Odlazak čovjeka koji je osmislio decentraliziranu

poruka: 6
|
čitano: 2.603
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odlazak čovjeka koji je osmislio decentraliziranu ".
8 godina
offline
Odlazak čovjeka koji je osmislio decentraliziranu

RIP

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Odlazak čovjeka koji je osmislio decentralizir
Sad triba pitati sve ove u informatičkoj industriji koji tužakaju na sudu...kao povreda njihovih patenata...jerbo su izmislili "novi" geometrijski oblik

Što bi bilo s njima da je ovaj gospodin s svojim kolegama zaštitio svoju inovaciju

Da su mnogi progresivci ljubomorno čuvali svoje inovacije...homo sapiens bi se još valjao u afričkom blatu

ZNANJE...STVARA ZNANJE
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Odlazak čovjeka koji je osmislio decentralizir
HCMAA kaže...
Sad triba pitati sve ove u informatičkoj industriji koji tužakaju na sudu...kao povreda njihovih patenata...jerbo su izmislili "novi" geometrijski oblik

Što bi bilo s njima da je ovaj gospodin s svojim kolegama zaštitio svoju inovaciju

Da su mnogi progresivci ljubomorno čuvali svoje inovacije...homo sapiens bi se još valjao u afričkom blatu

ZNANJE...STVARA ZNANJE

 

Liberalima unatoč, nije se moglo desiti jer je čovjek radio za državu...da je radio za privatnika, bilo bi patentirano

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2019 11:42 (segregator).
6 godina
offline
Odlazak čovjeka koji je osmislio decentraliziranu

da je radio za privatnika....od današnjeg www nebi bilo ništa....čak i www je razvijen u instituciji koja je financirana od strane države

 

nisam protiv patenata...ali bi vremenski tribali biti ograničeni....recimo 10 godina....jerbo znanje stvara znanje...da bi se došlo do inovacije potrebno je imati neko znanje...a to znanje u večini slučajeva je free

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Odlazak čovjeka koji je osmislio decentralizir
HCMAA kaže...

da je radio za privatnika....od današnjeg www nebi bilo ništa....čak i www je razvijen u instituciji koja je financirana od strane države

 

nisam protiv patenata...ali bi vremenski tribali biti ograničeni....recimo 10 godina....jerbo znanje stvara znanje...da bi se došlo do inovacije potrebno je imati neko znanje...a to znanje u večini slučajeva je free

 

Znam, zato sam rekao, "liberalima unatoč" :)

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-je-liberalizam-ikad-napravio-za-nas/2053341.aspx

 

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
8 godina
offline
Re: Odlazak čovjeka koji je osmislio decentralizir
Segregator:

Pusti olega, on će ti kao savršen primjer zemlje navesti Litvu koja je problem sirotinje i nezaposlenosti riješila izvozom. 30% građana se iselilo u roku par godina iz tog raja na zemlji. Onda su morali postaviti online registraciju i dokumente da ljudi uopće ostanu u kontaktu s domovinom ili da privuku kojeg očajnika iz još gore rupetine pa su od Olega dobili dodatne bodove za korištenje internet tehnologija i naravno za žestoko rezanje administracije koje se moralo dogoditi jer je masa ljudi otišla iz zemlje. Mogao bih još ali neću riskirati ban s foruma...
Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2019 0:10 (Feudalac).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice