Maska za lice ugrađenim LED ekranom za dodatni efe

poruka: 7
|
čitano: 3.782
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Maska za lice ugrađenim LED ekranom za dodatni efe".
15 godina
offline
Maska za lice ugrađenim LED ekranom za dodatni efe

Modni dodatak. Ali ozbiljno... Ljudi postaju degenerici zadnjih mjeseci. Zadnje što čitam je najavljivanje toga da će ona novopredstavljena aplikacija postati obavezna... A kako oni to misle prisiliti ljude da je instaliraju? Onda, koliko čitam nije niti kompatibilna sa svim verzijama Androida (očekivano). I što je sa osobama koje imaju obični, tzv. "dumb" phone? Hoće li se ljudima koji nemaju tu aplikaciju blokirati/deaktivirati broj mobitela? Ma mislim... Nek idu u skupa sa koronom!

 

EDIT: Doslovno mi dođe da počnem dizati svaku plaću i ne držati takoreći nikakav novac u banci. Iz razloga što se sve to može blokirati ako si "neposlušan" državi. Onda baj, baj karticama i možeš se "slikati" u tome slučaju. Počelo mi je sve ovo ozbiljno smrditi...

EDIT 2: Štoviše, kada malo razmislim i prisjetim se... Pa upravo zbog pandemije se poticalo korištenje kartica i beskontaktno plaćanje. Čak je i podignut limit sa 100 na 250 kn da bi se moglo lakše plaćati bez potrebe upisivanja pina. Smrdi, smrdi, užasno smrdi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2020 0:08 (Izzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Maska za lice ugrađenim LED ekranom za dodatni
Izzy kaže...

Modni dodatak. Ali ozbiljno... Ljudi postaju degenerici zadnjih mjeseci. Zadnje što čitam je najavljivanje toga da će ona novopredstavljena aplikacija postati obavezna... A kako oni to misle prisiliti ljude da je instaliraju? Onda, koliko čitam nije niti kompatibilna sa svim verzijama Androida (očekivano). I što je sa osobama koje imaju obični, tzv. "dumb" phone? Hoće li se ljudima koji nemaju tu aplikaciju blokirati/deaktivirati broj mobitela? Ma mislim... Nek idu u skupa sa koronom!

 

EDIT: Doslovno mi dođe da počnem dizati svaku plaću i ne držati takoreći nikakav novac u banci. Iz razloga što se sve to može blokirati ako si "neposlušan" državi. Onda baj, baj karticama i možeš se "slikati" u tome slučaju. Počelo mi je sve ovo ozbiljno smrditi...

EDIT 2: Štoviše, kada malo razmislim i prisjetim se... Pa upravo zbog pandemije se poticalo korištenje kartica i beskontaktno plaćanje. Čak je i podignut limit sa 100 na 250 kn da bi se moglo lakše plaćati bez potrebe upisivanja pina. Smrdi, smrdi, užasno smrdi.

 možda će nam svima država kupiti smartphone 

kad sam bio malen previše sam gledao filmove gdje su hakeri krali pare sa kartica i tako ti ja držao pare u ormaru dok nisu nestale pare 

15 godina
offline
Maska za lice ugrađenim LED ekranom za dodatni efe

još od vremena kad sam imao osjet mirisa i koristio javni prijevoz (dakle, prije više od 10 godina), ovo s ilustracije bio je obavezni dio opreme a zbog higijenomanije pučanstva. ovo, pak, nema rgb te s gnušanjem odbacujem. 

mmmuabua mmmuabua
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2020 8:44 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Maska za lice ugrađenim LED ekranom za dodatni
Kakva je ovo debilana ?

Skineš elektroniku punu virusa da bi oprao masku.
Onda na čistu masku vratiš onu zaraženu elektroniku.

Pa PREKRASNO 🤣
 
3 0 hvala 0
7 godina
online
Maska za lice ugrađenim LED ekranom za dodatni efe

Ovo mi više liči na nekaj kaj bi osmislila Naomi Wu 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2020 16:26 (fer-de-lance).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Maska za lice ugrađenim LED ekranom za dodatni efe

Ovo je ko stvoreno za marketing. Svi cemo postati hodacuje reklame. 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Maska za lice ugrađenim LED ekranom za dodatni efe

Čekam da Lejdi KvaKva napravi masku od mesa. Ili je to pase?

Pis on ju :P
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice