Nightdive Studios odlučio oživjeti sci-fi pucačinu

poruka: 5
|
čitano: 2.524
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nightdive Studios odlučio oživjeti sci-fi pucačinu".
15 godina
offline
Nightdive Studios odlučio oživjeti sci-fi pucačinu

Pa i nije sa bas razlkovao od konkurencije, s obzirom da je igra s gotovo istom tematikom, Descent izasla 1995., a zatim i Descent 2 1996.

Inace za sve starkelje koji se jos uvijek sjecaju Descenta, originalni dvojac koji napravio originalni Descent, napravili su nastavak Descent serijala pod imenom Overload.

 

Ocito da ponestaje novih ideja pa su se svi poceli prebacivati u remakeove

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Nightdive Studios odlučio oživjeti sci-fi pucačinu

"poboljšana grafika"? prema videoisječku u prilogu meni je to ipak samo sedlanje mrtvog konja i mužnja krepane krave. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Nightdive Studios odlučio oživjeti sci-fi pucačinu

Igrao sam to na PS1. Igra je za ono vrijeme imala super grafiku. 

Twitch-Duxcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nightdive Studios odlučio oživjeti sci-fi pucačinu

Letenje kroz te hodnike je to tada zaista bilo novo iskustvo..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 1:14 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nightdive Studios odlučio oživjeti sci-fi puca
Igra je bila poznata vise po tome sto je bila medju prvima koja je imala podrsku za glide drivere odnosno 3dfx woodoo chip i izgedala
Je bolesno dobro! Sam gameplay i nije bio nesto posebno jer je Descent bio bolji i prvi sa takvim stilom igranja da ti se zavrti u glavi
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice