Niti nakon skoro tjedan dana ne zna se kada će Gal

poruka: 9
|
čitano: 3.163
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Niti nakon skoro tjedan dana ne zna se kada će Gal".
6 godina
offline
Niti nakon skoro tjedan dana ne zna se kada će Gal

EUropska birokracija....papir taj i taj...u sobu tu i tu...izvinite ne u sobu 5,nego u sobu 9....

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Niti nakon skoro tjedan dana ne zna se kada će Gal

.. Tehnički detalji i točni uzroci anomalije koja je uzrokovala cijelu situaciju za sada nisu objavljeni.

- to je jedino što znamo, dakle, ne znamo ništa. Osim da to nazivaju anomalijom. Kul.

.. Tad ne možemo ni znati kad će problem biti otklonjen, pa čak ni postoji li problem ili je neki drugi razlog (ne bug i sl.).. npr politički razlog, vojni?

 

- tek kad se činjenično zna problem-uzrok, tad se može (možda) otkloniti, neovisno o birokraciji.

- ako je klasičan bug, tad to pokazuje mane sustava tj neorganiziranost, nespremnost za adekvatno reagiranje i vrijeme je za provjetravanje fotelja.. tj odgovornost.

- ako je sabotaža, hakeri i sl. tad se iz nekog razloga to ne iznosi, npr rusi.. ili talibani (a opet bi se postavilo pitanje kako npr taliban u japankama ima resurse potrebne za takvu operaciju pa onda implikacije da to radi onaj tko može, ne onaj kog netko optuži zbog dnevne politike i pragmatičnosti.. npr sad može trumpek na tweetu natipkati da su krivi mehikanci ili dotepenci-obojani.. a sutra da je kriv kimiljung ili njegov brat, pa kinezi, pa onda reći da su kinezi ok jer plate koju milijardu novonaštampanih dollara itd.).

- ako je gašenje po naredbi, tad se nešto kuha.. a tog ima stalno, npr aktualno je s Iranom.

 

.. i ostaje mogućnost da nikad nećemo znati ili dobit činjenice o prekidu, ovisno što je uzrok, kad ih i dobijemo, možemo li im vjerovati-sumnjati? Jer sve što kažu vlasti-agencije ima neku političku pozadinu i upitno je zašto to kažu kao i sjeme sumnje koje tad i za činjenice uvjek ostane neki možda-ako-pitanje..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Niti nakon skoro tjedan dana ne zna se kada će
Da neko me sabotira
I protiv mene lobira
Neko me sabotira
Možda je vlada
Možda su srbi
Možda masoni
Neko me sabotira
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Niti nakon skoro tjedan dana ne zna se kada će Gal

Stranger things Season 4?

VelvetOverlap
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Niti nakon skoro tjedan dana ne zna se kada će
Uvijek kad se Galileo spomene sjetim se svog prvog GPS uređaja koji sam kupio prije dvadesetak godina i bio malo ljut što ne podržava Galileo, koji 'samo što nije krenuo u rad'.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Niti nakon skoro tjedan dana ne zna se kada će

To sto ti spominjes vrijedi uvijek. Kako mozes icemu vjerovati?

Kad ti mehanicar kaze da moras promijeniti nesto ili da tinje sto promijenio.

Kad tizubar kaze da ti mora ubiti zivac.

Kad ti zena kaze da je bila vani s prijateljicama.

Kad ti lijecnik kaze da ce te cjepivo zastiti.

Cemu ti romani od teksta bez sadzaja?

Saznat cemo sto je bilo ili mozda necemo. Ako i saznamo mozda cemo vjerovati, a mozda i necemo. Sto si se toliko zapalio za ruse?

16 godina
offline
Re: Niti nakon skoro tjedan dana ne zna se kada će
Da nekome nedostaje, vec bi ga osposobili.
 
4 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Niti nakon skoro tjedan dana ne zna se kada će
Ja vjerujem u Glonass i GPS.... Evropljani zbog ujka Sema nikad neće imati potpunu autonomiju nas Galileom. Tupava EU....
 
1 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Niti nakon skoro tjedan dana ne zna se kada će Gal

"Ipak ne dela!" ~ G. Galilei 

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice