Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G infr

poruka: 16
|
čitano: 3.637
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G infr".
13 godina
offline
Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G infr

Susjedni Ericsson im nije po volji?

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G infr

Norveška je dobar primjer normalne države s normalnim ljudima na vlasti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 14:46 (R36).
 
15 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G
da, drzava koja ce vlastitim ne znanjem likvidirati brojne zivotinje pa i ljude kroz neko vrijeme
12 godina
offline
Re: Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G
e46 kaže...
da, drzava koja ce vlastitim ne znanjem likvidirati brojne zivotinje pa i ljude kroz neko vrijeme

Ove nove Grete.

 

Reci ti nama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 14:47 (R36).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G
stari moj, globalno zagrijavanje je propaganda, fake news. Svi dobro znamo da biljke pretvaraju CO2 u kisik tako da svakodnevno silovanje naroda o nekakvom zagrijavanju ne postoji.

Ovo je nesto drugo. Covjek je 60% voda. 5G radi na istoj frekvenciji kao mikrovalna. Zakljucak je jednostavan.
8 godina
offline
Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G infr

Taj embargo na Huawei će puknuti kao što je pukla i globlana podrška protiv (nepostojećeg) "oružja masovnog uništenja" u Iraku... pa su kao UN, EU itd trebali svi zaratovati da bi se netko (?) operjao.

Nek više impičaju trenutnog mutikašu da možemo dalje.  

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G
- Zašto trebamo još Haićana?... maknite ih odavde - dodao je, a potom sugerirao da bi Amerika trebala prihvaćati imigrante iz zemalja kao što je Norveška.(Donald Trump)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G
e46 kaže...
stari moj, globalno zagrijavanje je propaganda, fake news. Svi dobro znamo da biljke pretvaraju CO2 u kisik tako da svakodnevno silovanje naroda o nekakvom zagrijavanju ne postoji.

Ovo je nesto drugo. Covjek je 60% voda. 5G radi na istoj frekvenciji kao mikrovalna. Zakljucak je jednostavan.

 Osim što se količina CO2 udvostručila zbog našeg rudarenja ugljena i nafte, prosječne temperature su značajno porasle. No, globalno zagrijavanje je krivi pojam. Klimatske promjene je daleko bolji, jer iako se planet u prosjeku zagrijava, to ne znaci da će nužno biti drastično toplije, već dolazi do snažnih ekstrema, i onih toplih, ali i onih hladnih. 

A za ovo drugo, da si sam guglao, a ne čitao komentare drugih, glupih ljudi i teoretičara zavjera, znao bi da mikrovalna radi na 2.4GHz što je frekvencija WiFi mreža. Zaključan nije nimalo jednostavan i stvari se ne mogu pojednostavljivati zbog onih koji ne žele shvatiti da su neke stvari komplicirane i teško shvatljive. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G
Pukla je podrška protiv svrgavanja Sadama, ali Sadam je svrgnut, a zemlja razrušena, opljačkana i bez ikakve perspektive. A najbolje je da se nitko od onih koji su podržavali rat ne osjeća odgovornim. Ko nas bre zavadi?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
neaktivan
offline
Re: Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G
JozoBozo121 kaže...
e46 kaže...
stari moj, globalno zagrijavanje je propaganda, fake news. Svi dobro znamo da biljke pretvaraju CO2 u kisik tako da svakodnevno silovanje naroda o nekakvom zagrijavanju ne postoji.

Ovo je nesto drugo. Covjek je 60% voda. 5G radi na istoj frekvenciji kao mikrovalna. Zakljucak je jednostavan.

 Osim što se količina CO2 udvostručila zbog našeg rudarenja ugljena i nafte, prosječne temperature su značajno porasle. No, globalno zagrijavanje je krivi pojam. Klimatske promjene je daleko bolji, jer iako se planet u prosjeku zagrijava, to ne znaci da će nužno biti drastično toplije, već dolazi do snažnih ekstrema, i onih toplih, ali i onih hladnih. 

A za ovo drugo, da si sam guglao, a ne čitao komentare drugih, glupih ljudi i teoretičara zavjera, znao bi da mikrovalna radi na 2.4GHz što je frekvencija WiFi mreža. Zaključan nije nimalo jednostavan i stvari se ne mogu pojednostavljivati zbog onih koji ne žele shvatiti da su neke stvari komplicirane i teško shvatljive. 

 a ptice u svojoj navigaciji jako vole mikro talase, onaj hormon u glavi uz pomoc kojeg i znaju kuda lete, koji cita talase zemlje treba nesto poput nebeske mikrovalne

i pcelama isto to treba, preporodit ce se u novoj mrezi

6 godina
offline
Re: Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G
#nebulosa

Ono kad si protiv tehnologije i napretka....A obilato koristiš tu istu tehnologiju... neprocjenjivo....A za sve ostalo tu je...powered by FARIZEJI
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
13 godina
offline
Re: Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G
e46 kaže...
stari moj, globalno zagrijavanje je propaganda, fake news. Svi dobro znamo da biljke pretvaraju CO2 u kisik tako da svakodnevno silovanje naroda o nekakvom zagrijavanju ne postoji.

Ovo je nesto drugo. Covjek je 60% voda. 5G radi na istoj frekvenciji kao mikrovalna. Zakljucak je jednostavan.

 Zaključak je da svaka ti čast. Već dugo nisam pročitao toliko sranja u tako kratkom odgovoru !

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
4 godine
neaktivan
offline
Re: Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G
HCMAA kaže...
#nebulosa

Ono kad si protiv tehnologije i napretka....A obilato koristiš tu istu tehnologiju... neprocjenjivo....A za sve ostalo tu je...powered by FARIZEJI

Nisam ja protiv tehnologije i napretka, dapace.

Samo napredak je druga rijec za revoluciju i postoji granica do koje revolucija moze ici a da ne pocne mijenjati samog covjeka i sav zivot oko njega.

Dok je revolucija bila parna to je bilo ok. Danas, kvantna, kemijska i mikrovalna revolucija su pocele ne samo duboko ulaziti u zakone prirode oko nas vec ih i mijenjati

Ja znam da je zemlja ogromna ali zivot na njoj se evolucijom prilagodjavao tisucama godina na okolinu koju mi danas nenormalno mijenjamo.

Ja jesam za tehnologiju i napredak ali mislim da nekih stvari nije vrijedna

9 godina
neaktivan
offline
Re: Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G
nebulosa kaže...

Nisam ja protiv tehnologije i napretka, dapace.

Samo napredak je druga rijec za revoluciju i postoji granica do koje revolucija moze ici a da ne pocne mijenjati samog covjeka i sav zivot oko njega.

Dok je revolucija bila parna to je bilo ok. Danas, kvantna, kemijska i mikrovalna revolucija su pocele ne samo duboko ulaziti u zakone prirode oko nas vec ih i mijenjati

Ja znam da je zemlja ogromna ali zivot na njoj se evolucijom prilagodjavao tisucama godina na okolinu koju mi danas nenormalno mijenjamo.

Ja jesam za tehnologiju i napredak ali mislim da nekih stvari nije vrijedna

 Kao što ti ime govori, pričaš čiste nebuloze. 

Niti je napredak nekakva druga riječ za revoluciju, niti postoje nekakve granice. Štoviše, sama riječ (re)volucija podrazumijeva drastičnu, ili gotovo potpunu promjenu nekog sustava, objekta ili bića. 

Kvantna revolucija? Kemijska revolucija? Mikrovalna revolucija? Ne možeš samo ubaciti neku znanstvenu riječ ispred nekog drugog pojma i dobiti nekav znanstveni pojam. Mi trenutno još nismo ni otkrili sve zakone svemira, a kamoli ih tek mijenjali. Možda se mogu mijenjati zbog same teorije specijalne relativnosti i nečijeg položaja, no u apsolutnom smislu zakoni fizike su takvi kakvi jesu i mi, ili bilo tko drugi, ih ne može mijenjati. 

Život je relativan pojam. Nakon udara asteroida život se isto tako vrlo brzo prilagodio novim uvjetima. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 1:07 (JozoBozo121).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G
JozoBozo121 kaže...
nebulosa kaže...

Nisam ja protiv tehnologije i napretka, dapace.

Samo napredak je druga rijec za revoluciju i postoji granica do koje revolucija moze ici a da ne pocne mijenjati samog covjeka i sav zivot oko njega.

Dok je revolucija bila parna to je bilo ok. Danas, kvantna, kemijska i mikrovalna revolucija su pocele ne samo duboko ulaziti u zakone prirode oko nas vec ih i mijenjati

Ja znam da je zemlja ogromna ali zivot na njoj se evolucijom prilagodjavao tisucama godina na okolinu koju mi danas nenormalno mijenjamo.

Ja jesam za tehnologiju i napredak ali mislim da nekih stvari nije vrijedna

 Kao što ti ime govori, pričaš čiste nebuloze. 

Niti je napredak nekakva druga riječ za revoluciju, niti postoje nekakve granice. Štoviše, sama riječ (re)volucija podrazumijeva drastičnu, ili gotovo potpunu promjenu nekog sustava, objekta ili bića. 

Kvantna revolucija? Kemijska revolucija? Mikrovalna revolucija? Ne možeš samo ubaciti neku znanstvenu riječ ispred nekog drugog pojma i dobiti nekav znanstveni pojam. Mi trenutno još nismo ni otkrili sve zakone svemira, a kamoli ih tek mijenjali. Možda se mogu mijenjati zbog same teorije specijalne relativnosti i nečijeg položaja, no u apsolutnom smislu zakoni fizike su takvi kakvi jesu i mi, ili bilo tko drugi, ih ne može mijenjati. 

Život je relativan pojam. Nakon udara asteroida život se isto tako vrlo brzo prilagodio novim uvjetima. 

 nebuloza i nebulosa nisu isto kao sto razliciti suglasnici i kazu

Postojue ganice do koje mozes umrzivati svijet a da ne mijenjas njegovu pridrodnu mrezu, mi smo ih odavno presli

Gle nebo nije bezbojan zrak, nebo je elektricna komora nase zemaljske kugle i mi smo joj svojstva itekako promijenili

Zakoni fizike su zakoni fizike ali postoji u fizici sustav na koji se oni specificno odnose i specificno su slozeni, jedan od takvih sustava je i planet zemlja

Mi nismno bogovi i nemamo pojma sto je zivot i koja je njegova svrha pa nemamo nikakvih prava mijenjati ga i igrati se s njiim, ni sa svojim osobnim zivotima a kamoli sa zivotom planeta i svih divnih bica na njemu

A mi ne da smo unistili svoja cula i zivimo ko zombiji, da nestane svega.... 99% ljudi bi pomrlo jer nema cula da prezivi od prirode

Ne da smo to ucinili, unistavamo cula drugih zivih bica oko nas koja zbog nas i nase tehnologije su na rubu izumiranja

Upravo zbog propagatora koji podrzavaju nesto sto ne razumiju i cije posljedice se nikad nisu testirale. Tako se to radi, izmisli se mobitel, i testira se na misevima u laboratoriju 15 dana, ako nemaju problema sa zracenjima... to znaci da mozemo odmah svijet umrezit mobitelima ne na 15 dana nego na vjecnost, iako ne znamo ni sto bi bilo misu da je bio pod zracenjem 25 a ne 15 dana

Ali danas novac kupuje sve, i istrazivanja se provode onoliko koliko ih se i ko ih placa i onda svane u medijima naslov tipa "Huawei i Nokia sproveli istrazivanje 5 g mreze - nema losih posljedica" i automatski s tim u mediju pojavi se novi val znanstvenika koji ima argumente da samara teoreticare zavjere

Odavno novac vodi svijet a ne moral i pravda. Price o tome kako postoji neka moralna znanstvena institucija koja to sve kontolira su za laku noc. Danas, ako zelis sprovesti 5g mrezu moras je testirat prvo. I sve testove te mreze i znanstvenike koji ih provode placaju oni koji tu mrezu rade i oni koji ce na njoj zaradjivat.

 

Iskreno, zdravije bi nam bilo da smo mijenjali gravitaciju i skrenuli planet iz orbite nego to sto radimo, mijenjamo elektricnost neba.

Elektromagnenta sila je glavna sila zivota, i svi osjecaji, cula i mozdani impulsi zivih bica su definirani tom silom. Kao da ti neko promjeni zrak na planetu i u njemu postotak kisika i ugljicnog dioksida, da prezivjeli bismo, niko ne kaze da ne bi... ali kako bi nam evoluirala pluca i drugi organi nakon 300 god to niko ne neza, isto kao sto niko ne zna kakve ce biti posljedice 5g mreze.

Ali ono najbitnije, mi to ne radimo samo sebi vec cijeloj zemlji i svim bicima na njoj

Ne ja ne pricam gluposti, ti ih sebicno propagiras, boli te ona stvar kako ce zivot i okolina prihvatit novu tehnologiju dokle ces ti moc skidati brzinom svjetlosti na 5g mrezi, 150mb opticke mreze je malo, ko je vidio koristit kabal.... to je prahistorija

Ne kaze se uzalud nekom ko je u stresu nek ode prosetat sumom pol dana.... nije do do lisca i drveca tamo ili do cistog zraka za disanje.... vec do donekle ciste frekvencije neba, koje kad se uvede 5g mreza, nigdje ni u jednoj tocki planeta vise nece biti.

Nije teorija zvjere izravna veza emocija i psihe sa elektricitetom... odavno se zna da su nase emocije i misli, elektricni impulsi. Ti su se eksperimenti razradili za vrijeme drugog svijetskog rata po rusiji i americi kad se globalno utjecalo na ljudska raspolozenja.

I tocno je da je 5g mreza potencionalno oruzje, da neko moze tamo okretanjem nekog dugmica cijeli grad preprogramirati u stres ili kontrolirati misli, ali to je pitanje teorija zavjere i ne vjerujem da bi neko radio 5g mrezu zato, kad moze kontolirat misli populacije medijima.

Znas one znanstvene radove, tipa trudnice pored elektrana... elektrane i psihicko zdravlje i sl... ah, da zaboravio sam da su to radovi samostalnih znanstvenika ili teoreticara zavjere kako ih moderno drustvo voli nazvat, nije ih potvrdila NASA

ne mozes to usporedjivat s udarom asteroida, cim to usporedis vidim da nisi na razini dovoljnoj za bilo kakvu smieslenu daljnju raspravu

a i kad vec usporedjujes, eto ti opet ljudski fraktor, sta bi bilo da danas udari asteroid ?

Kako bi se i kada ovaj puta zivot oporavio ? nek jedna baterija i komad plastike zavrse po metru kvadratnom, ne.... tisucama godina bi planet bio bez ikakve vegetacije...

Ali neee. pa to je tehnologija, predobra stvar, pa to je obicna baterija i obicna plasticna boca

Samo glupani mogu pomisliti da je to lose i opasno, teoreticari zavjera, neobrazovani koji pricaju nebuloze.

Pametni ljudi znaju da je baterija izuzetno dobra stvar za civilizaciju

Pametni ljudi razlucuju priorite u vrijednostima izmedju prirode i ljudskog napretka

Samo budale to ne vide.

Svoje sam misljenje rekao i ne znam zasto se opce i ponavljam, tako da cu zavrsit s rapravom. Buduci je 5g mreza ipred nas, nema smisla niti raspravljati je li dobra ili ne... sto je tu, tu je, nema vise nazad...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 8:01 (nebulosa).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Norveška dala zeleno svjetlo za Huaweijevu 5G
jedva cekam da se Agenda 2021/30 provedu i sve ostalo s tim..a dok do toga dode, 5g ce biti najmanji problem..mozgovi su isprani, a samo treba otvoriti oci
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice