Kako odabrati Android TV box

poruka: 168
|
čitano: 64.771
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako odabrati Android TV box".
15 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box

Stvarno trebas biti debil bez zivota pa placat vpn pored hrpe legalnih streaming servisa i ponuda programa u njemackoj i sad-u. Onda skidat seriju/film na pc da bi kasnije gledao a na streamu ti je dostupan odmah, 4k ,sinkroniziran sa eng na njemački.. Mislim valja nekad i u kino otic ako voliš pogledat film jer ces se itekako nacekat na torrent s prijevodom u dobroj kvaliteti 

 

 

13 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
bik kaže...

Stvarno trebas biti debil bez zivota pa placat vpn pored hrpe legalnih streaming servisa i ponuda programa u njemackoj i sad-u. Onda skidat seriju/film na pc da bi kasnije gledao a na streamu ti je dostupan odmah, 4k ,sinkroniziran sa eng na njemački.. Mislim valja nekad i u kino otic ako voliš pogledat film jer ces se itekako nacekat na torrent s prijevodom u dobroj kvaliteti 

Pa, baš i ne.

 

Netflix + Amazon Prime Video + Hulu = 23€ mj./ 276€ god.

Private Internet Access VPN = 34€ god.

 

Većina tih ilegalnih streaming servisa ima lošu kvalitetu videozapisa. Najčešće se tu radi o 1080p s bitrateom 1 Mb/s, pa slika izgleda grozno. Hosting košta, a kako takvi servisi nisu bogati, štedi se na svakom koraku. Ili koriste druge usluge poput Google Drive-a, pa sadržaj često ne radi jer ga filmske kompanije brzo uklone.

 

Slažem se da treba ići u kino, to je jedini način da se vide najnoviji filmovi. Filmovi iz kina se na streaming uslugama pojavljuju tek nakon par mjeseci. 🙂

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2019 20:35 (Marko :D).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
Anđeo bez falinge kaže...
Oreo kaže...

 

 

Da gledaš Netflixov originalan film ili seriju prije na torrentima nego na Netflixu, isto vrijedi i za Amazon i sl? Bojim se da ga nisi shvatio jer činjenica je da gotovo sve što imaš na torrentima od filmova i serija možeš streamati u npr. Kodiju, bez potrebe za downloadom istih i traženja odgovarajućih titlova ( u Kodiju se automatski downloadaju titlovi pa je i to puno brže ) 

Torrenti eventualno mogu biti i dalje izbor za one koji traže izvore u visokoj kvaliteti (tipa veličine oko 8-10 GB ). Mada se može naći takvih sadržaja i za Kodi streaming, samo ih je teže naći a nisu svi ni besplatni kao recimo Magic Dragon koji ima dobar izbor kvalitetnih izvora. 

Ali oni najčešći  veličine od oko 1-2-4 GB su sasvim dovoljni i dobre kvalitete. Zato torrente rijetko trebam i koristim za video sadržaj.

 ne mogu Kodi kada imam Web OS na LG tiviju... Mecool player sam prodao čim sam kupio novi tv... 

 

Zašto si ga prodao kad si znao da je web OS k.. c u usporedbi sa Android boxem? Pitam to pogotovo zato jer pametiješ drugima oko torrenta vs streaminga  pa mi nisi jasan. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 17:03 (Oreo).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
bik kaže...

Stvarno trebas biti debil bez zivota pa placat vpn pored hrpe legalnih streaming servisa i ponuda programa u njemackoj i sad-u. Onda skidat seriju/film na pc da bi kasnije gledao a na streamu ti je dostupan odmah, 4k ,sinkroniziran sa eng na njemački.. Mislim valja nekad i u kino otic ako voliš pogledat film jer ces se itekako nacekat na torrent s prijevodom u dobroj kvaliteti 

 + jedan degenerični debil jer ne da sam debil zbog plaćenog VPN-a, nego sam uber degeneričan zbog plaćenog seedboxa.  double-debil.

 

 

evo ja kao i juzer @marko sve šaljem sa pc-a na chromecast i sve šljaka.  svaki film i serija.  ovo je više stvar ukusa i želja, tj navika.  evo recimo ja imam odlična primanja i volim se počastit svačim.

već par godina plaćam Deezer jer mi ispunjava sva očekivanja.  stoga ne torrentam muziku.

filmovi i serije na Netflixu...ma neka se nabiju na čunu sa svojom politikom.  i trpio sam to sranje dok nisu blokirali vpn servere.

ne pada mi na pamet lipe ostavit netflixu.  godišnje na vpn i seedbox onako degenerički debilno ostavim cca 110€.  prezadovoljan.

e da...sve skupa gonio pickbox oko 10 mjeseci...ma fuck off sa SD slikom i neupotrebljivim strimom na chromecast.

 

jesi sad shvatio....ima ljudi što bi koristili legalni striming,al je on malo u debelom qrcu..makar kod nas...osakaćen sadrđaj, nema titlova ili sd slika.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
Marko :D kaže...
bik kaže...

Stvarno trebas biti debil bez zivota pa placat vpn pored hrpe legalnih streaming servisa i ponuda programa u njemackoj i sad-u. Onda skidat seriju/film na pc da bi kasnije gledao a na streamu ti je dostupan odmah, 4k ,sinkroniziran sa eng na njemački.. Mislim valja nekad i u kino otic ako voliš pogledat film jer ces se itekako nacekat na torrent s prijevodom u dobroj kvaliteti 

Pa, baš i ne.

 

Netflix + Amazon Prime Video + Hulu (gledaš ono što je ponuđeno) = 23€ mj./ 276€ god.

Private Internet Access VPN (skidaš i gledaš što želiš) = 34€ god.

 

Većina tih ilegalnih streaming servisa ima lošu kvalitetu videozapisa. Najčešće se tu radi o 1080p s bitrateom 1 Mb/s, pa slika izgleda grozno. Hosting košta, a kako takvi servisi nisu bogati, štedi se na svakom koraku. Ili koriste druge usluge poput Google Drive-a, pa sadržaj često ne radi jer ga filmske kompanije brzo uklone.

 

Slažem se da treba ići u kino, to je jedini način da se vide najnoviji filmovi. Filmovi iz kina se na streaming uslugama pojavljuju tek nakon par mjeseci. 🙂

Real Debrid ti daje kvalitetne izvore (linkovi na filmove od po 3-4 GB-a za djelić te cijene, tipa 15-20 eura za polugodišnju pretplatu  za godišnju i manje, gledajući po mjesecima. 

 

A ima i dosta 4K sadržaja također  a tu slika ubija.

 

Ja svejedno odem u kino ako se radi o jako dobrom filmu jer je po meni ono i dalje nezamjenjivo, ogromna slika, zvuk. Gledao sam recimo Bohemian Rhapsody u kinu i na linkovima i doživljaj mi je u kinu bio puno bolji.

 

I zs neke filmove linkovi s kvalitetnom slikom i rezolucijom (ne screen, cam ili sl) stižu čak i prije nego u naša kina ili stignu vrlo brzo  sve ovisi, ali najčešće da kaskaju par mjeseci.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
torrente kaže...
bik kaže...

Stvarno trebas biti debil bez zivota pa placat vpn pored hrpe legalnih streaming servisa i ponuda programa u njemackoj i sad-u. Onda skidat seriju/film na pc da bi kasnije gledao a na streamu ti je dostupan odmah, 4k ,sinkroniziran sa eng na njemački.. Mislim valja nekad i u kino otic ako voliš pogledat film jer ces se itekako nacekat na torrent s prijevodom u dobroj kvaliteti 

 + jedan degenerični debil jer ne da sam debil zbog plaćenog VPN-a, nego sam uber degeneričan zbog plaćenog seedboxa.  double-debil.

 

 

evo ja kao i juzer @marko sve šaljem sa pc-a na chromecast i sve šljaka.  svaki film i serija.  ovo je više stvar ukusa i želja, tj navika.  evo recimo ja imam odlična primanja i volim se počastit svačim.

već par godina plaćam Deezer jer mi ispunjava sva očekivanja.  stoga ne torrentam muziku.

filmovi i serije na Netflixu...ma neka se nabiju na čunu sa svojom politikom.  i trpio sam to sranje dok nisu blokirali vpn servere.

ne pada mi na pamet lipe ostavit netflixu.  godišnje na vpn i seedbox onako degenerički debilno ostavim cca 110€.  prezadovoljan.

e da...sve skupa gonio pickbox oko 10 mjeseci...ma fuck off sa SD slikom i neupotrebljivim strimom na chromecast.

 

jesi sad shvatio....ima ljudi što bi koristili legalni striming,al je on malo u debelom qrcu..makar kod nas...osakaćen sadrđaj, nema titlova ili sd slika.

 Istina je da skoro nijedan plaćeni streaming servis nije vrijedan para koje se traže ako su korisniku bitni hr titlovi. Netflix je ok, samo je izbor sadržaja za Hrvatsku osakaćen a o titlovima da i ne govorim. Joši i poskupljuju, zasad izgleda u hr još ne, ali doći će i ona na red. Zato je Kodi zakon, jer je to i Netflix i Amazon i sve ostalo u jednom a sve skupa sa ok linkovima košta smiješan iznos. Da nema nekoliko dobrih dokumentarnih kanala na tvu (DokuTV i slično ) odhebao bih i iptv ali obzirom da nema baš svih tih sadržaja na Kodiju i torrentima a da to malo plaćam, ostavio sam.. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 17:33 (Oreo).
14 godina
offline
Kako odabrati Android TV box

Da prekinemo na trenutak flejmanje, jedno konkretno pitanje :)

 

Razmatram kupnju ovog Mi Boxa S. Imam na lokalnom PC-ju media datoteke (max. full hd, mkv sa srt titlovima). Kako ih najjednostavnije streamati na Mi Box S? Pretpostavljam Plex ili Kodi server na PC, pa Plex ili Kodi klijent na Mi Box? Netko probao da može podijeliti iskustva kako to radi?

 

I gdje ga to ima za 50 ojra kako piše u tekstu? :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 17:51 (rope78).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kako odabrati Android TV box

Koristim mi box 3. Imali su problema sa HDMI-em nakon prvih par update-a, ali sad kad su apgrejdali na oreo radi fantastično. I napokon hbo go radi kako spada. Fantastičan uređaj za male novce.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Kako odabrati Android TV box

Ima hrpa android boxeva, tu u članku se aludira samo na top 3 uređaja.

 

Ali uz malo truda i citanja po netu svako sam sebi moze naci odgovarajuci box u roku od sat dva trazenja.

 

A kaj se tice navedenih online shoopinga, ali express i gearbeast su odlicni. Navedeni autor pise o skart robi , a reci mi sto kupujes u legalnim trgovinama ?? Pa isti taj škart s tih online stranica koju nabavljaju ispod cijene prosjeka i onda tu u RH nabijaju umjetne cijene na androide tv boxeve za po 50% gore od te cijene.

Prvo pucaj, onda pitaj.
 
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Kako odabrati Android TV box

To sa škart robom je bezvezna opaska autora članka jer Ali express prodaje i sve Xiaomi mobitele (Mi 8, Pocophone i Mi Mix 3 škart roba?:) ) , boxeve, wifi pojačivače signala i velika većina, ako se radi o brandovima pogotovo je roba kvalitetnija od one u prosječnom hr dućanu. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 18:53 (Oreo).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
bik kaže...

Stvarno trebas biti debil bez zivota pa placat vpn pored hrpe legalnih streaming servisa i ponuda programa u njemackoj i sad-u. Onda skidat seriju/film na pc da bi kasnije gledao a na streamu ti je dostupan odmah, 4k ,sinkroniziran sa eng na njemački.. Mislim valja nekad i u kino otic ako voliš pogledat film jer ces se itekako nacekat na torrent s prijevodom u dobroj kvaliteti 

 

 

 Imam placen vpn plus real debrid u njemackoj vec godinama. Probao sve sto se da od netflixa, amazon prime a itd. Kvaliteta jednog Bluray 4k filma od 70 80gb se nemoze usporedit sa netflixovim 4k. I neskidam nista pa gledam nego direktno stremam takav film, naravno imam trenutno 200 Mbit/s vezu. U kinu gledam sto mi se gleda odnosno moram ici uvijek za austriju posto mi se neda gledati Americke filmove na njemačkom dok njemačke gledam u originalu. Puno mladih njemaca isto koristi kodi ili nekakve sive stream servise nije ni u DE sve kako ljudi misle. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
Takoder zivim u De, takoder 200mbit, imam amazon prime , imam kodi na sticku, lastship, hbo, cinemax, imam placen vavoo, imam lokalno preko kabla hd programe, mogu jos za +10eur imati hrpu 4k programa.. ali ne stignem petinu od toga iskoristiti/gledati jer nemam vremena za to kao i svaki normalan covjek koji radi tu. Zato kazem da je glupost jos skidati neke torrente kao sto neki dolje misle da tu svabi rade, to rade nasi ljudi koji vape za domacim sadrzajem kako su navikli ali dobro neka svatko ima svoje veselje
14 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
Mislim da je bolje ovdje pogledat
https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=252916
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
Pises gluposti jer Netflix za 4K video uzima maksimum 7GB po satu sadržaja i to je maximum na najvišoj postavci kvalitete.
Prema tome, reći kako će file od 80GB biti lošiji od onog od 7 ili 10GB (za sat i pol filma) je glupost.
https://www.google.com/amp/s/www.howtogeek.com/338983/how-much-data-does-netflix-use/amp/
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 21:32 (skyactive).
14 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box

Pa to sam i mislio nemoze se usporediti netflix je dosta losije kvalitete od bluraya kojeg mogu sa torrenta stremat. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
Ne zelim se uključivati u prepucavanja samo želim spomenuti svoje iskustvo. Koristim Mi Box 3 i do sad nisam našao veći problem, a uredno mi se updateiral i na Oreo. Sto se cijene tiče nisam ga našao ispod 70 $
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box

Da ali ja nemam ni kabelsku ni sat odnosno sve sam otkazao i odspojio imam samo iptv listu i kodi sa addonima. Placam manje a imam vise i boljeg sadrzaja da je skroz legalno nije. Da postoji to isto da moram placati do 80e mjesečno skroz legalno platio bih ali nema nazalost. I muka mi je od dubanih filmova i serija na njemackom mislim mogu pogledati i razumijem sve ali nije to to. Isto kao sto njemci negledaju na engleskom jel im je to cudni. Sto se playera tice imam punokrvni HTPC sto je meni najbolje ako cu odigrati nesto mogu bez problema i emulatori za starije konzole rade bez problema. Da nemam sad bih kupio nvidiu shield isto skupo ali vrijedi para. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
Kako odabrati Android TV box

Nemam ništa od navedenih uređaja, kao što ne koristim nikakve usluge strimanja, nekakve liste, rd i slično..

Osim golog interneta..

Opet pogledam sve što me zanima..Film, seriju, dokumentarni, nogomet bilo koju utakmicu..

 

Poanta je da ne plaćaš ništa, a imaš što ti treba..U tom je čar..

 

Da srbija, da rumunjska..

Inače, dotične zemlje nas pretrčaše u puno toga..Postali smo zadnji..

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box

Ja bih rekao da ti je najbolja opcija u Chrome-u na PC ukljuciti Chromcast plugin (ili kako se to vec zove) i onda saljes preko wi-fi film sa PC-a na mi box koji ima chromcast ugradjen u sebi. Taj plugin moze slati cijeli screen pa nije problem pokrenuti film u bilo kojem player-u i slati na TV.

13 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
10alex kaže...

Ja bih rekao da ti je najbolja opcija u Chrome-u na PC ukljuciti Chromcast plugin (ili kako se to vec zove) i onda saljes preko wi-fi film sa PC-a na mi box koji ima chromcast ugradjen u sebi. Taj plugin moze slati cijeli screen pa nije problem pokrenuti film u bilo kojem player-u i slati na TV.

Ne treba skidati nikakav Chromecast dodatak jer Chrome ima ugrađenu podršku za Chromecast. Ono što treba skinuti je neka aplikacija kojom će pustiti sadržaj na Chromecast (Videostream). 

 

Videostream dolazi i s mobilnom aplikacijom; potrebno ju je samo povezati s računalom i sadržaj se može puštati preko mobitela dok je god Videostream na računalu pokrenut. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2019 11:03 (Marko :D).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
Marko :D kaže...
Koji to točno servisi kašljucaju? 

Koristim hrpu aplikacija na mobitelu za Chromecast i s ni jednom nemam problema; sve rade kako bi i trebale. Što se tiče uređaja, ako imaš dobar i kvalitetan uređaj, on se ne smrzava i ne restarta. Moja Xperia XA2 Ultra se još ni jednom nije smrznula niti restartala otkad je imam.

 

 

NetTVPlus i beIN aplikacije. Radi 10 min pa zakoci, i onda ponovo restart pa spajanje. Ne smrzava se mobitel niti aplikacija na mobitelu, vec slika na TV sa Chromecastom

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2019 12:18 (Lisica).
13 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box

I na temelju toga si zaključio da je Chromecast dobar samo za YouTube? Svašta. 

 

Inače, kada imaš neki takav problem, prvo provjeriš da li se problem pojavljuje s jednom aplikacijom ili s više njih, te testiraš da li je do tvoje internetske veze. Ako većina drugih aplikacija radi normalno i samo ih par zeza, a tvoja internetska veza je u redu, znači da je problem do tih aplikacija. I što onda radiš? Kontaktiraš podršku tih aplikacija i pokušate zajedno riješiti problem. Zadnja opcija je resetiranje Chromecasta.

 

Kod mene sve aplikacije koje koristim rade normalno. Ove dvije aplikacije koje si naveo ne koristim, pa ni ne mogu provjeriti kako te aplikacije rade kod mene.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
CroVandal kaže...

Pa to sam i mislio nemoze se usporediti netflix je dosta losije kvalitete od bluraya kojeg mogu sa torrenta stremat. 

 A ok, sorry onda. Netflix ima svejedno dobru sliku i s tih 7GB po satu i imaju vrhunski sadržaj,, neki filmovi su im i veliki kandidati za Oscara, a serijama ne treba ni pričati  Iskreno  plaćao bih Netflix da nemam taj sadržaj dostupan preko Kodija i torrenta. Iako se rijetko nađu 4K streaming linkovi za taj sadržaj..

10 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box

Oprosti ali mislim da nas dvojica pricamo o odvojenim stvarima. Ja govorim o Chrome browseru na PC a ti govoris o aplikaciji koja radi slicno. Znaci kod mene to radi tako da u Chrome-u na PC ukljucim stream na Chromcast i sve sto radim na desktopu se vidi na televizoru. Ne treba nikakva videostream aplikacija. Vjerovatno i ovo tvoje dobro radi ali ja ne vidim potrebu za posebnom aplikacijom kad sve u Chrome mozes rijesiti. Evo ovdje je sve objasnjeno: https://support.google.com/chromecast/answer/3228332?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=en

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2019 14:47 (10alex).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
10alex kaže...

Oprosti ali mislim da nas dvojica pricamo o odvojenim stvarima. Ja govorim o Chrome browseru na PC a ti govoris o aplikaciji koja radi slicno. 

 ne. dobro ti je marko rekao. to što ti spominješ je obično zrcaljenje chromea na tv. evo ovaj forum strimaš na tv-u. eventualno youtube. 

za puštanje videa sa pc-a na tv trebaš koristit videostream.  chrome browser može nesretan ispljunut neku degradiranu video sliku na tv.... za pravu kvalitetnu fullhd sliku(recimo 1080p film) sa pc-a na tv, treba ti aplikacija videostream.  

kad već imaš chromecast, isprobaj i uvjeri se.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2019 14:55 (torrente).
13 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box

Izgleda da cijelo vrijeme krivo koristiš Chromecast.

 

Uglavnom, postoje dva načina castanja;

  • castanje sadržaja direktno
  • castanje (zrcaljenje) ekrana/kartice s računala

 

Prvi način (za koji ti treba Videostream) je bolji jer se datoteka direktno "šalje" na Chromecast i onda sam Chromecast obavlja sav posao. Za to vrijeme ti možeš raditi što hoćeš na računalu dok se sadržaj casta na televizor. Kod ovog načina datoteka se reproducira u maksimalnoj kvaliteti i nema nikakvog kašnjenja.

 

Ovo o čemu ti govoriš je drugi način, a to je zrcaljenje ekrana ili kartice preglednika. To je lošije od prvog načina jer se sadržaj ne reproducira u najboljoj kvaliteti, kasni (zbog latencije) i ne možeš koristiti računalo dok se to isto reproducira na televizoru. Ovaj način bi trebao koristiti isključivo kada prvi način nije dostupan (recimo, kada koristiš aplikaciju koja nema podršku za castanje ili kada prijateljima na televizoru želiš pokazati neku web stranicu).

 

Videostream je dostupan u dvije varijante; kao aplikacija za Chrome i kao zaseban program.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2019 16:05 (Marko :D).
6 godina
neaktivan
offline
Kako odabrati Android TV box

Problem kod tog Videostreama je da je dosta aplikacija imalo problema kod castanja, ili slika ili titlovl ili oboje.,barem kad sam se zadnji put a time igrao. Isto tako Kodi nije radio kako spada, ne znam da li se šta tu poboljšalo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box

Ne znam kada si ga ti koristio, ali ja ga koristim otkada imam Chromecast (dakle od početka 2018.) i sve radi u redu; nema nikakvog trzanja slike i zvuka, a i titlovi se prikazuju normalno. Kodi nema podršku za Chromecast, pa je i za očekivati da on neće raditi kako treba.

15 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
bik kaže...
Envy kaže...
* * *

torrenti i skidanje filmova su odavno stvar prošlosti. * * *

Na vrhovnom sudu za tvoj "nesvakidašnji slučaj", kako su ga mediji nazvali, proglašen si krivim. Sudije su jednoglasno odlučile (15 glasova DA, 0 glasova NE) da si kriv po svim tačkama optužnice.

14 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
Oreo kaže...
CroVandal kaže...

Pa to sam i mislio nemoze se usporediti netflix je dosta losije kvalitete od bluraya kojeg mogu sa torrenta stremat. 

 A ok, sorry onda. Netflix ima svejedno dobru sliku i s tih 7GB po satu i imaju vrhunski sadržaj,, neki filmovi su im i veliki kandidati za Oscara, a serijama ne treba ni pričati  Iskreno  plaćao bih Netflix da nemam taj sadržaj dostupan preko Kodija i torrenta. Iako se rijetko nađu 4K streaming linkovi za taj sadržaj..

 Dobra je slika da. Od kako sam poceo koristiti seren sa real debridom nade ponekad 4k serije, filmova ima ali serije rijetko. Imao sam preko 1g netflix i pregledao dosta toga i onda zakljucio da mi netreba ali za cijenu ima dobar sadrzaj. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice