LG predstavio prve IPS gaming monitore s odzivom o

poruka: 3
|
čitano: 1.944
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG predstavio prve IPS gaming monitore s odzivom o".
LG predstavio prve IPS gaming monitore s odzivom o

Pravi gaymeri igraju na CRT televiziji jer je analogan signal preko kompozitnog ulaza daleko ugodniji od ovog prestrašnog od čak 1ms. Kako uopće biti konkurentan u majkraftu i mortal kontaktu uz ovakav odaziv?

Moj PC  
10 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: LG predstavio prve IPS gaming monitore s odziv
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pravi gaymeri igraju na CRT televiziji jer je analogan signal preko kompozitnog ulaza daleko ugodniji od ovog prestrašnog od čak 1ms. Kako uopće biti konkurentan u majkraftu i mortal kontaktu uz ovakav odaziv?

Vidim da ti je netko dao Td ocigledno nepoznavajuci materiju Crt*ova:

Panel od 1ms GtG moze imati 5, 16 cak i 30+ms MPRT-a, dakle covjek ovu vrijednost od 16ms vidi kao ghosting/blur (ispod 5.7 ga ljudsko oko vise ne vidi), Prastari Crt-ovi imaju Mprt oko 4(dakle nevidljiv blur), GtG je staro i netocno mjerenje koje se eto i dan danas koristi cisto iz marketinskih razloga da brojke izgledaju mocno jer ono 1 je blizu 0.

Neki 240hz TN monitori imaju Mprt vrijednost od 0,5ms puno bolju od CRT-ova dakle niti na njima nema blura jer covjek kako sam naveo ga ispod mprt od 5.7 ga ne vidi, no sad dolazimo do srzi zasto je CRT bolji/respozivniji za igre:

CRT-ova najveca prednos je sto mu je input lag iznimno nizak, dok na najboljim/najbrzim 240hz monitorima je to jedva ispod 5ms, dakle ono sto vidite na monitoru kasni za skoro cijelih 5ms za vasom reakcijom dok je kod CRT-a to instantno.

Evo nadam se da ce netkome biti jasnije zasto su Crt monitori "brzi".

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 2:52 (Winnfield).
9 godina
neaktivan
offline
LG predstavio prve IPS gaming monitore s odzivom o

Wow hvala na objasnjenju,jer Mi nije bilo jasno kako mi je stari monitor najbolji za pucacine jos U doba cod2/4. 

 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice