MSI Creator 17, prvi laptop na svijetu s Mini LED

poruka: 5
|
čitano: 1.760
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI Creator 17, prvi laptop na svijetu s Mini LED ".
13 godina
offline
MSI Creator 17, prvi laptop na svijetu s Mini LED

MiniLED je jos uvijek LCD LED, znači nemoguće imati burn-in s tom tehnologijom (osim u vrlo ekstremnim uvjetima).

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: MSI Creator 17, prvi laptop na svijetu s Mini
Mad Ant kaže...

MiniLED je jos uvijek LCD LED, znači nemoguće imati burn-in s tom tehnologijom (osim u vrlo ekstremnim uvjetima).

 Za razliku od standardnog LED LCD ekrana koji mos misliti nema problem sa burn inom ;) 

Ovo je na racuna utora teksta a ne tebe ;)

7 godina
protjeran
offline
MSI Creator 17, prvi laptop na svijetu s Mini LED

Srebrna GS serija sa sitnim izmjenama. Steta sto nisu stavili Ryzena 4xxx serije. Manje se grije i manje trosi od Intela.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MSI Creator 17, prvi laptop na svijetu s Mini
Posmatrač kaže...
Mad Ant kaže...

MiniLED je jos uvijek LCD LED, znači nemoguće imati burn-in s tom tehnologijom (osim u vrlo ekstremnim uvjetima).

 Za razliku od standardnog LED LCD ekrana koji mos misliti nema problem sa burn inom ;) 

Ovo je na racuna utora teksta a ne tebe ;)

 Mislim da je veće pitanje zagrijavanje ekrana/poklopca...

 

A o ovom prosljeđivanju Samsungove propagande u članku ne znam što bih rekao... na IT portalu...

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 14:04 (Mad Ant).
7 godina
protjeran
offline
Re: MSI Creator 17, prvi laptop na svijetu s Mini
Mad Ant kaže...
Posmatrač kaže...
Mad Ant kaže...

MiniLED je jos uvijek LCD LED, znači nemoguće imati burn-in s tom tehnologijom (osim u vrlo ekstremnim uvjetima).

 Za razliku od standardnog LED LCD ekrana koji mos misliti nema problem sa burn inom ;) 

Ovo je na racuna utora teksta a ne tebe ;)

 Mislim da je veće pitanje zagrijavanje ekrana/poklopca...

 

A o ovom prosljeđivanju Samsungove propagande u članku ne znam što bih rekao... na IT portalu...

 Pa na svaki clanak o OLED TVeu se skupi burn-in brigada puckoskolaca, imas ljude koji se boje 5Ga...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice