Logitechov gejmerski miš MX518 s novim, 16K senzor

poruka: 9
|
čitano: 3.157
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitechov gejmerski miš MX518 s novim, 16K senzor".
16 godina
offline
Logitechov gejmerski miš MX518 s novim, 16K senzor

"Moderniji materijali" me brinu; po tome su stariji Logitechi bili poznati, baš je hebena bila ona gumirana plastika sa strane. Jedan od najdražih mi miševa.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Logitechov gejmerski miš MX518 s novim, 16K senzor

Molim Vas ko (božanstvo koje štujete) da prestanete koristiti debilne riječi gejmer, gejmerski, gejming... i ostale varijacije iste. Ako baš ne znate Hrvatsku riječ "igrači", onda Vas lijepo molim da koristite riječi poput gaming, gameri, gamerski. 

Twitch-WTFrack
Moj PC  
3 9 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitechov gejmerski miš MX518 s novim, 16K senzor

Napokon...ja svakodnevno na svom MX-u mlatim od 2005g.  Jedna od stvarčica za koju mi nije bitna cijena...bitno je da je novi MX. 🐭 🏆

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
3 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Logitechov gejmerski miš MX518 s novim, 16K se
Lovac kaže...

"Moderniji materijali" me brinu; po tome su stariji Logitechi bili poznati, baš je hebena bila ona gumirana plastika sa strane. Jedan od najdražih mi miševa.

 Upravo to. Mx510 je bio gotovo neunistiv. Poklonio sam ga prijatelju i jos ga koristi dan, danas. Od onda sam promijenio 4 logy misa, jednog roccat kone i redom su poceli dvokliktati, a na jednom je i scroll "prosvirao". Da ne pisem da su se svi totalno ofucali. Toliko o "modernim materijalima". Dobiti cemo vjerojatno daleko skuplji mis losije kvalitete.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 0:06 (SamoPitam3).
15 godina
offline
Logitechov gejmerski miš MX518 s novim, 16K senzor

I kod mene "sivonja" jos zivi i klikce kao prvi dan - bio je relativno skup kada sam ga kupio ali obzirom na rok trajanja je isplativa investicija. Imam i crvenog MX510 jos negdje i taj glumi "rezervnog igraca" - obadva su nepoderivi "table warriorsi".

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Logitechov gejmerski miš MX518 s novim, 16K senzor

Moj je odapeo prosle godine, zamijenio sa G403, nikako se priviknut, velike back-forward tipke i debeli scroll.

A 10 godina je gulio, i gulio bi jos da ga netko nespretno nije bacio na pod (kad imas goste sa zivotinjama).

 

Tako da mene ovo jako raduje. Vjerovatno cu piknut na prvoj akciji dva po cijeni jednoga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Logitechov gejmerski miš MX518 s novim, 16K senzor

G9x

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Logitechov gejmerski miš MX518 s novim, 16K se
Ja jos na G400, morat cu ovaj puta kupiti odmah dva :-D
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Logitechov gejmerski miš MX518 s novim, 16K se
Imao sam nekad davno MX 518 i u roku 2 godine 2 komada dobila dvoklik.
Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice