Kaufland lansirao božićnu kampanju s Ratovima zvij

poruka: 9
|
čitano: 2.936
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kaufland lansirao božićnu kampanju s Ratovima zvij".
16 godina
neaktivan
offline
Kaufland lansirao božićnu kampanju s Ratovima zvij

Nekoć su se filmovi snimali jer je netko imao kreativnu pobudu. Danas se snimaju da bi se prodale igračke.

Disney je postao Imperija. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kaufland lansirao božićnu kampanju s Ratovima
Visak kaže...

Nekoć su se filmovi snimali jer je netko imao kreativnu pobudu. Danas se snimaju da bi se prodale igračke.

Disney je postao Imperija. 

- kad? čim je zabavna industrija to je biz.. a svaki biz je prodaja-zarada-novac, možda misliš na s.m.enzenštejnove filmove s od prije stoljeća..?

- da, sve to su imperije, kao i legići ili bilo koji brand-marka-proizvod, od kojih se disney koliko-toliko pokušava održati 'čistim' za djecu.. (politika, nacizam i sl.) no, da i oni su ekšli tamna strana sile (novca).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kaufland lansirao božićnu kampanju s Ratovima
Ovo sa SW i Frozen je baš odvratno.

Ima na YT serija filmova 'Pitch meeting' gdje se tip sprda sa scenaristima i producentima blockbustera.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Kaufland lansirao božićnu kampanju s Ratovima zvij

cijeli koncept star warsa je otiso u quratz.

mislim, nije da su ikada bili ozbilja saga, al su imali cool faktor.

sada se svaka epizoda, serija... snima i rezira na nacin da se zadovolje ciljane skupine, od osmisljavanja novih likova (baby yoda, BB8, itd..), i onda se njihove igracke uvaljuju djeci.

svaka prica unutar SW ima nekog lika ciljano marketinski kreiranog, za marketinsko i merchandise izivljavanje kasnije.

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Kaufland lansirao božićnu kampanju s Ratovima zvij

-to nije samo disney.. sve franšize, za sve, prvo su postojali npr remake, sad postoji novi termin, reboot.. više ni jedna priča ne mora ostati orginalna, tj explatiraju se sama imena-trademarkovi i tad će Luke & StarWarsi biti sve, bolek&lolek, sapun protiv prhuti ili cipele-japanke.. Nova epizoda može biti bilo što, npr 10.000BC ili starwarsi s asterx&obeliksom protiv rimljana.. kao i redosljed tko je kome otac-sin ili netjak pa je umro u epizodi 4 dok je eipzoda 7 iz djetinjstva a ep.12 dan poslje kad je oživo kao brat blizanac posuđen iz sapunica klase mexikan-dinastija-santabarbara s malo pucanja, letenja, čudnovatim stvorenjima mašte LSD kreatora itd..

 

-no to je tako, to je zabavna industrija, za razliku od Sabora/države.. koji je saga za sebe i najgore, nije zabava nego realnost.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kaufland lansirao božićnu kampanju s Ratovima
Visak kaže...
Ovo sa SW i Frozen je baš odvratno.

Ima na YT serija filmova 'Pitch meeting' gdje se tip sprda sa scenaristima i producentima blockbustera.

 Evo mali upitinik koji su me pitali da ispunim nakon gledanja Forzen II.

4 godine
protjeran
offline
Kaufland lansirao božićnu kampanju s Ratovima zvij

U kojoj državi si trebao to ispuniti? Meni ovo kompliciranije od porezne prijave.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kaufland lansirao božićnu kampanju s Ratovima
na svakih samo potrošenih 75kn dobijate čak dvije sličice...prije u neko mračno doba si s tih 75kn skoro mogao do pola popuniti album...a sada za popuniti album treba dići kredit
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 21:29 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kaufland lansirao božićnu kampanju s Ratovima zvij

Nakupilo mi se nekoliko paketića al' ih nisam još otvarao jer ih razmišljam prodati. Međutim, vidio sam da kartice na sebi imaju nekakve oznake pa me zanima jel se s njima može igrati nekakva kartaška društvena igra ili čemu služe te oznake. Tražio sam pravila igre po internetu no nisam ništa pronašao.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice