Mutant Year Zero i Hyper Light Drifter besplatni u

poruka: 6
|
čitano: 1.906
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mutant Year Zero i Hyper Light Drifter besplatni u".
10 godina
offline
Mutant Year Zero i Hyper Light Drifter besplatni u

Jel isprobao tko Mutant Year Zero? Djeluje mi ko fora igra, a i igra mi se nešto sigleplayer malo za promjenu. Ali skinuo bi jedino ako je zabavna...ne treba mi još jedna igra uz koju ću se živcirati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mutant Year Zero i Hyper Light Drifter besplat
Bruner kaže...

Jel isprobao tko Mutant Year Zero? Djeluje mi ko fora igra, a i igra mi se nešto sigleplayer malo za promjenu. Ali skinuo bi jedino ako je zabavna...ne treba mi još jedna igra uz koju ću se živcirati.

 Što je lakše, postaviti pitanje na forumu i moliti se za nečiji odgovor ili jednostavno otvoriti neku recenziju i saznati odgovor odmah?

13 godina
offline
Re: Mutant Year Zero i Hyper Light Drifter besplat
EGS can suck it...
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Mutant Year Zero i Hyper Light Drifter besplatni u

A gle. Najlakše ti je skinuti igru i sam je isprobati. To što je nekome dobra ne znači da će biti i tebi, i obrnuto. Isto kao i kod filmova. Koliko ljudi toliko čudi. 

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Mutant Year Zero i Hyper Light Drifter besplatni u

Mutant mi je fakat bila vrhunska igra. Sad igram DLC. Ako volis igre tipa X-COM...

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Mutant Year Zero i Hyper Light Drifter besplat
It'sMe932 kaže...
Bruner kaže...

Jel isprobao tko Mutant Year Zero? Djeluje mi ko fora igra, a i igra mi se nešto sigleplayer malo za promjenu. Ali skinuo bi jedino ako je zabavna...ne treba mi još jedna igra uz koju ću se živcirati.

 Što je lakše, postaviti pitanje na forumu i moliti se za nečiji odgovor ili jednostavno otvoriti neku recenziju i saznati odgovor odmah?

 Nemoj biti bezobrazan prema kolegi forumašu!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice