Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadržaj, 7

poruka: 44
|
čitano: 24.781
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadržaj, 7".
8 godina
offline
Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadržaj, 7

Kaj ima kod nas neki proizvod i usluga koji nisu skuplji nego u SAD-u? Siromašni plaćaju više, zato da bi bogati plaćali manje.

Twitch-WTFrack
Moj PC  
23 0 hvala 1
16 godina
offline
Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadržaj, 7

nije problem ni cijena kolko je prijevod. uzalud tolke serije i filmovi kad titlovi postoje za šaku sadržaja :D

dok to ne isprave blažen nam torrent :D

Moj PC  
8 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
blackdevil kaže...

nije problem ni cijena kolko je prijevod. uzalud tolke serije i filmovi kad titlovi postoje za šaku sadržaja :D

dok to ne isprave blažen nam torrent :D

 Blažen Stremio.

Twitch-WTFrack
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 16:30 (DuxCro).
15 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
DuxCro kaže...
blackdevil kaže...

nije problem ni cijena kolko je prijevod. uzalud tolke serije i filmovi kad titlovi postoje za šaku sadržaja :D

dok to ne isprave blažen nam torrent :D

 Blažen Stremio.

 blažen moviesonline.yt

12 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
DuxCro kaže...
blackdevil kaže...

nije problem ni cijena kolko je prijevod. uzalud tolke serije i filmovi kad titlovi postoje za šaku sadržaja :D

dok to ne isprave blažen nam torrent :D

 Blažen Stremio.

 

Stremio and chill

14 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
Prilika da ih EU odere.
 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadržaj, 7

Ljudi moze neka preporuka neceg iteresantnog za gledati na Netflixu? Imam onaj 4K tako da moze i neka perverzija u HDRu.

 

Sto god krenem gledati dosadi mi nakon 20 minuta. Nemam pojma, vecina tih serija je napravljena genericki na vec dobro uhodanu sablonu. Pogledas 3 epizode i svede se na gledanje sapunice.

 

 

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadržaj, 7

Ja morao guglat da vidim što je to netflix. PRije mislim da bi meni televizija morala plaćati da je gledam

Mislim, dakle half adder
 
11 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
A da nam kažeš što te interesira?


Meni je Altered Carbon fora.
10 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
Yifi kaze da je jeftinije.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
Meni nije skuplji - ja ga ni ne gledam niti mi treba 😂
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadržaj, 7

Trošak je to.

 

Hebiga ipak to putuje danima podmorskim kabelom iz amerike na eu servere i još koji dan na manuelno iskrcavanje/preslagivanje na naše lokalne bakrene žice.

 

Blaženi torrenti i underground scena.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
14 0 hvala 1
10 godina
suspendiran
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
robogo kaže...
A da nam kažeš što te interesira?


Meni je Altered Carbon fora.

 

Nešto ala Poirot ili inspektor Murdock.

10 godina
suspendiran
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
Spacecraft kaže...
Yifi kaze da je jeftinije.

 

memulica kaže...

Trošak je to.

 

Hebiga ipak to putuje danima podmorskim kabelom iz amerike na eu servere i još koji dan na manuelno iskrcavanje/preslagivanje na naše lokalne bakrene žice.

 

Blaženi torrenti i underground scena.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A možete li s torrentima ili streamovi se zavaliti u naslonjač (ili leći u krevet) te preko daljinskog upravljača upaliti TV, odabrati "xyz" aplikaciju, odabrati što te zanima te nakon 10 sekundi krenuti gledati u super rezoluciji zajedno s pripadajućim titlovima? Bez ikakvog podešavanja, bez bufferinga. Dakle legneš, upališ, gledaš. Ako te prestane zanimati ugasiš i gledaš nešto drugo. Se može to?

 

 

12 godina
offline
Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadržaj, 7

Nakon godina skidanja,prženja,prebacivanja sa hdd na stik/hdd,traženja titlova....samo došao do faze di samo želim posli posla zavalit se na kauč i opalit gumb Netflix i gustat u odličnoj slici,zvuku i eng prijevodu koji mi sasvim odgovara.

Postao sam lijen za razne torrente,skidam samo 4K HDR mrcine koje nisam gledao u kinu i dokumentarce koje streamam s kompa.

Ostario sam.👨🏻‍🏫

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2018 9:01 (volegradele).
Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
robogo kaže...
A da nam kažeš što te interesira?


Meni je Altered Carbon fora.

 

Nešto ala Poirot ili inspektor Murdock.

Pogledaj onda Alienist 

10 godina
offline
Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadržaj, 7

Jebiga nije posteno da placamo 100kn za manje sadrzaja ali nakon vecine pogledanih Netflix original serija, osjecao sam zadovoljstvo sto sa svojih 100kn sudjelujem u financiranju necega u cemu uzivam. 

 

Nema cijelo vrijeme nesto za gledati, mislim da mi 15.12 istice pretplata i necu je obnavljati dok ne izadu druge/trece sezone serija koje pratim. 

 

Znaci oko 17.12 obnavljam 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
"Nakon godina skidanja,prženja,prebacivanja sa hdd na stik/hdd,traženja titlova....samo došao do faze di samo želim posli posla zavalit se na kauč i opalit gumb Netflix i gustat u odličnoj slici,zvuku i eng prijevodu koji mi sasvim odgovara"

Upravo ovo. Gledam tv doma i na vikendicama. Doma gledam u razlicitim sobama. Nekad sam nosio hdd okolo pa laptop ili mali htpc za vikendice, doma lokalna mreza pa nas pa striming, pa skidaj, pa trazi titlove.. ili kodi pa malo radi strim, malo ne..

Ovako stisnem gumb i gledam u top kvaliteti, ima dovoljno sadrzaja koji me zanima (pogotovo us netflix). Torent ostaje ako je bas neka kriza :)
13 godina
offline
Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadržaj, 7

Pa prije sam potrošio više novaca mjesečno u videoteci nego što me sad košta pretplata na Netflix.

 

Zanimljivo kako neki ne mogu naći ništa za gledanje a ja dodajem nove naslove na listu brže nego ih stignem pogledati. Imam i Amazon Prime (makar to sad ističe i ne planiram obnoviti s obzirom da zbilja imaju svega 3-4 serije koje se isplati pogledati) a i HBO Go.  HBO je def najbolji što se tiče izbora filmova, izbor serija je isto odličan al ipak lošiji nego Netflix, al je zato kvaliteta slike i cijelokupnog ui-a katastrofa.

Inače, i ja sam nekoć pržio DVD-e iz videoteke za kolekciju, printao covere, pa onda prešao na digitalnu kolekciju, namještavao titlove, ali ovo upali i gledaj se stvarno isplati (pogotovo kad se pretplata podijeli). I dalje imam torrent sustav automatiziran koliko može biti (stavim skidat torrent, nakon što završi automatski se prebaci i raspakira u movie/tv folder, skine titlove i obavijesti Plex da napravi rescan library-a), ali to koristim samo za stvari koje nema na Netflixu.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2018 10:03 (Chronosus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
Smart TV( Android)...HDD... torrent(bit rate po želji)...krevet...daljinski:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2018 10:01 (HCMAA).
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
Chronosus kaže...

Pa prije sam potrošio više novaca mjesečno u videoteci nego što me sad košta pretplata na Netflix.

 

Zanimljivo kako neki ne mogu naći ništa za gledanje a ja dodajem nove naslove na listu brže nego ih stignem pogledati. Imam i Amazon Prime (makar to sad ističe i ne planiram obnoviti s obzirom da zbilja imaju svega 3-4 serije koje se isplati pogledati) a i HBO Go.  HBO je def najbolji što se tiče izbora filmova, izbor serija je isto odličan al ipak lošiji nego Netflix, al je zato kvaliteta slike i cijelokupnog ui-a katastrofa.

Inače, i ja sam nekoć pržio DVD-e iz videoteke za kolekciju, printao covere, pa onda prešao na digitalnu kolekciju, namještavao titlove, ali ovo upali i gledaj se stvarno isplati (pogotovo kad se pretplata podijeli). I dalje imam torrent sustav automatiziran koliko može biti (stavim skidat torrent, nakon što završi automatski se prebaci i raspakira u movie/tv folder, skine titlove i obavijesti Plex da napravi rescan library-a), ali to koristim samo za stvari koje nema na Netflixu.

 

 

1. HBO je doista kvalitetom streama ispod svake razine očekivanja. Pa rijetko kada da mi je išlo i u 720p. Kvaliteta slike je malo bolja nego na "HRTu". Šteta, jer sam tamo našao doista dobre serije i filmove i rado bih prešao na HBO, ali kad imaš 4K i HDR očekuješ i malo bolji signal.

 

2. Za automatsko skidanje i podešavanje, misliš li na aplikacije Sonarr i Radarr? A kao korisničko sučelje za browsanje sadržaja PLEX? Ili ima nešto drugo?

 

HCMAA kaže...
Smart TV( Android)...HDD... torrent(bit rate po želji)...krevet...daljinski:)

 

O kojem se točno rješenju radi? Koja aplikacija? Na koji način radi?

 

11 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Chronosus kaže...

Pa prije sam potrošio više novaca mjesečno u videoteci nego što me sad košta pretplata na Netflix.

 

Zanimljivo kako neki ne mogu naći ništa za gledanje a ja dodajem nove naslove na listu brže nego ih stignem pogledati. Imam i Amazon Prime (makar to sad ističe i ne planiram obnoviti s obzirom da zbilja imaju svega 3-4 serije koje se isplati pogledati) a i HBO Go.  HBO je def najbolji što se tiče izbora filmova, izbor serija je isto odličan al ipak lošiji nego Netflix, al je zato kvaliteta slike i cijelokupnog ui-a katastrofa.

Inače, i ja sam nekoć pržio DVD-e iz videoteke za kolekciju, printao covere, pa onda prešao na digitalnu kolekciju, namještavao titlove, ali ovo upali i gledaj se stvarno isplati (pogotovo kad se pretplata podijeli). I dalje imam torrent sustav automatiziran koliko može biti (stavim skidat torrent, nakon što završi automatski se prebaci i raspakira u movie/tv folder, skine titlove i obavijesti Plex da napravi rescan library-a), ali to koristim samo za stvari koje nema na Netflixu.

 

 

1. HBO je doista kvalitetom streama ispod svake razine očekivanja. Pa rijetko kada da mi je išlo i u 720p. Kvaliteta slike je malo bolja nego na "HRTu". Šteta, jer sam tamo našao doista dobre serije i filmove i rado bih prešao na HBO, ali kad imaš 4K i HDR očekuješ i malo bolji signal.

 

2. Za automatsko skidanje i podešavanje, misliš li na aplikacije Sonarr i Radarr? A kao korisničko sučelje za browsanje sadržaja PLEX? Ili ima nešto drugo?

 

HCMAA kaže...
Smart TV( Android)...HDD... torrent(bit rate po želji)...krevet...daljinski:)

 

O kojem se točno rješenju radi? Koja aplikacija? Na koji način radi?

 

 HBO GO ti strima u 1080P max. Meni radi tako i na kompu i na TV-u. Kvaliteta se smanjuje s obzirom na brzinu veze. Ako imas dobru vezu onda ti je problem u necemu drugome, mozda u TV softveru.

 

nemam smart TV vec gledam preko  Playstationa na FHD TV-u sa HBOGO playstation appom, a na kompu preko Opera browsera.

Znam da je prije bilo problema sa Chrome/Firefox i IE gdje su bili ograniceni na 720, a Edge, Safari i Opera su davali FHD

 

bilo je nekakvo sranje u java scriptu HBO playera, kao na slici u prilogu, pa si morao rucno u scripti to iskljucivati

 

U svakom slucaju za 39kn mjesecno, HBOGO mi se pokazao kao trenutno najbolja usluga kod nas. S obzirom da imaju odlicnu sinhronizaciju za djeciji program, skoro sve je sinhrono, a i titlovi su im super za one koji ne slusaju engleski

 

Netflix i Prime sam otkazao jer ne nude, meni osobno ni blizu sadrzaj kao HBOGO a skuplji su, njihova prednost je 4K, ali posto nemam 4k TV to mi nije bitno

 

 

15 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
Brk kaže...
Prilika da ih EU odere.

 -neće .. jer je audio-vizualni (zamp) lobi uspio progurati svoje zakone/interese i ostalo je kao do sad stanje, tj nema izjednačavanja nego se i dalje pravo konzumiranja veže regionalno, ovisno o tv kući koja emitira sadržaj, tantijemi.. i to je legitimni interes av biza. Mada nam npr zamp namet na medije daje pravo da sve sadržaje koji su nam dostupni možemo snimiti PVRom na npr stikić, to je nor onemogućeno (zaštićen kanal) osim fta javne televizije. To je uskraćivanje prava korisnika, to je 'diskriminacija' ali i legitimni interes druge strane .. i za sad ostaje po starom.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
volegradele kaže...

Nakon godina skidanja,prženja,prebacivanja sa hdd na stik/hdd,traženja titlova....samo došao do faze di samo želim posli posla zavalit se na kauč i opalit gumb Netflix i gustat u odličnoj slici,zvuku i eng prijevodu koji mi sasvim odgovara.

Postao sam lijen za razne torrente,skidam samo 4K HDR mrcine koje nisam gledao u kinu i dokumentarce koje streamam s kompa.

Ostario sam.👨🏻‍🏫

 Apsolutno se slažem sa tvojim stavom. Godine (i lijenost) čine svoje pa iako imam složenu Kodi/streaming priču sve mi se to manje da a još plus što imam HBO i Netflix appove na Samsung TV-u pa sve to jednim klikom rješavam :)

 

 

Democracy is not for the people
16 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

A možete li s torrentima ili streamovi se zavaliti u naslonjač (ili leći u krevet) te preko daljinskog upravljača upaliti TV, odabrati "xyz" aplikaciju, odabrati što te zanima te nakon 10 sekundi krenuti gledati u super rezoluciji zajedno s pripadajućim titlovima? Bez ikakvog podešavanja, bez bufferinga. Dakle legneš, upališ, gledaš. Ako te prestane zanimati ugasiš i gledaš nešto drugo. Se može to?

 

 

 sa torrentima bas i ne, ali sa dobrim IPTV setupom itekako da.

nije besplatan al je definitivno jeftiniji od netflixa.

STB emulatori na smart TV rade ko podmazani i sve se rjesava sa daljinskim od tv-a, bez buffanja i bez frustracija.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
DuxCro kaže...
blackdevil kaže...

nije problem ni cijena kolko je prijevod. uzalud tolke serije i filmovi kad titlovi postoje za šaku sadržaja :D

dok to ne isprave blažen nam torrent :D

 Blažen Stremio.

 Kako ti gledaš na tome? Skinuo aplikaciju i koji god film ili seriju odaberem piše "no streams available".

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadržaj, 7

IPTV - 500 programa - SVE + posebno dokumetarci, filmovi (strani, domaći), serije (strane, domaće) za samo 10 eura. Ako i to nije dovljno, samo upalim KODI - i ajmooo...

 

U svakom slučaju imam i account (SAD) za Netflix - dobio ga gratis, i ne sječam se što sam zadnje na njemu pogledao. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

A možete li s torrentima ili streamovi se zavaliti u naslonjač (ili leći u krevet) te preko daljinskog upravljača upaliti TV, odabrati "xyz" aplikaciju, odabrati što te zanima te nakon 10 sekundi krenuti gledati u super rezoluciji zajedno s pripadajućim titlovima? Bez ikakvog podešavanja, bez bufferinga. Dakle legneš, upališ, gledaš. Ako te prestane zanimati ugasiš i gledaš nešto drugo. Se može to?

 

 

 

Moze, DLNA vezom tv-a na komp (na kojem skidas torrente) share-as folder na neki virtualni server (universal media server ili serviio), prikazuje sliku super rezolucije, titlove, audio kodeke i sl., nemora samo video, nego sve sto se nalazi na tome sto shareas (slike, glazba...)

 

Jasno je naravno da je netko spreman platiti za komfor od uopce zamaranja s tim segmentima tehnologije, za ovo moras bar malo biti u toku i pratiti sto se desava da bi znao sto sve mozes i koje su ti alternative. jasno, meni vise vrijedi potrosit malo vremena jer me to malo i zanima, usput znajuci da ne placam nesto preskupo.

Isto tako, totalno sam ok s likovima koji zele stisnut, to se vrti, stisnes stop, to se zaustavi.

sve ima svoju publiku i temelj je li nesto "skupo" je subjektivan kad su u pitanju takve stvari koje usporeduju dvije mogucnosti do kojih dolazis na razlicite nacine.

Druga je stvar da isti proizvod netfliks pruza ograniceno za neke korisnike ili naplacuje skuplje, tu onda se moze pricati o skupoci, iako koliko vidim u clanku, razlike nisu tako dramaticne, i europljani imaju jaci porez i ta davanja drzavi za produciranje na teritoriju pojedine zemlje, tako da u ovom konkretnom slucaju, radi se samo o hype naslovu.

 

15 godina
offline
Re: Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadrža
antimadridista kaže...
DuxCro kaže...
blackdevil kaže...

nije problem ni cijena kolko je prijevod. uzalud tolke serije i filmovi kad titlovi postoje za šaku sadržaja :D

dok to ne isprave blažen nam torrent :D

 Blažen Stremio.

 Kako ti gledaš na tome? Skinuo aplikaciju i koji god film ili seriju odaberem piše "no streams available".

 Moraš instalirati Community Add-onse. Imaš u opcijama. Ja koristim Juan Carlos 2, Juan Carlos Torrent, Popcorn, RAR i Zooqle stim što ovaj posljednji daje najviše streamova.

6 godina
offline
Netflix je kod nas, obzirom na dostupan sadržaj, 7

Netflix platim jedan mjesec, pogledam što me zanima, izgasim 2 mjeseca, pa onda opet upalim 1 mjesec.....  nemam razloga cijelu godinu plačat svaki mjesec jer toliko novih i za mene zanimljivih stvari ipak nemaju.

Za sve ostalo torrenti, Plex i Chromecast. Plex ljepo sredi videoteku plus skine sam titlove, engleske večinom ali meni je ok jer trebam ih samo navečer kada nemogu previše na glas nabit zvuk.

 

Da npr. Netflix/Amazon prime ili koji drugi nudi sve na jednom mjestu što me zanima (kao npr za muziku g.play music, Spotify....), nebi doslovno nikad torrente dotaknio. Isto sam napravio sa muzikom od kada plačam Google play music, iskreno se ne sječam kad sam skinio kakav album sa torrenta zadnji put jer iskreno nema potrebe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice