Nvidia ukida podršku za 32-bitne drivere

poruka: 5
|
čitano: 2.398
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nvidia ukida podršku za 32-bitne drivere".
15 godina
offline
Nvidia ukida podršku za 32-bitne drivere

Vec je vrijeme da se 32bitne aplikacije i popratni materijal počinje micati.

Motorola G5 Plus 3/32
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia ukida podršku za 32-bitne drivere
Bass kaže...

Vec je vrijeme da se 32bitne aplikacije i popratni materijal počinje micati.

 Da,

 

Ne mogu se sjetiti zašto bi netko htio još uvjek 32bit ??? 64bit je dugo u prodaji a računala koje podržavaju samo 32bit su jako jako stara. Sjetio sam se jedino računala na blagajnama ali oni ionako ne nadograđuju drivere, njima bude oke i posjednji. 

 

14 godina
offline
Nvidia ukida podršku za 32-bitne drivere

Naravno, automatski će više fokusa biti prebačeno na razvoj 64 bitnih, i smanjit će se broj korisnika 32-bitnih. Super za sve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nvidia ukida podršku za 32-bitne drivere

Pa recimo imaš 1000 poslovnica s po 5 do 10 računala sve s nekim starim softverom koji radi brzo i efikasno, pokvari ti se jedan od strojeva i onda? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia ukida podršku za 32-bitne drivere
Byron kaže...

Pa recimo imaš 1000 poslovnica s po 5 do 10 računala sve s nekim starim softverom koji radi brzo i efikasno, pokvari ti se jedan od strojeva i onda? 

 dignes stari XP Enterprise windows sa predefiniranim x32 driverima i instaliras.

Dapace ne trebaju radit novi image sa novim driverima,svako malo(mozda moraju za neke druge stavri al razumi se poanta)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice