U Londonu planiraju "električnu revoluciju" i dese

poruka: 8
|
čitano: 3.427
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Londonu planiraju "električnu revoluciju" i dese".
10 godina
protjeran
offline
U Londonu planiraju "električnu revoluciju" i dese

Ključna riječ u tekstu je ¨PLANIRAJU¨

Planira i RH nizinsku prugu od 70-tih prošlog stoljeća.

Samo me zanima koliko će rudnog materijala u svijetu biti potrošeno da bi se želje ostvarile i tko će u svijetu naj..t.

Moj PC  
2 12 hvala 0
14 godina
offline
Re: U Londonu planiraju "električnu revoluciju" i
McFly333 kaže...

Ključna riječ u tekstu je ¨PLANIRAJU¨

Planira i RH nizinsku prugu od 70-tih prošlog stoljeća.

Samo me zanima koliko će rudnog materijala u svijetu biti potrošeno da bi se želje ostvarile i tko će u svijetu naj..t.

 
O cemu ti pricas? Punionice na struju ne ovise o "rudnom materijalu" niti ne moraju ljudi ginuti po svijeti ili "najebati" da bi se punionice sagradile / napravile.

Dapace, puno vise ginu radi nafte / ugljena i slicnih gluposti.


9 godina
neaktivan
offline
Re: U Londonu planiraju "električnu revoluciju" i
McFly333 kaže...

Ključna riječ u tekstu je ¨PLANIRAJU¨

Planira i RH nizinsku prugu od 70-tih prošlog stoljeća.

Samo me zanima koliko će rudnog materijala u svijetu biti potrošeno da bi se želje ostvarile i tko će u svijetu naj..t.

 Puno više ljudi gine zbog nafte nego će to ikada biti zbog nešto malo ruda koje su česte na planetu.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
U Londonu planiraju "električnu revoluciju" i dese

za sad se više ginulo zbog nafte, ali tek sad se zahuktava elektro priča...

 

oko baterija, za Li-Ionke ti treba litij, kojega je 54+ posto u ona tri "salara" -  https://resourceworld.com/lithium-triangle/

 

kad se odluči gdje je najviše love, doći će i najviše oružja tamo...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
U Londonu planiraju "električnu revoluciju" i dese

-za uvertiru će (kontra)revolucionari zapucati, pa će doći uncle sam, donjeti slobodu od svega, pa i rudnih bogatstava.. predugo su latinska am i subsaharska arf bile bez rata, tamo negjde zapata i zulu.. treba ako ne za ovakve projekte-baterije, onda za holliwodske potrebe, talibani u japankama su već izraubovani. Bosonogi & jaguarwariorsi su idući. Ali prvo trump mora srediti preziju, osigurati naftu. Baterije su na čekanju. Ili će napasti kanadijanland.. kad snježni glečeri postanu biznis ili se otkriju nove zalihe nečeg negdje.. izbora na pretek, rekli bi svijet na dlanu dok uncle bira bitke.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
U Londonu planiraju "električnu revoluciju" i dese

to oni zbog brexita, lopine samožive. nije dovoljno kaj se voze pogrešnom stranom ulice nego još i ovakve provokacije ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 16:53 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: U Londonu planiraju "električnu revoluciju" i
Neš ti kapitalizma
"... privatne tvrtke subvencionirane od države... "
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
U Londonu planiraju "električnu revoluciju" i dese
Nedavno sam negdje pročitao da Kina (gosp. politika) odnedavno više ne potiče baterije, solare itd već da forsira vodik i gorive članke (razvoj tehnologije, riješenja sigurnosnih problema itd).

Bit će da nešto znaju što mi ne znamo (a i inače dugoročnije promišljaju)?

Drago bi nam mogao nešto reći o tome iirc.
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice