Napokon su i službeno predstavljeni Pixel 3a i Pix

poruka: 35
|
čitano: 7.654
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Napokon su i službeno predstavljeni Pixel 3a i Pix".
8 godina
offline
Re: Napokon su i službeno predstavljeni Pixel 3a i
ukay1000 kaže...
Stock android na pixelima se s vremenom najbrze uspori usporedjujuci s konkurencijom.

 

Po tvojoj logici, Googleov stock Android radi lošije na Googleovim mobitelima nego li na drugima. :D

 

Jel to tebi "kriv" stock Android, Pixel, ili kombinacija?

 

Inače, supruga je imala stock Android na Googleovom Nexusu, perfektno je radio godinama. Ja imam stock Android One na Xiaomiju, vrlo sam zadovoljan unatoč stalnim updateima i upgradeima.

14 godina
protjeran
offline
Re: Napokon su i službeno predstavljeni Pixel 3a i
ukay1000 kaže...
Stock android na pixelima se s vremenom najbrze uspori usporedjujuci s konkurencijom. Oneplus je trenutno (i bit ce) najbrze android iskustvo koje s vremenom ne degradira, dok pixeli nakon samo par mjeseci postanu slugish. Ako za slicne pare dobijes oneplus, ove plasticne pixele ne treba ni razmatrati.

Lol, koje gluposti, imam 3 Pixela koji su mi cesto po rukama i svi se ponasaju kao i prvi dan, nikakvo usporenje. 

Samo siris fake news...

Da ne kazem da je one plus dosta skuplji od spomenutih. Plastika ili staklo - potpuno svejedno kad ces ga drzat u case-u...

12 godina
offline
Re: Napokon su i službeno predstavljeni Pixel 3a i
ukay1000 kaže...
Stock android na pixelima se s vremenom najbrze uspori usporedjujuci s konkurencijom. Oneplus je trenutno (i bit ce) najbrze android iskustvo koje s vremenom ne degradira, dok pixeli nakon samo par mjeseci postanu slugish. Ako za slicne pare dobijes oneplus, ove plasticne pixele ne treba ni razmatrati.

Nedavno je otkriveno da je za degradaciju zasluzan Digital Wellbeing te ga treba iskljuciti - https://www.androidauthority.com/google-pixel-3-performance-digital-wellbeing-984112/?utm_source=feedly&utm_medium=webfeeds

16 godina
offline
Re: Napokon su i službeno predstavljeni Pixel 3a i
Imas i na redditu oko 5000 poruka o spomenitom problemu, samo se treba potruditi naci. Lako je laprdat "ja imam, sused ima, od frenda frend ima" (karikiram).
Ne radi se o izoliranom slucaju i da li je svima tako... ne znam. Imas ljude koji su super zadovoljni i sa Noama jer im rade "kao prvog dana" i ima ih cijela obitelj.
4 godine
neaktivan
offline
Napokon su i službeno predstavljeni Pixel 3a i Pix

A jbg kome je fotografija bitna na mob-u uzet ce si neki od ovih jeftinijih oklještrenih pixela. Ako covjek nema lovu ili ne zeli dati 1000€ za punokrvi model izignorirati će hrpu nedostataka što se tiće screen to body ratia, slabijeg hardwera, pa čak i da se uspori s vremenom sve ce to fotić iskompenzirati, al sve to pada u vodu ako ce pixel kostati 4000 ili 4200kn, jer ako ce biti tako realno se više isplati uzeti samsung 10e na nekoj akciji, kostat ce mozda 500-600kn vise, a kvaliteta kamere je tu negdje plus samsung ima ultrawide kameru, pošteni hardwer, vodootporan ima flagship look..

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2019 14:07 (Niko96).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice