Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messenger

poruka: 16
|
čitano: 4.099
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messenger".
14 godina
offline
Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messenger

Hint: Swift Black + Substratum

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messe
Mislim da bi im bilo pametnije da "povežu" FB chat na PC-u i Messenger kak spada pa da mi poruke koje sam pročitao na kompu ne bi kasnije par minuta zvrndale na mobu i usporile rad istog.

Iritira me kad navečer upalim WiFi na mobu nakon što ga cijeli dan ne koristim pa mi Messenger krene učitavat 100-ak poruka u nekoliko chatova najedanput.
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messenger

Ako netko treba emotikon mjeseca, samo slobodno neka javi! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messe
Bruner kaže...
Mislim da bi im bilo pametnije da "povežu" FB chat na PC-u i Messenger kak spada pa da mi poruke koje sam pročitao na kompu ne bi kasnije par minuta zvrndale na mobu i usporile rad istog.

Iritira me kad navečer upalim WiFi na mobu nakon što ga cijeli dan ne koristim pa mi Messenger krene učitavat 100-ak poruka u nekoliko chatova najedanput.

 To je problem moba a ne fb-a...Koji mob to moze usporiti?

12 godina
offline
Re: Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messe
Fora stvar, samo sada se ne vidi koje poruke su procitane, koje ne, jer crna boldana slova se sad ne jde na tamnoj povrsini...
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messe
@Posmatrač

Koristim Honor 7 Lite (Honor 5c).

Ne mislim na nekakvo trajno usporavanje nego onih pola minute od kad upalim WiFi da bi nešt pretražil ili pogledal na YT-u, a Messenger ti ne da jer učitava gomilu poruka i otvara "message bubble" za svaki razgovor svakih 5 sekundi. Taman zatvoriš jedan i pojavi se drugi. Pa ak imaš 5-6 ili više "novih" razgovora...zna biti poprilično iritantno. Tim više što to nisu "novi" razgovori (nepročitane poruke), nego oni koji su već pročitani na PC-u.

Tak da si mogu mislit kak je onima koji imaju nekakve slabije mobitele tipa Galaxy J3 i sl.

A možda sam samo ja cjepidlaka što očekujem da sve radi fluidno i kak spada :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 15:32 (Bruner).
12 godina
offline
Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messenger

Meni radi kako spada na iPhone 6s, vide se boldana slova, a taj problem da mi na mobitelu prikaze poruke koje sam procitao na PC-u nisam nikad imao...

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messe
🌙
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messe
Bruner kaže...
@Posmatrač

Koristim Honor 7 Lite (Honor 5c).

Ne mislim na nekakvo trajno usporavanje nego onih pola minute od kad upalim WiFi da bi nešt pretražil ili pogledal na YT-u, a Messenger ti ne da jer učitava gomilu poruka i otvara "message bubble" za svaki razgovor svakih 5 sekundi. Taman zatvoriš jedan i pojavi se drugi. Pa ak imaš 5-6 ili više "novih" razgovora...zna biti poprilično iritantno. Tim više što to nisu "novi" razgovori (nepročitane poruke), nego oni koji su već pročitani na PC-u.

Tak da si mogu mislit kak je onima koji imaju nekakve slabije mobitele tipa Galaxy J3 i sl.

A možda sam samo ja cjepidlaka što očekujem da sve radi fluidno i kak spada :)

 Naravno da treba raditi kako spada samo sto ja ne vidim problem... Kako bi moglo to raditi po tvom? Nije trolanje stvarno me zanima jer ja to ne smartram problemom-. Ako nisi na netu kad dodjes on line dolaze notifikacije....

10 godina
offline
Re: Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messe
Ako nemaš nepročitanih poruka (jer si ih pročitao na Facebooku na PC-u), ne bi se trebali otvarati chat bubbles-i u Messengeru nakon paljenja WiFi-a ili podatkovnog prometa, kao što se otvaraju kad stvarno dobiješ novu poruku. Jer ovako sad ispada da je sustav poruka na Messengeru na mobitelu odvojen od poruka na Facebooku na PC-u (ajmo to nazvati nekakvom desktop verzijom) upravo zbog toga što Messenger očito ne prepoznaje da je poruka pročitana na desktopu.


To je meni s nekakve programerske strane apsurdno, ukoliko se sve te poruke nalaze u istoj bazi i ako postoji uz svaku poruku neki "flag" koji govori dal je poruka pročitana ili ne. Kako onda Messenger ne zna pročitati "flag" koji govori da je poruka već pročitana na PC-u i da zbog toga ne mora slati nikakvr obavijesti za istu na mobitelu?

O tome se radi :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messe

A sta ako postoji potreba da dva korisnika koriste isti nalog? treba staviti opciju jedan korisnik vise uredjaja ili razdovjiti uredjaje....

13 godina
offline
Re: Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messe
Dex.pwn kaže...
🌙

 nažalost, forum nema dark mode opciju :(

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
offline
Re: Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messe
Na forumu bi bio pun pogodak... Ma da sam privremeno rjesenje stavio night eye addon za chrome
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messe
Posmatrač kaže...

A sta ako postoji potreba da dva korisnika koriste isti nalog? treba staviti opciju jedan korisnik vise uredjaja ili razdovjiti uredjaje....

 

Ne razumijem baš ovo, ti kažeš da je normalno da mu poruke koje pročita na facebook.com preko Chromea ponovno dođu kao nepročitane poruke na mobitel u messenger? Meni se to još nije dogodilo tako da mislim da to nije normalno baš, a i nema nikakve logike jer zna se da iza jednog facebook accounta stoji jedna osoba i nema potrebe da iste poruke čita dva puta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 11:51 (dje-CAk).
5 godina
offline
Re: Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messe

Slazem se ja sa njim ali ako recimo imaju poslvni nalog pa ga uredjuje vise osoba onda ima logike....Treba biti opcija....

12 godina
offline
Re: Nestrpljivi mogu i ranije do Dark Moda u Messe

Pa poslovni račini su facebook stranice koje imaju administratore i moderatore i to se tako rješava, ne koriste se privatni profili kao poslovni pa da svi koriste isti email i lozinku. Ovo što on govori da mu dva puta iste poruke dolaze kao nepročitane (a pročitao ih je) je očito neka greška. Zamisli da ti je mobitel 2 dana na popravku i koristiš samo laptop i fejs na laptopu i kad se mobitel vrati, upališ i dođe ti 50 poruka koje su kao nepročitane... ili obrnuto, koristiš samo fejs na mobitelu, jednom tjedno se ulogiraš na web i onda si iskoči 20 pop-upova s "nepročitanim" porukama...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice