Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

poruka: 22
|
čitano: 5.021
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?".
10 godina
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

Ja sam bio vjerni korisnik preglednika Mozilla Firefox sve do pojave Edge-a u vrijeme insiderske desetke. 

Sada gonim samo EDGE i na kompu i na mobu 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 8:13 (nicky.sl).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koliko dugo koristite isti internetski pregled
Chrome od dana izlaska, prije toga FF.
just when i thought i got out they pull me back in
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko dugo koristite isti internetski pregled
Opera. Ne mogu si pomoći. Tako je dobro sinkronizirana (favoriti, tabovi, brzo biranje...) po svim mojim uređajima (mobitel, laptop, desktop...) da ne vidim alternativu unatoč nedostacima (problemi s prikazom nekih stranica). Sramežljivo ponekad koristim Edge ali samo kad Opra zakaže na nekoj stranici.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

Opera od 2009.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko dugo koristite isti internetski pregled
KingNothing kaže...

Opera od 2009.

 i ja operu ali od 2011te

16 godina
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

Svejedno mi je, koristim ono što je instalirano, najčešće Chrome, no i Firefox, Edge, IE... Operu nisam vidio godinama, a koristio sam ju dosta prije desetak godina.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

FF od kad je izasao

 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

Firefox od prvog dana!

AUDIOFIL
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

Prvo Netscape Navigator a nakon toga presao na Firefox cim je izasao i nikad vise nisam ni pomislio promijeniti.

 

Cak sam dobio i neku pohvalnicu od Mozille za pomaganje skidanje rekorda u broju downloada kad je izlazio FF 3 (2008!!!!????, cinilo se kao prije 2-3 godine, bem ti sto sam star)

 

***edit***

 

Zapravo nije bas posve tocno. Jedne vrijeme sam koristio IceWeasel

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 11:48 (syncmaster245b).
 
8 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Koliko dugo koristite isti internetski pregled
Mozilla do ako se dobro sjećam, v 3.2.
Nakon toga prešao na Chrome.
Znači, Chrome na desktopu i na mobitelofonu, s time da koristim Brave browser ako gledam filmove i serije po opskurnim stranicama, na kojima ubiše sa popupovima i ostalim p*zdarijama.
Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

Firefox. Isključivo zato jer su mi ljepše organizirani Developerski  alati. 

nemam za potpis
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

slabo se svađamo zadnje vrijeme... koristim firefox od 0.x verzija jer je najbolji, probao sam ostale i ćorak

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

FF na poslu zbog sile greasemonkey skripti koje moram koristit + tree style tab, privatno Chrome al gledam kak da se maknem nazad na Operu koja mi je bila omiljen browser u pre i early DSL eri, Opera na mobitelu

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 20:55 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

men svejedno* dok je gugl default (odn. jedina) tražilica. što je instalirano, to se izrabi. jebga, ja sam gradsko dijete (staklo, beton, asfalt ...) pa mi je sustav pretraživanja važniji od preglednika a gugl je najmanje loš. iz opaski namjerno izostavljam tor i dip dark veb. to je treći par kobasa i ne računa se.

 

*e, da: ie mi se krvi napio još od prve lamperije i nevrmor. to prvo maknem s bilo kojeg računala. ali vidim da ga "javni službenici" uredno i dalje koriste jer za drugo ni ne znaju i/ili ih boli q, a netko "odozgo" (taj zna još manje) je naredio da se "tako mora".  

 

e, da II (odgovor na pitanje iz naslova): isti preglednik koristim sve dok ne prijeđem na neki od ostalih (dok radim - satima neprekidno). onda taj dok se ne vratim na priješnji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2019 13:52 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

Chrome na mobitelu i windowsu, firefox mi je na kaliju po defaultu

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko dugo koristite isti internetski pregled
markez_cro kaže...
Chrome od dana izlaska, prije toga FF.

 Isto.

8 godina
offline
Re: Koliko dugo koristite isti internetski pregled
Opera, od kad su je izmislili.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

Chrome,jako dugo!Prije sam samo Firefox,ali mi se u par navrata "kvario",Chrome gotovo nikada.

 

  Nekidan sam na Otvorenom radiju slušao kako je Putin zabranio nešta u svezi intereneta i isto tako preporučio Rusima da instaliraju Operu?Kao da se zaštite od Američkoga špijuniranja.

Loše sam ćuo ili je ta Opera zaista toliko pouzdana i neovisna?

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

otkad je izasao Chrome primarni (prije njega je bio FF, a prije njega nazalost IE) ali imam otvorene i FF i Operu uglavnom radi posla

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

IE6 do Firefox 2.x, i onda FF do koje god verzije su deprecateali pola pluginova (46?), tad sam presao na chromium posto je bio isti k kaj se tice nemogucnosti modifikacije sucelja a znacajno brzi i zatim ungoogled-chromium.

 

Opera jedan kratak period oko verzije 9.5 do 10.x, vecinom radi Turbo funkcije koja je bila prakticki magicna radi omogucavanja normalnog surfanja na netu od 0.5mbps D/L.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2019 13:43 (8ax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

sve korišteno (ne isprobano).

zadnje tri godine Opera. dobro syncanje i presudna je bila mobilna inačica koja mi koncepcijski sučeljem najviše odgovara + dosta ugrađenih điđa i blocker reklama joj je odličan.

 

paralelno sa Operom stari Edge i sada novi Chromium Edge. Ovaj Edge ZA SADA je odličan. nadamo se da neće stručnjaci usrat motku u daljnjem razvoju.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Koliko dugo koristite isti internetski preglednik?

Opera i samo Opera. Ni jedan drugi preglednik mi nije ni blizu. Speed dial, sinhronizacija, ad blocker, VPN, i još brdo sitnih funkcija koje olakšavaju svakodnevno korištenje.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice