Legendarni Bose odlučio zatvoriti 119 svojih trgov

poruka: 7
|
čitano: 3.897
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Legendarni Bose odlučio zatvoriti 119 svojih trgov".
15 godina
offline
Legendarni Bose odlučio zatvoriti 119 svojih trgov

Ha mislim sta ce im. Ljudi vise vjeruju review nego vlastitom uhu danas, a brick and mortar je zastarjela grana. Outlet ducani jos imaju kojekakvog smisla.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Legendarni Bose odlučio zatvoriti 119 svojih trgov

Pa da je Bose neka marka koja se ima pohvaliti zvukom, izradom ili dizajnom, mogli bi imati showroom-ove, i bila bi ok cijena koju traže za svoje proizvode.
No nažalost postala je marka bez ičega navedenoga, kvaliteta na razini boljih jeftinih kineza, dizajn također, a kvaliteta izrade padala iz godine u godinu.

Sve te kvazi audiofilske tvrtke propadaju (B&O, Harman-Kardon, i sad i Bose)

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Legendarni Bose odlučio zatvoriti 119 svojih trgov

lol, legendarni. poznat samo po ojadnim zvucnicima u autima...

 
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Legendarni Bose odlučio zatvoriti 119 svojih trgov

boli ih dupe kad ionako glavninu pinke ubadaju od vojske, nasa-e i civilnog zrakolovstva, za sluške. ipak, malo drame ne škodi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Legendarni Bose odlučio zatvoriti 119 svojih trgov

Današnji BOSE s onim od prije 20-30 godina nema nikakve veze (a ista je situacija i s većinom ostalih proizvođača - i ne samo onih vezanih za audio). Srozali su kvalitetu. Nema istraživanja i novotarija. Samo marketing pa marketing (a to ide, kao što se da vidjeti, neko vrijeme) 

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 14:05 (Antiseptik).
Moj PC  
9 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Legendarni Bose odlučio zatvoriti 119 svojih trgov

Tehnologija proizvodnje zvučnika se nije mijenjala 50 godina. Jedino što sad za opnu stavljaju "kevlar" kod zvučnijih imena. 

Sve ostalo je prodavanje magle. Što je veći promjer zvučnika, više je "zdravog" basa, koji treba da se kreće (odreže) oko 80-100 Hz. Njihova priča da je super kad se stavi manji zvučnik, gdje se tubama i kanalima dobija efekat basa je za maloumne. Subwofer je priča koja je degradirala zvuk i treba je zakonom zabraniti! I treba da propanu svi redom koji prodaju maglu!

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2020 10:21 (BoxRS).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Legendarni Bose odlučio zatvoriti 119 svojih trgov

Dakle, od kada sam se počeo baviti mjuzom , pa do danas, taj "legendarni" BOSE bio je i ostao đubre do kraja. Šta drugo reći za lejmerski zvuk u kojemu fali svega, a koji zvuči toliko komprimirano. Od razglasa manje snage, preko "muzike " u službi kavića i od inžinjera zvuka pogrešno odabranih tonskih kvaliteta, do sluški koje su bezvrijedno sranje i samo ih gluhi ljudi mogu proglasiti dobrima. 
Čirz, ovo je valjda prvi i zadnji puta da nekoga popljujem, ali BOSE je to zaslužio. Od srca.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2020 10:24 (skysleeper).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice