

(skupljam za ryzena, pa ovih 55kn bonusa baš dobro dođe)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Revolut - friški link za gratis karticu i 55kn. Vrijedi do 20.11.2019. Kontakt na PM.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2019 12:38 (Rebas).
 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice