Ne donosite odluke na prazan želudac!

poruka: 8
|
čitano: 2.743
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ne donosite odluke na prazan želudac!".
15 godina
offline
Ne donosite odluke na prazan želudac!

tijekom prohujalih desetljeća, a posebno nakon diplomiranja (do kojega mi se marketing i njegove smiscalice već zgadio do boli)  savršeno sam uvježbao potpuno se ogradjeti od utjecaja fiziologije na psisu (ne u smislu pokućstva). skapavajući ću ući u trgovinu ali kupjeti samo ono s popisa (ako ga nisam izgubio - tad prorade bubrezi u ludari i sjećanja naviru; obično nešto zaboravim kupiti ali nikad višak). žensko (ili hrana, isti q) može ne znam kak mirisati i izgledati ali racio je snažniji. prvo trijaža i forenzika. sve pogrešne odluke u životu i pizdarije načinio sam samo sit/gasan/naspavan/u zenu (čak se i oženio ali i razveo, kad je došlo iz dupeta do razvodne kutije), tako da nemam koga/što (akuzativ) krivjeti osim svoje gluposti i pogrešnih procjena. ordnung und disziplin. mislim, može se izbjeći klopka kad znaš da postoji i ne želiš se uhvatiti. nije nimalo teško i ne pridonosi općem uštogljenuću. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Ne donosite odluke na prazan želudac!

Ja obavezno moram sve bitne odluke prespavati. Moja zena dobije slom zivaca kad kazem da cu sutra nesto napraviti/odluciti. Ali jednostavno ne zelim nikakve bitne odluke donositi ako nisam prespavao. Razmislim dobro i onda odem spavati. Ako se do sutra ne predomislim - onda smatram da je odluka ispravna.

Freak Show Inc.
 
6 1 hvala 0
10 godina
offline
Ne donosite odluke na prazan želudac!

 

Zanimljivi su ovi pokazatelji.

Međutim, ako čovjek pobjedi samog sebe u svojim potrebama da iste ne utječu na njegove odluke,

to otvara prostor za puno toga lijepoga u životu.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 16:09 (PzKpfw).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne donosite odluke na prazan želudac!

Odluke se ne donose ni 'punog spremnika', ak me razmete. Kad se oslobodiš napetosti, onda si mirniji za donošenje odluka. Doduše, nisam siguran da ovo vrijedi za suprotni spol.

 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Ne donosite odluke na prazan želudac!
BarbaVeli kaže...

Odluke se ne donose ni 'punog spremnika', ak me razmete. Kad se oslobodiš napetosti, onda si mirniji za donošenje odluka. Doduše, nisam siguran da ovo vrijedi za suprotni spol.

 Ujutro se treba dobro isprazniti, sva tri spremnika, i tek onda napunit magarca.

Onda ste spremni donositi sve odluke.

15 godina
offline
Re: Ne donosite odluke na prazan želudac!

Ima nešto u vezi te Marry...

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 16:55 (uuY).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne donosite odluke na prazan želudac!
Ako sam u dućanu sit izaći ću bez ičega, pa ću kad ogladnim imati prazan frižider.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ne donosite odluke na prazan želudac!

Popiješ litru vina i odma opametiš, da vidiš kako lete odluke brzo 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice