Koje biste odredište za odmor odabrali?

poruka: 29
|
čitano: 7.443
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koje biste odredište za odmor odabrali?".
14 godina
neaktivan
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

U slucaju tudeg financiranja,u Dalmaciju. 

 

U slucaju svog izbjegao bih Hrvatsku u sirokom luku,nasim lihvarima nedam 80kn za zelenu salatu (prosle godine vidio u trogiru tablu AKCIJA!!),130kn za tost i 150kn za 2 jaja. Neka fala,dragi Hrvati.

Moj PC  
18 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

Di je Slavonija ?!?!?!?!?!

 
7 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

Pricaju ljudi da je Slovenija 20g ispred nas, moje videnje doticne drzave je da su 50g ispred ove nase rupčage, dakle tamo bi se preselio za trajni godisnji do smrti

 
10 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
Dex.pwn kaže...

Di je Slavonija ?!?!?!?!?!

 Jel se to jede?

 

 

14 godina
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
Odselila u Njemačku i Irsku. Ono što je ostalo neće biti tamo za cca 20ak godina
12 godina
odjavljen
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

Garavim na njivi, doma u Baranji 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

Uzeo sam Bugarsku, a Istru ne bih nikako. Živim tu pa da rak raka jebe, ne bih nikako tu htio biti turista.

 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
S obzirom da mi je pun kufer...ljudi....turista....ako je besplatno.... Antarktik...među pingvinima...jedno misec dana....u stambenom kontejneru....da u krugu 500km nema nikog osim pingvina
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

logarska dolina-bled-bohinj-brda, planine i jezera. od mora samo noćne, more bre i more mrš. nakoncu konaca, rodilo me na dnu pokojnog panonskog mora. pametnom dosta. 

 

ured: ipak, lubenice na cresu i silba. kad me zvekne nostalgija. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.7.2019 20:46 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
IvanBrekalo kaže...

Pricaju ljudi da je Slovenija 20g ispred nas, moje videnje doticne drzave je da su 50g ispred ove nase rupčage, dakle tamo bi se preselio za trajni godisnji do smrti

 

Jest, kad god odem u SLoveniju sokiram se koliko je predivna, cista, neopterecena proslosti. Gradi se, uredjuje, ljudi zive da buducim generacijama bude bolje. Raj na Zemlji.

 

fredii kaže...

Uzeo sam Bugarsku, a Istru ne bih nikako. Živim tu pa da rak raka jebe, ne bih nikako tu htio biti turista.

 

 Hmm ... planiram se preseliti uskoro u neko idilicno selce, u lijepu kucu u prirodi, Motovun, Baredine, isl.  Cemu ne bi nikada u Istri ljetovao? Daleko najljepsi dio Hrvatske, 50 godina ispred bilo kojeg dijela Hrvatske. 

 

Ajar kaže...

logarska dolina-bled-bohinj-brda, planine i jezera. od mora samo noćne, more bre i more mrš. nakoncu konaca, rodilo me na dnu pokojnog panonskog mora. pametnom dosta. 

 

Bio u Logarskoj nedavno, zaljubio se do usiju u to mjestasce, nevjerojatno je. Nisam znao da nesto tako lijepo moze biti. Kasnije smo otisli u najpoznatiju krafarnicu u blizini, ili kako se god kaze. Doslovce stotine ljudi cekalo u redu kako bi kupilo krafne. Turisticki autobusi dolaze samo radi krafni. Na parkingu 6 stranih autobusa parkirano. Sokiran ostao. Mali gradic, ni po cemu poseban osim po pogledu na zelene livade i planine. Nemaju mora ali imaju novaca...

 

 

 

Odabrao Istru. Najljepsa regija u Hrvatskoj s najkulturnijim ljudima. Tamo cu se preseliti jednog dana.

 

 

 

 

8 godina
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Jest, kad god odem u SLoveniju sokiram se koliko je predivna, cista, neopterecena proslosti. Gradi se, uredjuje, ljudi zive da buducim generacijama bude bolje. Raj na Zemlji.

 

 

 Bas kao i Hrvatska, zar ne......  

 

Uostalom, za vecinu hrvatske, upravo hrvatska je prava zemlja za odmor. Jednostavno zato sto ostatak godine rade u nekoj drugoj zemlji. bilo kojoj, koja nije hrvatska.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
16 godina
neaktivan
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

pošto živim u Dubrovniku i dopizdilo mi svaki dan bježat lijevo desno po 25km da bi se okupao u miru božijem...ja pristajem da me neko vozi do Žuljana na Pelješcu i nazad.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

Crna Gora baticee, Herceg Novi, Budvu bi izbjegao u širokom luku. Dalmacija mi je ni za što jer tu živim xD, u Dalmaciji bi se okupao samo u zimskom periodu kad ne moram gledat turiste. Idealno bi bilo kupiti neku jahtu i na pučinu isplovit, ne gledat nikoga xD

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
Dalmacija, negdje na otok tipa Vis, Korčula, Mljet.
Istra je skupa da glava boli, Crna Gora nije losa, ali nekako me odbija. Slovenija je uvijek lijepa za posjetiti, ali 7 dana mi je previše tamo. Bugarsku bih volio bolje istražiti, a Albanija mi se čini previše egzotična za moj pojam.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?

 

fredii kaže...

Uzeo sam Bugarsku, a Istru ne bih nikako. Živim tu pa da rak raka jebe, ne bih nikako tu htio biti turista.

 

 Hmm ... planiram se preseliti uskoro u neko idilicno selce, u lijepu kucu u prirodi, Motovun, Baredine, isl.  Cemu ne bi nikada u Istri ljetovao? Daleko najljepsi dio Hrvatske, 50 godina ispred bilo kojeg dijela Hrvatske. 

 

 

 

Odabrao Istru. Najljepsa regija u Hrvatskoj s najkulturnijim ljudima. Tamo cu se preseliti jednog dana.

 

 

 

 

 

Gle, stvari nisu tu baš kakvima se čine. Da jesu tolerantniji nego Slavonija npr, jesu. Ali, da su u zadnje vrijeme ksenofobični, jesu. Stvar je u tome što turistička mjesta, naravno vrve turistima, a infrastruktura je takva da nastaje krkljanac. Pula je po pitanju organiziranosti ulica u kućnih brojeva živa muka, fasade odpadaju po užem centru grada, a da ne pričam kako vlaga ubija kada uđeš u te zgrade... Poreč opet isto kaos, Rovinj također. Veliki broj ljudi preko ljeta, za tako malu infrastrukturu i normalno da ljudi seru po turistima koji im doslovce daju kruha, a opet vladajući su za kurac. Kradu, a malo rade po pitanju olakšavanja svih navedenih problema.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
15 godina
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

Onda opet se poteže pitanje iznajmljivanja stanova... Ekipa se polakomila za turistima, a ove godine sezona je pušiona žešća i naravno veliki dio njih je spušio, a rate kredita stižu i ne pitaju. E sada jebiga, što je bolje, imati turiste preko sezone ili stanare tokom cijele godine koji, plaćaju konstatno? 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
IvanBrekalo kaže...

Pricaju ljudi da je Slovenija 20g ispred nas, moje videnje doticne drzave je da su 50g ispred ove nase rupčage, dakle tamo bi se preselio za trajni godisnji do smrti

 slovenija je 300 godina ispred RH a samo 200 ispred njemačke....čudo tamo svjecko sve SF

14 godina
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

7. Dana sve placeni.... izabrao bi Švicarsku... sa vlakovima, gondolama po vrhovima

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
bus kaže...

7. Dana sve placeni.... izabrao bi Švicarsku... sa vlakovima, gondolama po vrhovima

 Ili Austrija... Alpe biciklom i pjehe...  VRH!!!

 

Na more idem u 6 i 9 mjesecu, trenutno mi je prevruće, a ljubitelj sam aktivnog odmora, a ne izležavanja na plaži.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
fredii kaže...

Onda opet se poteže pitanje iznajmljivanja stanova... Ekipa se polakomila za turistima, a ove godine sezona je pušiona žešća i naravno veliki dio njih je spušio, a rate kredita stižu i ne pitaju. E sada jebiga, što je bolje, imati turiste preko sezone ili stanare tokom cijele godine koji, plaćaju konstatno? 

 turiste preko sezone

12 godina
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

Čudan izbor lokacija ako lova nije problem :D

 

Sejšeli, Bora Bora, Kineski zid, Honolulu.. il za one koji vole gužve Tokio, New York, Dubai, Pariz...

 

A kaj se tiče ovih ponuđenih, malo mi je teže odabrati jer nemam pojma o Bugarskim i Albanijskim turističkim destinacaijama, niti znam nekog da je bio tamo.

Ajde, idem na blef u Bugarsku :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

Negdje gdje je malo ljudi ili ih uopće nema, čist zrak, šume, životinje, čista priroda, bez gradske vreve i galame, a opet neko poznato i povijesno mjesto, poprište snimanja neke serije ili filma, recimo - Pripjat Ukrajina. Mir, tišina, samo se čuje uspavljujući šum vjetra Crvene šume i nehajno kuckanje "dozimetra".

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
bus kaže...

7. Dana sve placeni.... izabrao bi Švicarsku... sa vlakovima, gondolama po vrhovima

Obišao je uzduž i poprijeko. Skoro da nema mjesta većeg od 20.000 stanovnika da nisam bio u CH.

Ali.. nakon početnog WOW efekta klima tako dojadi da te ubije u pojam.

Sve je veći broj Švicaraca (pravih i onih koji su to nekim pravom postali) nakon penzionisanja seli se u tople krajeve. Gusto je naseljena. Nema brda (doslovce) a da nema netko kuću ili neku vrstu štale. Mogao bih danima pričati (ako koga zanima samo nek se javi pa ću negdje otvoriti post) o pravom stanju CH a ne o onom koje će ti dijaspora reći.

 

Inače: ljetovanje na +35 od odabranih definitivno Dalmacija. Tučepi ili Brela od manjih mjesta, Split od većih. Ipak sam ja preko brda netipičan bosanćeros.

7 godina
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

Već mi se godinama čini da bi idealan odmor bio zapravo posjet Angkor watu, to mjesto stvarno zrači nekom neobičnom mirnoćom, premda je puno ljudi.

Naravno, prekrasne morske uvale i lijepi planinski krajolici su zakon, ali zapravo su rijetki takvi krajevi u prirodi gdje stvarno mogu doživjeti totalno umno čišćenje i pronaći unutarnji mir (eventualno neka mirna šuma usred ničega), a stvarno sam cijeli život boravio u prirodi.

Čudno je to, ali vidim da nisam jedini specijalac - koji ne pati za 'rvačkim morem i Alpama...

 

 

Kruha i igala...
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
Ja sam odabrao sloveniju, a i idem tamo ove godine i platit cu si sam :D. Pohorje, planinski zrak i mir i tisina, a ne hrpa cobana koji urlaju i deru se oko mene, 40 stpnjeva i zega...to nije "odmor" vec kurcenje ak se mene pita.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
16 godina
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
ante_etna kaže...

Negdje gdje je malo ljudi ili ih uopće nema, čist zrak, šume, životinje, čista priroda, bez gradske vreve i galame, a opet neko poznato i povijesno mjesto, poprište snimanja neke serije ili filma, recimo - Pripjat Ukrajina. Mir, tišina, samo se čuje uspavljujući šum vjetra Crvene šume i nehajno kuckanje "dozimetra".

Da, šteta što gamma zračenje nema zvuka 

 

Ne bih išao tamo ni lud... A svi koji idu stvarno nisu normalni, a posljedice tog "izleta" će osjetit hrpa njih nakon nekoliko godina/desetljeća, i onda će se pitat kako je moguće da su dobili rak, leukemiju i sl.

 

Stvarno ljudima svašta padne na pamet.

16 godina
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
Sale_ds kaže...
Ja sam odabrao sloveniju, a i idem tamo ove godine i platit cu si sam :D. Pohorje, planinski zrak i mir i tisina, a ne hrpa cobana koji urlaju i deru se oko mene, 40 stpnjeva i zega...to nije "odmor" vec kurcenje ak se mene pita.

Ja ne znam kako ljudi ne razumiju da ljetovanje u Dalmaciji ne mora bit apartman > prepuna gradska plaža > apartman > prepuna gradska plaža > apartman > prepuna gradska plaža...

 

To je problem što si ljudi ne znaju organizirati ljetovanje pa onda dođu i smatraju da su obvezni biti na 40 stupnjeva na plaži s hrpom čobana koji urlaju...

 

Postoji toliko nedirnutih skrivenih plaža, uvala itd. A 99% ljudi se kupa na gradskim plažama... zašto??

 

Povezeš li bicikl na more možeš proći hrpetinu toga, treba ti 10-15min da izađeš iz bilo kojeg mjesta i nađeš plažu samo za sebe. Također biciklom se da vidjeti stvari i stvari, pogotovo na otocima. Praktički se mogu cijeli otoci obilazit biciklima i to je doživljaj i jedno odlično iskustvo.

 

jbg. samo treba imati volje, želje i nekakvu normalnu kondiciju koju 90% ljudi nema jer se ne bave nikakvih aktivnostima nego leže pred TVom kad se vrate s posla ili odu u obližnju birtiju.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2019 15:25 (lllnuclearlll).
15 godina
offline
Koje biste odredište za odmor odabrali?

mirogoj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koje biste odredište za odmor odabrali?
Ajar kaže...

mirogoj. 

 Može Lovrinac ? 

Trust nobody, become the best !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice