U Kini blokirana cijela Wikipedia

poruka: 37
|
čitano: 9.713
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Kini blokirana cijela Wikipedia".
14 godina
offline
U Kini blokirana cijela Wikipedia

a još ima velikih dijelova Kine gdje bijelac ("veliki nos") strši ko'  govno u sladoledu...

 

klinci te prate, smijulje se...

 

samo treba otići 200+ km u unutrašnjost od obale...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: U Kini blokirana cijela Wikipedia
desh kaže...

 Sad kad su se razvili i gospodarski ojačali odjedanput su postali zlo. Vlasti u Kini kontroliraju medije prije postanka interneta, a i svoju veliku populaciju drže čvrstom rukom puno duze nego se o tome priča. 

 To čak i ne igra neku ulogu. Slobode u Saudijskoj Arabiji nas uopće ne zanimaju jer oni su "naši".

5 godina
offline
Re: U Kini blokirana cijela Wikipedia
Sad kad kina spasi hr brodogradilišta...bude čokolinda u svojim dvorima postavila u svakoj prostoriji bistu Mao ce Tung...ipak on je svetac u odnosu na bravara

sve za hrvatsku...hrvatsku za šaku Juana
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: U Kini blokirana cijela Wikipedia
HCMAA kaže...
Sad kad kina spasi hr brodogradilišta...bude čokolinda u svojim dvorima postavila u svakoj prostoriji bistu Mao ce Tung...ipak on je svetac u odnosu na bravara

sve za hrvatsku...hrvatsku za šaku Juana

 A a, e nebu išlo, pa kaj bi joj Trumpek rekel. Pogleč te sretne okice

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
5 godina
neaktivan
offline
Re: U Kini blokirana cijela Wikipedia
Glavas_ZG kaže...
Vas dva ste ovo fantastično napisali. No da kina umjesto amerike kolo vodi, pitanje je koliko slobodno i sta bi laprdali svi mi po forumima, facebookovima (wikipedijama). Koliko god da je majka amerika losa, nedaj Boze da Kina prevlada.

 To je upravo moja tvrdnja. Vise se nikad, nikome ne smije dati tolika kontrola nad drugima kao sto se to dalo amerikancima. Varas se ako mislis da ce nam Kinezi na silu instalirati svoj vatrozid. Ako hocu kupiti kineski mobitel hocu imati slobodu da to uradim, ako se dokaze da kina proba spijunirat preko njih onda hocu imat slobodu izbora da kupim korejski, japanski ili americki. No danas mi Amerika govori da nikako ne smijem kupiti kineski jer da nas sigurno spijuniraju preko njih. Gdje je dokaz? Dokaza nema, treba im vjerovat na rijec. Isti ti amerikanci koji dokazano spijuniraju sve i svakoga, pitaj samo Snowdena.

Paolo Maldini kaže...

Nije mi jasno jel vi to pokušavate ocrniti englesku Wikipediju linkajući članke s ovog hrvatskog smeća? To bi kao trebao biti argument za ovu gore tvrdnju da su okupacije Krima i Tibeta američka propaganda a ne činjenice?

 Čak i dok napišu istinu za okupaciju Krima, debelo ce presutjeti sve cinjenice. Krim je povijesno Ruski teritorij, pun Rusa koji je bio darovan Ukrajini dok su bili zajednicka drzava. Jos vaznije od toga na Krimu u gradu Sevastopolu je sjediste Ruske crnomorske flote. Cijeli NATO to zna no to ih nije sprijecilo da Ukrajinu sluzbeno ukljuce u planove sirenja NATO-a na summitu u Bukureštu 2008 godine cime su direktno utjecali na Rusku akciju na Krimu. Zamisli Americku reakciju da Kina ukljuci Havaje u svoje planove sirenja. :)

 

Ako mislis da se ne radi propaganda i na americkoj strani, procitaj si ovaj bloombergov clanak koji bombasticno pise o malome chipu koji je kina navodno ugrađivala na proizvode američkih klijenata poput applea, amazona ili supermicroa. Taj clanak je kompletna laz. Protiv njega su izjave dali svi spomenuti, nikad nikakvih dokaza pronadeno da potvrde stvari iznesene u clanku. Veliki bloomberg se vjerojatno prodao americkoj propagandi koja je plasirala cistu laz da sad prosjecni amerikanac kad googla kinesko spijuniranje odmah dobije dokaz da su tvrdnje njegove vlade istinite.

7 godina
neaktivan
offline
Re: U Kini blokirana cijela Wikipedia
Pa wikipedija i nije bas nevinasce i nije neovisan medij kako ga svi predstavljaju iako svatko moze biti kreator sadrzaja. Sto se tice tema tipa znanost i daleka povijest, tu joj skidam kapu. Ali teme tipa bliza povijest i politika/geopolitika, tu se osjeti manipulacija i agenda. To mi je potpuno postalo jasno kada je srusen MH17, jos isti dan je clanak bio na Wikipediji koji nedvosmisleno bacao krivnju na Rusiju i to bez ikakve istrage i takav je stajao bar godinu dana do prvog zvanicnog reporta jedne izuzetno traljave istrage.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
U Kini blokirana cijela Wikipedia

Internet je postao jedna velika glupost, hrpa reklama, lažnih vijesti, svađe po forumima. Nekad je svaki link na google bio koristan, sad se treba probijat kroz hrpu smeća do neke korisne informacije, youtube katastrofa hrpa clickbaitova.. neka Kina i holywood zabrani jer zadnjih par godina nema ništa pametno za pogledat

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice